×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 545-56-00
Розгорнути категорії і фільтри

Звіт про виставку «АГРО – 2019»: найбільша сільськогосподарська виставка в Україні завершилась

От і закінчилась найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, яка проходила 4–7 червня 2019 року. Вже в 31-й раз виробники і дилери сільськогосподарської техніки мали змогу зустрітись і поспілкуватись з клієнтами, запропонувати їм найкращу техніку для ефективного господарювання.

Компанія «Астра» традиційно взяла участь у виставці, представивши головні напрямки своєї діяльності: продаж сільськогосподарської техніки (нової й такої, що вже використовувалася), постачання запасних частин, продаж насіння, ЗЗР, мікродобрив світових брендів, впровадження систем точного землеробства.

Найбільшу увагу відвідувачів виставки привертав великий і потужний комбайн Fendt Ideal – новинка 2019 року. Варто зазначити, що корпорація AGCO представила в Україні перший в Східній Європі комбайн Fendt IDEAL. Першу презентацію новинки відвідав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та в. о. міністра агрополітики Ольга Трофімцева.

Комбайн IDEAL – абсолютно новий комбайн, розроблений з нуля, представлений моделлю 8Т. Це машина потужністю 550 к. с. з концепцією двороторного комбайна, який на сьогодні є найбільш унікальним комбайном на ринку.

Компанія Berthoud запустила серійне виробництво і випустила лімітовану партію обприскувачів Bruin. Модель Bruin вперше була презентована в Україні восени 2018 року. Більшість обприскувачів, випущених у рамках лімітованої партії, були розпродані. Обприскувач Bruin має потужність 275 к. с. На цій моделі встановлені бак 4200 л, штанга 36 м, кліренс 180 см. Модель Bruin була розроблена за особливими стандартами. Вона більша, потужніша, швидша та продуктивніша. Компанія Berthoud адаптувала її під вимоги українського ринку.

Нашого партнера, компанію Egritech, в рамках «АГРО-2019» була урочисто нагороджено золотою медаллю в номінації «Інновації при розробці та виробництві техніки для транспортування зерна». Вітаємо Egritech і бажаємо подальшого успіху!

Все розмаїття потужної і продуктивної техніки, що була представлена на виставці, дивіться на фото:

Демонстраційний проліт системи зрошення Valley:

Відділ техніки, що була у використанні, пропонував гостям великий асортимент б/в техніки в гарному стані. Актуальний каталог у нас на сайті: astra-group.ua

Запчастини до сільськогосподарської техніки:

Насіння, ЗЗР, мікродобрива брендів KWS, «Нертус», «Долина»:

Відділ точного землеробства:

Стенд компанії «Астра» за час роботи виставки відвідали не одна сотня гостей. Ми дякуємо усім, хто завітав до нас!

Дата: 10.06.2019
Залишити заявку на демонстрацію