×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 545-56-00
Розгорнути категорії і фільтри

Мікродобрива

В умовах інтенсивної хімізації сільського господарства зростання врожаїв супроводжується збільшенням виносу усіх елементів живлення, зосібна й мікроелементів. Це підвищує потребу в застосуванні окремих мікроелементів на ґрунтах не тільки з недостатнім, а й із помірним вмістом відповідних мікроелементів в доступній для рослин формі.

Компанія «АСТРА» пропонує повний спектр мікродобрив з мікроелементами в хелатній формі. Найефективніше на сільгоспкультури діють мікродобрива на основі синтетичних і природних органічних кислот. Отримуються вони шляхом з'єднання катіонів металів (мікроелементів) з молекулами органічних кислот (хелантів) з утворенням стійких сполук – хелатів. Ці високоміцні комплексні сполуки розчинні у воді, повністю засвоюються рослинами у короткі терміни та є нетоксичними.

ДОЛИНА

Українська Група компаній «ДОЛИНА» – це об'єднання підприємств, що спеціалізуються на розробці, дослідженні та впровадженні у сільгоспвиробництво стимуляторів росту рослин і цілого комплексу мікродобрив.

В асортименті продукції – комплексні ультрастимулятори контактно-системної дії та комплексні універсальні рідкі добрива для позакореневого підживлення, концентровані мікродобрива з хелатованими мікроелементами для позакореневого підживлення польових культур.

НЕРТУС

Компанія НЕРТУС® заснована в 2002 році та вже 15 років плідно працює на агрохімічному ринку України, Молдови та Білорусі.

Сьогодні агрохімічний бренд НЕРТУС® - це понад 60 пестицидів і мікродобрив в Україні, 22 в Молдові та 4 в Білорусі. Всі препарати НЕРТУС® відповідають світовим стандартам і мають державну реєстрацію.

Засоби захисту рослин НЕРТУС® вироблені угорським Агрохімічним Холдингом Peters&Burg Ltd. на хімічному заводі «Агрокемія Шейе Зрт».

У 2015 році відкрито власне виробництво мікродобрив та стимуляторів росту. Отримала акредитацію науково-випробувальна лабораторія «Plant clinic», створена компанією «Нертус Агро» для контролю якості насіння та боротьби з хворобами та шкідниками рослин.

В «Нертусі» постійно працює служба агрономічного супроводу продукції.

Перейти до каталогів мікродобрив

З усіх питань звертайтеся:

Конопкін Олександр
Керівник напряму торгівлі добривами та насінням
(050) 401 54 77
a.konopkin@astra-group.com.ua

Регіональний торговий представник по західному регіону (Житомирська та Хмельницька обл.):

Джурабаєв Богдан
(050) 388 27 39
b.dzhurabaiev@astra-group.com.ua

Регіональний торговий представник (Сумська обл.):

Індик Олександр
(050) 387 85 72
a.indyk@astra-group.com.ua

Регіональний торговий представник (Вінницька обл.)::

Падафа Сергій
(050) 359 93 11
s.padafa@astra-group.com.ua

Залишити заявку на демонстрацію