×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 332-56-00
Розгорнути категорії і фільтри

Насіння / ЗЗР/ Мікродобрива

Запорукою постійно високих врожаїв є впровадження інтенсивних технологій, які, в свою чергу, передбачають використання новітніх гібридів. Умови вирощування сільськогосподарських культур за останні роки швидко змінювалися в результаті антропогенних і природних явищ. Використання нових агротехнічних прийомів, засобів захисту рослин, добрив, поява нових шкідливих організмів, кліматичні зміни – все це вимагає створювати нові, адаптовані гібриди.

Компанія «АСТРА» прагне максимально задовольнити потреби українських сільгоспвиробників. Тому ми пропонуємо гібриди світових лідерів ринку насіннєвого матеріалу – компаній Pioneer, KWS і RAGT. Щороку портфоліо гібридів оновлюють, враховуючи потреби сільгоспвиробників. Селекційна програма спрямована на створення гібридів зі стабільно високою врожайністю, стійких до посухи і хвороб.

DuPont Pioneer Ukraine – дочірнє підприємство Pioneer Hi-Bred, одного з бізнесів компанії DuPont, яка є глобальним лідером у розробці і постачанні сучасної генетики рослин фермерам в усьому світі. Каталог з насінням Pioneer ви можете подивитися на нашому сайті.

Компанія KWS (Німеччина) пропонує не просто насіння, а адаптовані комплексні рішення і програми, які допомагають максимально реалізувати генетичний потенціал сортів і гібридів.

Компанія є стратегічним лідером і займається розмноженням і продажем насіння цукрових буряків, кукурудзи, зернових і олійних культур. Каталог гібридів кукурудзи і соняшнику KWS, а також каталог зернових культур KWS доступні на сайті.

RAGT займається селекцією, виробництвом і продажем насіння в усьому світі. Щороку компанія реєструє понад 200 нових сортів і гібридів 26 культур: кукурудза, соняшник, сорго, зернові і кормові культури, тверда і м'яка пшениця, тритикале, ячмінь, соя, рапс.

Засоби захисту рослин представлені брендами НЕРТУС і ADAMA. Бренд НЕРТУС® – це понад 60 пестицидів і мікродобрив в Україні, 22 в Молдові і 4 в Білорусі. Всі препарати НЕРТУС® відповідають світовим стандартам і отримали державну реєстрацію. У каталозі НЕРТУС – гербіциди, десиканти, інсектициди, фунгіциди, протруйники, родентициди та системи хімічного захисту.

ADAMA Agricultural Solutions – один зі світових лідерів з виробництва і постачання брендових постпатентних засобів захисту рослин та інших продуктів хімічної промисловості. Комплексний і широкий асортимент продукції компанії, один з найбільших в світі, включає більш як 270 діючих речовин і понад 1000 готових продуктів. ADAMA надає рішення для будь-яких потреб агровиробників, для всіх основних сільськогосподарських культур і для кожного ринку.

В умовах інтенсивної хімізації сільського господарства зростання врожаїв супроводжується збільшенням виносу всіх елементів живлення, зокрема й мікроелементів. Компанія «АСТРА» пропонує повний спектр мікродобрив з мікроелементами в хелатній формі.

В асортименті продукції компанії «ДОЛИНА» – комплексні ультрастимулятори контактно-системної дії і комплексні універсальні рідкі добрива для позакореневого підживлення, концентровані мікродобрива з хелатованими мікроелементами для позакореневого підживлення польових культур.

Асортимент мікродобрив бренду «НЕРТУС»: Картос, Нертус Бор, Нертус Декабор, Нертус ПлантаПег, Нертус Старт, Нертус Фотосинтез, Нертус Цинк, Фанат, Фокус и Хелпер.

Залишити заявку на демонстрацію
×