×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 545-56-00
Розгорнути категорії і фільтри

Жатки для збирання соняшнику NARDI SUNSTORM – зберуть ваш урожай навіть у нестандартних умовах

ЧОМУ САМЕ NARDI SUNSTORM?

1. Жатка, яка може збирати навіть повалений соняшник із землі (фото 1).

2. Поєднує інноваційні рішення, здатні в рази зменшити втрати за жаткою в порівнянні з аналогами (фото 2).

3. Висока швидкість збирання до 15 км/год.

4. Збирання незалежно від напрямку посіву.

5. Чисте зерно в бункері за рахунок  якісного відділення головок соняшнику від стебла.

6. Італійська якість, підтверджена трирічною гарантією.

7. Термін окупності від одного сезону.

Нещодавно завершилась весняна посівна кампанія ярих зернових та технічних культур. Попереду ще більш насичений період догляду за посівами і збирання урожаю. Важливу роль у досягненні добрих результатів та високої врожайності відіграє наявність потужної матеріально технічної бази. Це одна зі складових успіху кожного агропідприємства. Якісне та вчасне виконання технологічних операцій під час догляду за посівами суттєво додає потенціалу майбутньому урожаю. Разом з тим збирання урожаю є не менш важливим етапом в процесі агровиробництва.

У цій статті ми хочемо поділитися з вами передовими рішеннями, які пропонує «Агробудівельний альянс «Астра» в галузі збирання урожаю, а саме – збирання соняшнику. Говорити будемо про жатки для збирання соняшнику Nardi Sunstorm італійського виробника Pegaso S.R.L.

Настає час, коли перед керівником або спеціалістами агропідприємства постає питання вибору жатки для збирання соняшнику. Маючи велику кількість пропозицій як за типом, так і за найменуванням чи конструктивними особливостями, зробити вибір не так просто. На чому ж зупинитися? Які критерії є пріоритетними? Якість збирання в різних умовах, втрати врожаю за жаткою, продуктивність, надійність, простота в обслуговуванні, ціна – і чи є жатки, які поєднують усі ці критерії?

Маємо відповідь на ці всі питання – це жатки SunStorm від Nardi.

Жатки для збирання соняшнику Nardi SunStorm постачаються в Україну з 2013 року. За цей час вони відмінно себе зарекомендували. Продуктивність, якість збирання та мінімум втрат урожаю, надійність і простота обслуговування. Усе це поєднано в жатках SunStorm від Nardi.

Втім, виробник техніки – італійська компанія Pegaso S.R.L. не зупиняється на досягнутому і дивує впровадженням інноваційних рішень для цього типу жаток. Це ще більше вирізняє їх продукт, якщо взяти до уваги ефективність і мінімум втрат за жатками при збиранні соняшнику.

Розглянемо детальніше останні розробки Nardi для жаток SunStorm. За рахунок чого цей продукт вирізняється з-поміж інших?  

Перш за все, розпочнемо з розробки, яка робить жатку більш універсальною та дозволяє збирати повалену культуру соняшнику. Так, можливо, це нестандартні умови збирання, але, як показує практика, такі випадки трапляються і в Україні.

Це рішення являє собою запатентований комплект стеблопіднімачів, які встановлюються на розділювачі рядків. Після такого дообладнання жатка з рівня землі піднімає повалену культуру, не залишаючи втрат після проходу. Інновація підтвердила свою ефективність на збиранні поваленого соняшнику на полях Черкащини в 2019 році. Додаткову вигоду від використання цього рішення порахувати дуже просто. Все залежить від розмірів площі поваленої культури та відповіді на питання, скільки врожаю залишилося б у полі, якби його збирали наявною в агропідприємстві жаткою.  У деяких випадках термін окупності жатки з таким комплектом може становити одне зібране поле соняшнику.

На фото – комплект стеблопіднімачів. Використовується для збирання повалених стебел соняшнику. Встановлюється на жатки із шириною захвату від 6 до 12 м.

Наступне інноваційне рішення, на яке варто звернути увагу, це щіткові утримувачі від висипання зерна між дільниками рядків.

На фото – щіткові утримувачі від висипання зерна між розділювачами рядків.

Використовується для запобігання висипання зерен соняшнику між розділювачами рядків.

Встановлюється на жатки з шириною захвату від 6 до 12 м.

За даними виробника, використання щіткових утримувачів на жатках SunStorm від Nardi зменшує кількісні показники втрат за жаткою на 0,7 %.

Конвертуючи зменшення втрат в т/га, або ж грн/га, за середньої врожайності соняшнику в Україні 2,5 т/га, 0,7 % будуть становити еквівалент врожайності плюс 0,02 т/га, або ж 200 грн/га за один сезон збирання.

Знаючи посівні площі соняшнику свого агропідприємства, ви вже порахували додаткову вигоду від використання такого комплекту.

І насамкінець можна зазначити: завдяки ефективному та інноваційному підходу виробника жатки Nardi SunStorm відкривають нові горизонти в якісному збиранні соняшнику за різних умов.  

Керівник групи AGCO:

Кулик Леонід
Тел.: (050) 334 83 53 
Еmaill.kulik@astra-group.com.ua

Дата: 19.05.2020
Залишити заявку на демонстрацію