×

Пошук по каталогу

UA RU
Розгорнути категорії і фільтри

Історія компанії

1998–2002 р. Наша компанія переважно займалася наданням послуг зі збирання ранніх зернових і кукурудзи, а також продажем вживаної сільськогосподарської техніки із Західної Європи. Щороку ми закуповували 20–30 комбайнів, співробітники нашої сервісної служби здійснювали їх капітальний ремонт. Непродані комбайни ми використовували на збиранні врожаю.

З 2002 р. компанія «Рамбурс-Агротех» – один з основних дилерів AGCO в Україні, а з 2003 р. – ексклюзивний дистриб'ютор торгової марки Massey Ferguson корпорації AGCO в Україні.

З 2006 р. компанія «Агробудівельний альянс «АСТРА»» є офіційним дистриб'ютором торгових марок Fendt (Німеччина) і Manitou (Франція). 
Ми постачаємо різноманітний спектр техніки: трактори потужністю 16–390 к. с., оборотні плуги Gregoire Besson, зернові сівалки Sunflower і сівалки для просапних культур White, рулонні і тюкові прес-підбирачі Gallignani, телескопічні навантажувачі Manitou, кілька модельних рядів зернозбиральних комбайнів Fendt, самохідні та причіпні обприскувачі Berthoud, розкидачі добрив Bogballe, дискові борони Kuhne, культиватори FraMest та інше сільськогосподарське обладнання.

2008 р. «Астра» стала дилером компанії Horsch (Німеччина). 
Horsch – один з провідних європейських виробників ґрунтообробної та посівної техніки. Інноваційні ідеї, ґрунтовані на більш ніж 30-річному застосуванні безвідвальної технології, є основою концепції машин, які відповідають усім сучасним вимогам щодо якості, надійності і довговічності.

2009 р. ми стали дилером компанії Valmont (системи поливу). 
З моменту заснування в 1946 році Valmont Industries, Inc., головна компанія Valmont® Irrigation, генерує нові ідеї і втілює їх у вироби, що відповідають дедалі вищим вимогам замовників. Valmont Irrigation – це перш за все світовий лідер у проектуванні і виробництві ефективного іригаційного обладнання для потреб сільського господарства, промисловості і муніципалітетів, що дозволяє підвищити продуктивність і зберегти дефіцитні водні ресурси.

З початку 2010 р. наша компанія стала дилером торгової марки Challenger. 
Challenger – це колісні трактори, трактори з шарнірно зчленованою рамою, обприскувачі, зернозбиральні комбайни, прес-підбирачі та обладнання для внесення добрив. На нових стратегічно важливих ринках цінуються якість, надійність, комфорт і надзвичайно висока продуктивність цих першокласних машин.

У вересні 2012 року в рамках виставки «Агро-2012» відбулося урочисте вручення керівництву ПрАТ «Миронівський хлібопродукт» золотого ключа від п’ятисотого трактора Fendt, проданого в Україні. Також вперше було проведено Всеукраїнське «Астра-шоу», аналогів якого в нашій країні немає. «Астра-шоу» – це захоплюючі змагання операторів телескопічних навантажувачів, трактористів, а також виставка широкого спектра сільськогосподарської техніки.

Наприкінці 2013 року ми стали дилером компанії Fliegl, яка займається виробництвом різних причепів, зерноперевантажувачів і розкидачів органічних добрив; а в 2014-му – дилером фірми Oros, що виробляє жатки для збирання соняшнику і кукурудзяні жатки.

У 2015 році ми та наші постачальники мали багато ювілеїв. Ми вже 10 років працюємо разом з такими всесвітньо відомими компаніями (брендами) як Fendt, Manitou, Berthoud, Gregoire Besson і Framest. За ці роки ми продали близько 600 тракторів, 500 телескопічних навантажувачів, 200 комбайнів, 815 одиниць ґрунтообробної техніки, 350 сівалок, 250 обприскувачів – всього близько 4 000 одиниць. Так довго і плідно ми співпрацюємо не тільки з постачальниками: цього року ми відзначили 10-річчя партнерства з Черкаською філією агрохолдингу «Миронівський хлібопродукт», ПрАТ «МПФ Урожай». У 2015 році AGCO святкував свій 25-річний ювілей, Flieg – 40 років, Berthoud – 120 років на ринку, з них 10 років в Україні, а Manitou на початку цього року випустив 500 000-й навантажувач! І ще один рекорд 2015 року – ми імпортували і продали понад 800 тонн угорського шпагату Agrotex!

У 2016 році компанія «АСТРА» організувала кілька тематичних конференцій для клієнтів у Київській та Черкаській областях «Весна-2016: основні виклики і досвід їх вирішення», а також конференції із питань зрошення в південних регіонах України. Спільно з агрофірмою «Рогізнянська» (Київська обл.) в липні провели масштабний захід – День поля.

Того ж року наша компанія уклала низку контрактів з новими партнерами для постачання альтернативних якісних запасних частин, серед яких бренд «Нінбо».

У 2017 році «Астру» визнано найкращим дилером техніки Manitou в країнах СНД, а також ми святкували 10-річчя співпраці з німецьким виробником техніки Horsch.

Господарство на Київщині отримує ключі від першого проданого на території України 500-сильного колісного трактора Fendt 1000 Vario, а в асортимент знову повертаються зернозбиральні комбайни Fendt, серії L і С.

Компанія взяла участь у рекордній кількості агровиставок: «Зернові Технології» (Київ), «АгроШоу» (Черкаси), «АГРО-2017» (Київ), International Field Days Ukraine (Дослідницьке), «Агроекспо» (Кропивницький), а також провела масштабний День поля на Вінниччині.  У 2017 році ми організували перший міжнародний угорсько-український семінар у форматі обміну досвідом за підтримки посольства Угорщини в Україні. 5 вересня відбулося офіційне відкриття нового регіонального дистриб'юторського центру компанії «АСТРА» в м. Черкасах.

2018 рік ознаменувався поверненням в Україну всесвітньо відомого фінського бренду колісних тракторів Valtra. У лютому-березні відбулись офіційні презентації тракторів Valtra, а в серпні презентація Valtra Smart Tour 2018 – в рамках туру європейськими країнами для демонстрації тракторів Valtra, ознайомлення з їхнім широким функціоналом.

Компанія святкує своє 20-річчя на ринку України: 240 співробітників, 17 регіональних офісів, розвиток нового напрямку – точне землеробство. Він включає в себе аналіз ґрунту, диференційне внесення добрив, посекційне відключення оприскувача, цифровий моніторинг стану посівів за допомогою дронів, отримання карти урожайності та ін. Стартувало третє десятиліття діяльності компанії як дилера та сервісного оператора сільськогосподарської техніки для клієнтів по всій Україні.

У 2019 році в рамках виставки «Зернові технології 2019» відбулася довгоочікувана презентація новітньої розробки Manitou – нового покоління навантажувачів Manitou MLT NewAg. Також з’являється абсолютна новинка – комбайн Fendt Ideal, його демонстрація на ранніх зернових і кукурудзі пройшла на полях Черкащини, Київщини, Вінниччини та Чернігівщини.

Восени цього ж року пройшов DEMOFEST – велика демонстрація німецької техніки Fendt і Horsch на чернігівських полях.

У січні 2020 року компанія «АБА «АСТРА» стала офіційним дилером техніки Trimble на території України і отримала повноваження щодо продажу та сервісного обслуговування продукції Trimble для сільського господарства. Компанія Trimble задає темпи технологічному розвитку сільського господарства. Цей виробник займає понад 50 % ринку систем навігацій у світі та більш як 40 % в Україні.

У липні 2020 року також було відкрито власний інтернет-магазин запчастин  shop.astra-group.ua. Інтернет-магазин створила команда наших фахівців для поліпшення і спрощення співпраці з клієнтами і ще якіснішого забезпечення запасними частинами.

Восени 2020 року «Астра» спільно з Latifundist.com та Valley провели масштабний гідротур по 6 областях України. У рамках проекту відвідали сільгосппідприємства в Херсонській, Запорізькій, Дніпропетровській, Київській та інших областях і отримали 7 ексклюзивних відеовідгуків та 8 статей про особливості вирощування різних культур з використанням поливу.

Упродовж своєї історії компанія пережила не одну кризу, були злети і падіння, але наша компанія змогла пройти цей непростий шлях – і ми рухаємося тільки вперед! Тому сьогодні ми є однією з провідних компаній на ринку сільськогосподарської техніки в Україні!

Сучасна «АБА «АСТРА» – це мережа дилерських та сервісних центрів, які працюють по всій території України та пропонують сільськогосподарську техніку для всіх видів робіт та для підприємств будь-якого масштабу. «АСТРА» представляє в Україні найвідоміші бренди світових виробників сільськогосподарської техніки і має сотні клієнтів, серед яких як великі агрохолдинги, так і дрібні фермерські господарства.

Наша компанія використовує комплексний підхід до роботи з клієнтами і партнерами, що забезпечує широкий вибір умов і форм розрахунків за придбані у нас техніку та послуги. Реалізація дорогої техніки можлива на умовах кредиту та лізингу. Для наших клієнтів це ще одна можливість відчути перевагу роботи з нами.

Намагаючись задовольняти потреби клієнтів з різною купівельною спроможністю, крім нової ми також постачаємо вживану техніку. Кожен продаж супроводжується обов'язковим безкоштовним навчанням операторів (комбайнерів або трактористів), що дозволяє їм швидко освоїти високотехнологічні машини і уникнути будь-яких проблем в їх експлуатації.

Залишити заявку на демонстрацію