×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 545-56-00
Розгорнути категорії і фільтри

Запрошуємо відвідати виставку «АГРО-2020»!

З кожним роком протягом трьох десятиліть міжнародна агропромислова виставка «АГРО 2020» стає все більш масштабною, знаковою та очікуваною. 2020 рік вже вніс свої корективи, проте з усіма карантинними правилами цьогорічна виставка таки відбудеться та обіцяє бути особливою та обов’язково безпечною.

У 2020 році виставка проходитиме 11–14 серпня і, як завжди, виступить ефективною платформою для презентацій новинок, вдосконалення виробництва, впровадження інновацій.

Компанія «Агробудівельний альянс «АСТРА» запрошує відвідати виставку і подивитись на високотехнологічну техніку:

Трактори Fendt – це синонім ефективності і низької витрати пального. Fendt – це не просто трактор. Бренд Fendt говорить сам за себе. Хоч які роботи ви виконуєте – трактори Fendt дозволяють ефективно і швидко справлятися з будь-якими завданнями.

Трактор Valtra серії T – це чудовий варіант для тих, хто шукає трактор високої потужності для виконання традиційних сільськогосподарських робіт, а також муніципальних і лісогосподарських робіт. У всьому світі серія T визнана відмінною машиною для важких умов експлуатації, яка водночас пропонує найвищий рівень комфорту за тривалої ефективної роботи.

  • революційну сівалку Fendt MOMENTUM

Сівалка точного висіву Fendt MOMENTUM дебютує на виставці «АГРО». За допомогою своїх високотехнологічних висівних секцій і гнучкої рами сівалка точного висіву розміщує насінини точно та рівномірно у ґрунті, максимально збільшуючи потенціал урожайності. Датчики на Fendt MOMENTUM фіксують, аналізують та візуалізують дані в режимі реального часу для кожної висівної секції, щоб постійно оптимізувати процес сівби.

Fendt Rotana – це прес-підбирачі рулонної форми, кардинально новий підхід до процесу пресування з новинкою на українському ринку. У машини нова концепція приводу, що забезпечує менший знос і велику довговічність, а також збільшена щільність тюків завдяки зміненим розташуванням пресувальних вальців.

Самохідний обприскувач Berthoud Bruin вирізняється високою продуктивністю і дозволяє зберегти високу якість розпилення. Його розумна конструкція була спеціально розроблена для країн Східної Європи і Північної Америки.

Бункери-накопичувачі Egritech мають високу прохідність і маневреність, а широкі колеса створюють менше навантаження на ґрунт і запобігають небажаному ущільненню. Бункер-накопичувач Egritech виключає заїзд автотранспорту на поле.

До зустрічі на виставці!

Дата: 29.07.2020
Залишити заявку на демонстрацію