×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 332-56-00
Борони
Борони Horsch Joker RT
Дивитися всі товари в рубриці: Борони
Дивитися всі товари виробника: HORSCH
Борони Horsch Joker RTБорони — ASTRA-00020

Борони Horsch Joker RT оптимально підходить для поверхневого стерньового обробітку з метою стимуляції проростання падалиці, переривання капілярності, змішування пожнивних решток і поверхневої підготовки посівного горизонту.

Дисковий лущильник Horsch Joker RT виробляє велику кількість дрібнозернистої землі в горизонті проростання і має мінімальну чутливістю до перешкод за наявності великої кількості пожнивних решток, органічних добрив і проміжних культур.

Дисковий лущильник Horsch Joker RT характеризується відмінною продуктивністю завдяки високій швидкості роботи – до 20 км/год. Гарне подрібнення ґрунту досягається завдяки відносно невеликим дискам (ø 52 см), що швидко обертаються. Чудова здатність до проникнення в ґрунт і інтенсивна робота забезпечується зубчастими порожніми дисками. Парне розташування дисків підвищує прохідність дискової борони.

Дисковий лущильник Horsch Joker RT може комплектуватися універсальними котками DubleRollPack або DoubleStillDisc, які забезпечують добрі результати навіть на важких ґрунтах. Не потрібно регулювання кута нахилу чи зсуву дисків, необхідно налаштувати тільки робочу глибину.

Переваги

  • Відмінна продуктивність завдяки високій робочій швидкості.
  • Інтенсивне змішування ґрунту.
  • Оптимальна підготовка горизонту посіву.
  • Зубчасті диски для агресивної роботи.
  • Мінімальна чутливість до великої кількості пожнивних решток.
  • Широке кріплення надійно утримує диски в робочому положенні.
  • Потрібно невелике тягове зусилля.
  • Надійна маточина – зносостійка і не вимагає догляду.
  • Вибір різних котків для надійної роботи.
  • Напівнавісний і причіпний варіанти.

Модель

Joker 5 RT

Joker 6 RT

Joker 8 RT

Joker 10 RT

Joker 12 RT

Робоча ширина, м

4,75

5,75

7,25

9,75

12,25

Транспортна ширина, м

3,00

3,00

3,00

3,00

3,00

Транспортна висота, м

2,85

3,35

3,95

4,00

4,00

Довжина, м

7,00

7,00

7,00

7,70

7,70

вага, кг

5 500

6 150

7 200

11 520

12 250

Діаметр дисків, см

52

Товщина дисків, мм

6

Кількість дисків

40

48

60

80

98

Кут атаки DiscSystem, °

17

Гідророзподілювач подвійної дії

3

Потреба в тяговому зусиллі, к. с.

170

200

320

450

550

Освітлення

серійне

З усіх питань звертатися до продукт-менеджера:

Шипоша В'ячеслав
Тел .: 050 358 79 37
Email: Viacheslav.Shyposha@astra-group.ua

Залишити заявку на демонстрацію

Компанія «АСТРА» може запропонувати вам: важкі дискові агрегати – Horsch Joker HD і борони Horsch Joker RT, дискові лущильники Normandie, Gregoire Besson, важкі дискові борони Kuhne і дискові борони FraDisc.

Важкі дискові агрегати Horsch Joker HD є незамінними знаряддями в сучасних системах землеробства. Поряд з прямим призначенням – обробітком стерні їх часто використовують для передпосівного обробітку ґрунту після плуга чи культивації, а також для подрібнення грубих рослинних решток або заробляння органічних добрив. Борони Horsch Joker RT оптимально підходять для поверхневого стерньового обробітку з метою стимуляції проростання падалиці, переривання капілярності, змішування пожнивних решток і поверхневої підготовки посівного горизонту.

У сучасному землеробстві дедалі більшої популярності набувають дискові борони короткобазового типу, або лущильники. Справді, в плані універсальності застосування цим машинам немає рівних, оскільки сучасний агроном, маючи на озброєнні таку машину, закриває всі процеси: лущення стерні; основний і поверхневий обробіток ґрунту; передпосівний обробіток під зернові, технічні та кормові культури, а також забезпечує подрібнення і заробляння рослинних решток попередніх культур і бур'янів. Один з найкращих прикладів дискових лущильників – Normandie від французького виробника ґрунтообробної техніки Gregoire Besson. Лущильник Normandie – багатоцільова високопродуктивна машина. Знаряддя здатне якісно обробити поверхню поля на глибину від 3 (!) До 12 см. Завдяки цьому знаряддя можна використовувати для будь-якої технології, включно з No-till. Простота регулювань і обслуговування. Процес налаштування займає не більше ніж 5 хвилин. Цей ряд знарядь адаптований для великих площ з високою продуктивністю. Компанія ТОВ «АБА «АСТРА» рада запропонувати своїм клієнтам знаряддя, яке стане вірним і надійним союзником у боротьбі за урожай. А на лущильник Normandie можна покластися в будь-якій непростій ситуації.

Компанія «АСТРА» також пропонує модернізовану дискову борону Kuhne KNT770/3 SZH. Залежно від необхідної ширини захвату і потужності трактора ми можемо запропонувати борону від 6,2 до 9,2 м. Борони Kuhne KNT працюють на полях України з 1998 року і сьогодні представлені практично на всій території країни. Дискова борона Kuhne KNT/3 SZH однаково добре працює як після зернової групи, так і на зароблянні кукурудзяних решток навіть за врожайності понад 100 ц/га. Застосування цих знарядь забезпечує такі переваги: ​​постійна робоча глибина, однорідна поверхня ґрунту, відмінні результати в знищенні бур'янів, оптимальне використання трактора, просте обслуговування, чудовий обробіток ґрунту.

FraDisc від Framest («Фрадиск») – важка дискова борона з тиском до 135 кг на диск, що дозволяє проникати на потрібну робочу глибину. FraDisc забезпечує ефективне подрібнення ґрунту і добре мульчування в горизонті, а також ефективне ущільнення ґрунту в горизонті росту при використанні котків. Машина справляється з великою кількістю пожнивних решток навіть значної довжини. Борону FraDisc можна змінювати і налаштовувати під будь-які сільськогосподарські умови.

Залишити заявку на демонстрацію
×