×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 332-56-00
Борони
Дискові борони FraDisc
Дивитися всі товари в рубриці: Борони
Дивитися всі товари виробника: FRAMEST
Дискові борони FraDiscБорони — ASTRA-00013

V-подібна важка дискова борона з діаметром дисків 710 мм

FraDisc («Фрадіск») – важка дискова борона з тиском до 135 кг на диск, що дозволяє проникати на потрібну робочу глибину. Кут атаки встановлюється з кабіни. Його можна змінювати і налаштовувати під будь-які сільськогосподарські умови.

За потреби диск може проникати в ґрунт на 15–20 см, тому не потрібно робити другий прохід. Це запобігає запорошуванню, налипанню зайвого ґрунту і втраті вологи. Диски достатньо великі для хорошого проникнення і перемішування навіть за значної кількості рослинних решток.

Застосування

 • Поверхневий і глибокий обробіток для подрібнення і мульчування пожнивних решток
 • Ефективний передпосівний обробіток після плуга або перед культивацією
 • Робота з проблемними рештками (кукурудза, зернові, мішані культури), ідеальне мульчування

Додаткове обладнання

 • Коток важкий глибокодавильний Fraroll MT
 • Коток зубчасто-кільчастий Fraroll Cambridge
 • Коток важкий гумовий ущільнювальний Fraroll VT
 • Коток важкий кільчасто-шпоровий Fraroll Crosskill

Переваги

 • Забезпечує ефективне подрібнення ґрунту і добре мульчування в горизонті.
 • Ефективне ущільнення ґрунту в горизонті росту за використання котків.
 • Справляється з великою кількістю пожнивних решток навіть значної довжини.
 • Чітке копіювання місцевості завдяки батарейному закріпленню дисків.
 • Висока зносостійкість робочих органів.
 • Міцна металева рама товщиною 10 мм.
 • Хороша можливість проникнення в ґрунт завдяки агресивним зубчастим дискам і великому тиску машини на ґрунт (135 кг/диск).
 • Добре перемішування і подрібнення ґрунту і решток завдяки великому діаметру дисків (710 мм).
 • Легке регулювання кута атаки батарей дисків – безпосередньо з місця оператора за допомогою гідравліки.
 • Однакова робоча глибина завдяки жорсткій фіксації крил на основній рамі.

Технічна характеристика

Модель

FraDisc 5000

FraDisc 6000

FraDisc 7000

Захват, мм

5000

6000

7000

Кількість дисків (710/660 мм)

42/3

46/3

58/3

Діаметр дисків, мм

710

710

710

Крок дисків, мм

250

250

250

Товщина дискових батарей, мм

7

7

7

Робоча глибина дисків, см

до 20

до 20

до 20

Розміщення дискових батарей

V

V

V

Ширина в транспортному положенні, мм

3000

3000

4650

Необхідна потужність трактора, к. с.

240–280

280–340

360–400

Маса, кг

5580

6010

7380

Робоча швидкість, км/год.

10

10

10

З усіх питань звертатися до:

Маринич Олександр
Тел.: 050 342 47 42
EmailOleksandr.Marynych@astra-group.ua

Литвин В'ячеслав
Тел.: 050 376 19 55
Emailviacheslav.lytvyn@astra-group.ua

 

Компанія «АСТРА» може запропонувати вам: важкі дискові агрегати – Horsch Joker HD і борони Horsch Joker RT, дискові лущильники Normandie, Gregoire Besson, важкі дискові борони Kuhne і дискові борони FraDisc.

Важкі дискові агрегати Horsch Joker HD є незамінними знаряддями в сучасних системах землеробства. Поряд з прямим призначенням – обробітком стерні їх часто використовують для передпосівного обробітку ґрунту після плуга чи культивації, а також для подрібнення грубих рослинних решток або заробляння органічних добрив. Борони Horsch Joker RT оптимально підходять для поверхневого стерньового обробітку з метою стимуляції проростання падалиці, переривання капілярності, змішування пожнивних решток і поверхневої підготовки посівного горизонту.

У сучасному землеробстві дедалі більшої популярності набувають дискові борони короткобазового типу, або лущильники. Справді, в плані універсальності застосування цим машинам немає рівних, оскільки сучасний агроном, маючи на озброєнні таку машину, закриває всі процеси: лущення стерні; основний і поверхневий обробіток ґрунту; передпосівний обробіток під зернові, технічні та кормові культури, а також забезпечує подрібнення і заробляння рослинних решток попередніх культур і бур'янів. Один з найкращих прикладів дискових лущильників – Normandie від французького виробника ґрунтообробної техніки Gregoire Besson. Лущильник Normandie – багатоцільова високопродуктивна машина. Знаряддя здатне якісно обробити поверхню поля на глибину від 3 (!) До 12 см. Завдяки цьому знаряддя можна використовувати для будь-якої технології, включно з No-till. Простота регулювань і обслуговування. Процес налаштування займає не більше ніж 5 хвилин. Цей ряд знарядь адаптований для великих площ з високою продуктивністю. Компанія ТОВ «АБА «АСТРА» рада запропонувати своїм клієнтам знаряддя, яке стане вірним і надійним союзником у боротьбі за урожай. А на лущильник Normandie можна покластися в будь-якій непростій ситуації.

Компанія «АСТРА» також пропонує модернізовану дискову борону Kuhne KNT770/3 SZH. Залежно від необхідної ширини захвату і потужності трактора ми можемо запропонувати борону від 6,2 до 9,2 м. Борони Kuhne KNT працюють на полях України з 1998 року і сьогодні представлені практично на всій території країни. Дискова борона Kuhne KNT/3 SZH однаково добре працює як після зернової групи, так і на зароблянні кукурудзяних решток навіть за врожайності понад 100 ц/га. Застосування цих знарядь забезпечує такі переваги: ​​постійна робоча глибина, однорідна поверхня ґрунту, відмінні результати в знищенні бур'янів, оптимальне використання трактора, просте обслуговування, чудовий обробіток ґрунту.

FraDisc від Framest («Фрадиск») – важка дискова борона з тиском до 135 кг на диск, що дозволяє проникати на потрібну робочу глибину. FraDisc забезпечує ефективне подрібнення ґрунту і добре мульчування в горизонті, а також ефективне ущільнення ґрунту в горизонті росту при використанні котків. Машина справляється з великою кількістю пожнивних решток навіть значної довжини. Борону FraDisc можна змінювати і налаштовувати під будь-які сільськогосподарські умови.

Залишити заявку на демонстрацію
×