×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 545-56-00
Розгорнути категорії і фільтри

Мікродобрива

В умовах інтенсивної хімізації сільського господарства зростання врожаїв супроводжується збільшенням виносу усіх елементів живлення, зосібна й мікроелементів. Це підвищує потребу в застосуванні окремих мікроелементів на ґрунтах не тільки з недостатнім, а й із помірним вмістом відповідних мікроелементів в доступній для рослин формі.

Компанія «АСТРА» пропонує повний спектр мікродобрив з мікроелементами в хелатній формі. Найефективніше на сільгоспкультури діють мікродобрива на основі синтетичних і природних органічних кислот. Отримуються вони шляхом з'єднання катіонів металів (мікроелементів) з молекулами органічних кислот (хелантів) з утворенням стійких сполук – хелатів. Ці високоміцні комплексні сполуки розчинні у воді, повністю засвоюються рослинами у короткі терміни та є нетоксичними.

НЕРТУС

Компанія НЕРТУС® заснована в 2002 році та вже 15 років плідно працює на агрохімічному ринку України, Молдови та Білорусі.

Сьогодні агрохімічний бренд НЕРТУС® - це понад 60 пестицидів і мікродобрив в Україні, 22 в Молдові та 4 в Білорусі. Всі препарати НЕРТУС® відповідають світовим стандартам і мають державну реєстрацію.

Засоби захисту рослин НЕРТУС® вироблені угорським Агрохімічним Холдингом Peters&Burg Ltd. на хімічному заводі «Агрокемія Шейе Зрт».

У 2015 році відкрито власне виробництво мікродобрив та стимуляторів росту. Отримала акредитацію науково-випробувальна лабораторія «Plant clinic», створена компанією «Нертус Агро» для контролю якості насіння та боротьби з хворобами та шкідниками рослин.

В «Нертусі» постійно працює служба агрономічного супроводу продукції.

LIFE BIOCHEM

До 2018 року Life Force Ukraine спеціалізувалася на виробництві бактеріальних препаратів, біопрепаратів та гумінових препаратів на основі леонардиту для рослинництва, тваринництва та людей. Весь час компанія активно працювала над розробкою та впровадженням нових технологій та продуктів, які дають можливість агровиробникам суттєво покращити ефективність власного сільськогосподарського виробництва. З початку 2019 року Life Force Ukraine вивела на ринок технологічно нові розробки та приступила до виробництва нової лінійки продуктів – амінохелатів.

За цей період було реорганізовано структуру компанії, модернізовано та розширено виробничі потужності. Підсумком стало суттєве розширення продуктової лінійки та можливостей компанії виробляти препарати будь-якої складності під замовлення як агровиробників, так і торгових компаній. Оскільки лінійка продуктів компанії Life Force Ukraine з 2019 року включає в себе не лише гумінові, бактеріальні та біокомплексні препарати, а й амінохелати та поверхнево-активні речовини, для точнішого відображення суті діяльності компанії було прийнято рішення змінили бренд на LIFE BIOCHEM.

До складу компанії Lіfe BioChem входять високотехнологічні заводи НВО «Life Factory» та НВО «Агробіоіноватика». Сучасне виробництво дозволяє виробляти продукцію стабільно високої якості. Завдяки потужній науковій базі компанія має власні унікальні розробки як готових препаратів, так і новітніх методик застосування вже давно відомих речовин. В продуктах компанiї поєднані принципи інтенсивного землеробства з екологічною відповідальністю. Продукція сертифікована «Органік Стандарт».

Сьогодні компанія виробляє препарати будь-якої складності під замовлення агровиробників і торгових компаній.

LIFE BIOCHEM працює для того, щоб випереджати вимоги сільгоспвиробників і задовольняти їх попит на екологічно чисті та ефективні препарати.

З усіх питань звертайтеся:

Керівник відділу продажу ЗЗР, насіння, добрив:

Найкус Віталій
(050) 401 54 77
v.naikus@astra-group.com.ua

Регіональний торговий представник (Вінницька обл.):

Падафа Сергій
(050) 359 93 11
s.padafa@astra-group.com.ua

Регіональний торговий представник (Київська обл.):

Гуменюк Олена
(050) 387 85 72
e.gumeniuk@astra-group.com.ua

Регіональний торговий представник (Полтавська обл.):

Терпіловський Максим
(050) 489 32 02
m.terpilovskyi@astra-group.com.ua

Регіональний торговий представник (Черкаська обл.):

Назаренко Роман
(050) 435 92 09
r.nazarenko@astra-group.com.ua

 

Залишити заявку на демонстрацію