×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 545-56-00
Розгорнути категорії і фільтри

Мікродобрива

В умовах інтенсивної хімізації сільського господарства зростання врожаїв супроводжується збільшенням виносу усіх елементів живлення, зосібна й мікроелементів. Це підвищує потребу в застосуванні окремих мікроелементів на ґрунтах не тільки з недостатнім, а й із помірним вмістом відповідних мікроелементів в доступній для рослин формі.

Компанія «АСТРА» пропонує повний спектр мікродобрив з мікроелементами в хелатній формі. Найефективніше на сільгоспкультури діють мікродобрива на основі синтетичних і природних органічних кислот. Отримуються вони шляхом з'єднання катіонів металів (мікроелементів) з молекулами органічних кислот (хелантів) з утворенням стійких сполук – хелатів. Ці високоміцні комплексні сполуки розчинні у воді, повністю засвоюються рослинами у короткі терміни та є нетоксичними.

ДОЛИНА

Українська Група компаній «ДОЛИНА» – це об'єднання підприємств, що спеціалізуються на розробці, дослідженні та впровадженні у сільгоспвиробництво стимуляторів росту рослин і цілого комплексу мікродобрив.

В асортименті продукції – комплексні ультрастимулятори контактно-системної дії та комплексні універсальні рідкі добрива для позакореневого підживлення, концентровані мікродобрива з хелатованими мікроелементами для позакореневого підживлення польових культур.

НЕРТУС

Компанія НЕРТУС® заснована в 2002 році та вже 15 років плідно працює на агрохімічному ринку України, Молдови та Білорусі.

Сьогодні агрохімічний бренд НЕРТУС® - це понад 60 пестицидів і мікродобрив в Україні, 22 в Молдові та 4 в Білорусі. Всі препарати НЕРТУС® відповідають світовим стандартам і мають державну реєстрацію.

Засоби захисту рослин НЕРТУС® вироблені угорським Агрохімічним Холдингом Peters&Burg Ltd. на хімічному заводі «Агрокемія Шейе Зрт».

У 2015 році відкрито власне виробництво мікродобрив та стимуляторів росту. Отримала акредитацію науково-випробувальна лабораторія «Plant clinic», створена компанією «Нертус Агро» для контролю якості насіння та боротьби з хворобами та шкідниками рослин.

В «Нертусі» постійно працює служба агрономічного супроводу продукції.

Перейти до каталогів мікродобрив

З усіх питань звертайтеся:

Керівник відділу продажу ЗЗР, насіння, добрив:

Найкус Віталій
(050) 401 54 77
v.naikus@astra-group.com.ua

Регіональний торговий представник (Вінницька обл.):

Падафа Сергій
(050) 359 93 11
s.padafa@astra-group.com.ua

Регіональний торговий представник (Київська обл.):

Гуменюк Олена
(050) 387 85 72
e.gumeniuk@astra-group.com.ua

Регіональний торговий представник (Полтавська обл.):

Терпіловський Максим
(050) 489 32 02
m.terpilovskyi@astra-group.com.ua

Регіональний торговий представник (Черкаська обл.):

Назаренко Роман
(050) 435 92 09
r.nazarenko@astra-group.com.ua

 

Залишити заявку на демонстрацію