×

Пошук по каталогу

UA RU
Трактори
Колісні трактори Valtra A95
Дивитися всі товари в рубриці: Трактори
Дивитися всі товари виробника: VALTRA
Колісні трактори Valtra A95Трактори — ASTRA-00140

Універсальна концепція тракторів А95 продовжує еволюцію машин Valtra малої серії, перші трактори якої були розроблені у 1985 році.

Компактний універсальний трактор Valtra А95 – одне з найкращих рішень у своїй категорії: високоефективний двигун AGCO Power, неодноразово випробувана та надійна коробка передач, міцна конструкція рами дозволяють оптимально та повноцінно використовувати трактор на всіх видах робіт.

Трактор Valtra A95 оснащений чотирициліндровим двигуном AGCOPower з механічною системою впорскування пального. Перевага такого двигуна в тому, що високий крутний момент досягається за невисокої частоти обертання. Завдяки цьому трактор легко виконує такі енергозатратні види робіт, як скошування трав та робота з обприскувачем. При цьому особливості двигуна дозволяють споживати менше пального, а отже – економити кошти. Максимальна потужність двигуна – 103  к. с.

У базовій комплектації – гідравлічна система з відкритим центром та роздільною масляною ванною для трансмісії. Насос забезпечує потік масла на рівні 55 л/хв. Потужність насосу достатня для виконання основних робіт: роботи з причіпними сівалкою та обприскувачем, косаркою та іншими знаряддями.

Один з принципів проектування Valtra – зведення часу простоїв до мінімуму. Використання передових рішень у конструкції двигуна, коробки передач і гідравлічної системи, кабіни і шасі дає змогу зробити обслуговування і ремонт тракторів простим і швидким.

Переваги

  • Широкий діапазон швидкостей дозволяє оптимально та максимально комфортно вибирати робочу швидкість трактора зі знаряддям: 0,9–39 км/год.
  • 12 передач переднього ходу та 12 передач заднього ходу поєднані з 3 діапазонами коробки передач.
  • 3 пари гідророзподільників в стандартній комплектації дозволяють ефективно й зручно використовувати широкий спектр обладнання разом з трактором.
  • Гідравлічна система з роздільною ванною для гідравліки попереджує змішування мастила трактора та причіпного обладнання, що значно підвищує ресурс трансмісії та знижує необ’єктивовану витрату мастила.
  • Камера заднього огляду в стандартній комплектації забезпечує максимальний огляд навколо трактора та комфортний рух заднім ходом.
  • Довготривала гарантія на трактор – 24 місяці.
  • Вантажопідйомність задньої навіски – 3200 кг

Технічна характеристика тракторів Valtra серії А

ДвигунAGCO Power Citius 44 DTA
Макс. потужність, кВт/к. с.75,7/103
Об'єм, л4,4
К-ть циліндрів4
Система вприскуванняМеханічна з турбонаддувом
Паливна системаРоторний насос Bosch VE
Об'єм паливного бака, л103
КППPower Shuttle
ТипПовністю синхронізована
К-ть діапазонів3 (LL, M, H)
К-ть передач12 вперед/12 назад
Гідравлічна система Valtra A95г
ТипВідкритий з роздільною подачею від КПП
Продуктивність, л/хв55
Макс. к-ть мастила, л35
К-ть гідровиходів3
Рама Valtra A95
Кліренс, передній міст, мм467
Кліренс, задній міст, мм (без причіпного обладнання для причепа)485
Передні противаги (10*40), кг400
Колісні противаги (2*2*80), кг320
Загальна маса без/з противагами3680/4400

З усіх питань звертайтесь:

Маринич Олександр,
Тел.: (050) 342 47 42
Email: Oleksandr.Marynych@astra-group.ua

 

Трактори Fendt посідають одну з лідируючих позицій на ринку тракторів для великих господарств. Fendt пропонує професійні комплексні рішення для професійних замовників. Трактори Fendt – це синонім ефективності і низької витрати пального. Лінійка тракторів Fendt включає такі моделі колісних тракторів: Fendt 200 Vario, Fendt 700 Vario, Fendt 800 Vario, Fendt 900 Vario, Fendt 1000 Vario. А також дві моделі гусеничних тракторів Fendt 900 Vario MT і Fendt 1100 MT. Трактори та зернозбиральні комбайни Fendt  дозволяють фермерам швидше домогтися поставлених цілей.

Трактори Fendt не тільки ефективно виконують свою роботу, а й дбайливо ставляться до ґрунту. Усі моделі тракторів Fendt відзначаються низькою вагою і високою вантажопідйомністю. Це дає змогу гнучко використовувати варіанти баластування – єдиний правильний спосіб оптимально захистити ґрунт.

Fendt – це не просто трактор. Бренд Fendt говорить сам за себе. Які б роботи ви не виконували – трактори Fendt дозволяють ефективно і швидко справлятися з будь-якими завданнями.

Трактори Valtra – це чудовий варіант для тих, хто шукає трактор для виконання традиційних сільськогосподарських робіт, а також муніципальних і лісогосподарських робіт. У всьому світі трактори Valtra визнані відмінними машинами для важких умов експлуатації, що водночас мають найвищий рівень комфорту за тривалої ефективної роботи. Колісні трактори Valtra Серії A, серії N та серії T – це надійність зі Скандинавії, підтверджена роками експлуатації.

Крім універсальності, трактори Valtra серії Т відзначаються сучасними технологіями й безліччю унікальних функцій, завдяки яким вартість використання й обслуговування машини знижується. Інтервал обслуговування трактора становить 300 годин, що допомагає суттєво зменшити витрати за тривалої експлуатації. Чим довше використовується трактор, тим більшою є економія порівняно з іншими тракторами.

Крім того, завдяки таким рішенням, як економічний режим Valtra Power Solutions (управління зниженням потужності), трактори Valtra серії Т є найекономічнішими на ринку тракторами з 6-циліндровими двигунами.

Один з принципів проектування Valtra – зведення часу простоїв до мінімуму. Використання передових рішень у конструкції двигуна, коробки передач і гідравлічної системи, кабіни і шасі дає змогу зробити обслуговування і ремонт тракторів простим і швидким.

Залишити заявку на демонстрацію