×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 545-56-00
Розгорнути категорії і фільтри

Насіння

Компанія «АСТРА» прагне максимально задовольнити потреби українських сільгоспвиробників. Тому ми пропонуємо гібриди світових лідерів ринку насіннєвого матеріалу – компаній Pioneer, Syngenta, KWS і RAGT.

DuPont Pioneer

Філософія компанії Pioneer Hi-Bred втілена в такому афористичному вислові: «Люди цінують якість і готові за неї платити. Якісний продукт важливіший за розширення торгівлі. Якщо ви розповісте фермеру все про свій гібрид, про його переваги і недоліки, ви не обов'язково продасте багато кукурудзи, але заслужите довіру до продукту і підприємства».

DuPont Pioneer Ukraine – дочірнє підприємство Pioneer Hi-Bred, одного з бізнесів компанії DuPont, яка є глобальним лідером у розробці і постачанні сучасної генетики рослин фермерам в усьому світі. У 2013 році в с. Стасі Полтавської області компанія Pioneer збудувала насіннєвий завод, інвестувавши 40 млн дол., і на його потужностях виробляє близько 500 тис. посівних одиниць гібридів кукурудзи і соняшнику сучасної селекції.

KWS

Компанія KWS (Німеччина) пропонує не просто насіння, а адаптовані комплексні рішення і програми, які допомагають максимально реалізувати генетичний потенціал сортів і гібридів. 

Насінництво, маркетинг і агросервіс в Україні здійснює ТОВ «КВС-Україна» – 100% дочірнє підприємство KWS SAAT SE.

Філософія KWS: вирощене в регіоні – для регіону.

Саме тому восени 2016 року було відкрито сучасний комплекс з кондиціонування насіння в м. Кам'янці-Подільському Хмельницької області. Це дозволить вчасно постачати високоякісне насіння українським сільгоспвиробникам різних форм власності.

RAGT

«RAGT Семенс» проводить селекцію, виробляє й продає насiння в усьому свiтi. Щороку компанія реєструє понад 200 нових сортів і гібридів з-поміж 26 культур: кукурудза, соняшник, сорго, зернові й кормові культури, тверда й м'яка пшениця, тритикале, ячмiнь, соя, рiпак.

RAGT iнвестує бiльш як 15% свого товарообороту в дослiдженння й інновації та послуговується засобами європейського рівня:

300 селекцiонерiв і технологiв (80 iнженерів і докторiв наук)

17 дослiдних станцiй, разташованих по всiй территорiï Європи

63 експериментальні станцiï

280 000 сортовипробувальних дiлянок

4 багатовидові лабораторiï: технологiï, фiтопатологiï, бiометрiï та біотехнології

Приблизно кожен п'ятий гектар у Європі засiяно насiнням «RAGT Семенс».

Озима пшениця RAGT

Висококваліфіковані агрономи-консультанти компанії «АСТРА» завжди допоможуть у виборі гібридів для всіх ґрунтово-кліматичних умов, нададуть вичерпну інформацію про технології вирощування та забезпечать агрономічний супровід протягом усього року. 

Перейти до каталогів насіння 

З усіх питань звертайтеся:

Керівник відділу продажу ЗЗР, насіння, добрив:

Найкус Віталій
(050) 401 54 77
v.naikus@astra-group.com.ua

Регіональний торговий представник (Вінницька обл.):

Падафа Сергій
(050) 359 93 11
s.padafa@astra-group.com.ua

Регіональний торговий представник (Київська обл.):

Гуменюк Олена
(050) 387 85 72
e.gumeniuk@astra-group.com.ua

Залишити заявку на демонстрацію