×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 545-56-00
Розгорнути категорії і фільтри

Ми стали дилерами жаток для збирання соняшнику «МААНС»!

Раді повідомити вам, що наша компанія отримала офіційне дилерство від українського заводу «МААНС» – одного з найбільших українських виробників обладнання та запчастин до с/г техніки.

Підприємство входить до групи компаній «АВТОЛЕНД», яка понад 17 років імпортує та продає с/г техніку найвідоміших світових брендів, а також культивує зернові культури на площі 6000 га. За свою недовгу історію ім’я компанії стало синонімом авторитету, надійності, професіоналізму та високої якості.

Сьогодні продукція компанії «МААНС» представлена жатками, візками до жаток, запасними частинами та витратними матеріалами до с/г техніки. Хоча основний акцент «МААНС» робить на виготовленні обладнання до с/г техніки, компанія може запропонувати й іншу продукцію, виготовлену на індивідуальне замовлення клієнтів.

Виробничі потужності підприємства розташовані на Заході України – у місті Здолбунові Рівненської обл. На сьогодні в компанії працює понад 100 чоловік. «МААНС» має у своєму розпорядженні сучасні та функціональні виробничі приміщення площею 9000 кв. м. Висококваліфікований інженерно-технічний персонал, а також сучасне обладнання для розкрою, гнуття, штампування, термообробки, фрезерування, зварювання та шліфування металу задовольнять навіть найвибагливішого клієнта.

Компанія «МААНС»  працює з метою забезпечити аграрія продукцією незмінно високої якості за розумною ціною.

Тепер ви можете придбати у нас жатки для збирання соняшнику MAANS-S.

Жатка MAANS-S є універсальною жаткою для збирання соняшнику незалежно від ширини посіву. Не вимагає додаткових налаштувань, дозволяє збирати соняшник із шириною міжряддя від 40 до 75 см. Висота мотовила гідравлічно регулюється прямо з кабіни комбайна оператором, що дозволяє підлаштовувати жатку під сорт і висоту соняшнику. Подавальний шнек − єдина конструкція без додаткових з’єднань і кріплень, що гарантує максимальну надійність та ефективність. Привод подавального шнека має обмежувач крутного моменту для захисту від потрапляння сторонніх предметів і запобігання поломкам обладнання.

Більше про цю техніку читайте тут: Жатки для збирання соняшнику MAANS-S

Наші регіональні торгові представники вже пройшли навчання на заводі виробника. Фото можна переглянути тут.

Якщо у вас залишились питання, звертайтесь до нашого продукт-менеджера:

Проданов Дмитро
(050) 411 56 39
d.prodanov@astra-group.com.ua

Або до наших регіональних менеджерів.

Дата: 26.07.2019
Залишити заявку на демонстрацію