×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 545-56-00
Розгорнути категорії і фільтри

Інтелектуальна система точкового обприскування заощаджує кошти і знижує надмірне застосування ЗЗР

Інтелектуальна система точкового обприскування заощаджує кошти і знижує надмірне застосування ЗЗР

«Вона використовує автоматичну систему точкового розпилення і активні легковагі датчики для виявлення і доставлення точної кількості хімічної речовини – тільки бур'янам, а не голому ґрунту, – каже Даніель Родрігес, менеджер з продукту WeedSeeker 2 в компанії Trimble. – Інтелектуальні датчики – це квінтесенція новітніх технологій виявлення зеленої маси, що суттєво покращують застосування продукту».

За словами Родрігеса, істотне зниження витрат на сировину має велике значення для фермерів, особливо з урахуванням нинішньої жорсткої норми прибутку. Але є і плюс для довкілля. «Екологічні вигоди також пропорційні фінансовим вигодам, – пояснює він. – Стійкість до бур'янів і далі зростає в усьому світі. У результаті хімічні речовини для боротьби з бур'янами в цих регіонах стають сильнішими. Із WeedSeeker 2 ви використовуєте менше хімікатів, які потім потрапляють у стічні води».

Точкові системи обприскування пропонують низку поліпшень у порівнянні з традиційним сільськогосподарським обприскуванням. Визначаючи окремі бур'яни в полі і скеровуючи на них обмежену дозу ЗЗР або гербіциду, фермери можуть значно скоротити використання хімії. Точкове обприскування особливо корисне для боротьби зі стійкими до гербіцидів бур'янами. На вибір пропонуються різноманітні хімічні засоби для знищення бур'янів, причому дорожчі хімічні речовини зазвичай використовуються на стійких до гербіцидів бур'янах. Завдяки точному прицілу на стійкі бур'яни системи точкового обприскування дозволяють економічно ефективно усувати шкідливі бур'яни за рахунок значного скорочення кількості використовуваних дорожчих гербіцидів. Застосування відновлених хімічних речовин також приносить велику користь навколишньому середовищу, сприяючи подальшому розвитку стійкості і раціональному використанню ферми.

WeedSeeker 2 приносить технології нового покоління на ринок пристроїв точкового обприскування. Нові інтелектуальні датчики економлять час в польових умовах, усуваючи необхідність перезавантаження системи. Після швидкого калібрування при вмиканні WeedSeeker 2 автоматично налаштовується під час руху на зміну температури, навколишнього освітлення і типу покриття, таких як ґрунт або стерня, забезпечуючи точність датчика в будь-яких умовах. Датчики також отримують інформацію про швидкість руху штанги і своє розташування на ній. Це означає, що оброблені ділянки не будуть обприскуватися повторно, оскільки при розвороті секції будуть автоматично перекриті.

Знання того, де бур'яни концентруються на полях, дає фермерам можливість краще атакувати їх з року в рік. Система WeedSeeker 2 тепер реєструє кожен обприскуваний бур'ян, тому оператори можуть в режимі реального часу бачити проблемні ділянки і переглядати докладні карти із записів перед наступним обприскуванням. WeedSeeker 2 легший і маневреніший навіть на найбільших штангах обприскувача, а датчики тепер забезпечують розширені зони покриття. Нові датчики системи точкового розпилення підвищують ефективність, усуваючи потребу переналаштування сопла і одночасно зменшуючи кількість необхідних датчиків.

Нова система повністю сумісна з дисплеями Trimble, сервісами корекції і автопілотом Autopilot™. Дисплей GFX-750™ може швидко перемикатися між робочими екранами, одночасно керуючи курсовказівниками і точковим обприскуванням, забезпечуючи простір в кабіні трактора і усуваючи потребу в кількох дисплеях.

Незважаючи на те, що WeedSeeker 2 ідеально працює для використання з дисплеями Trimble і системою Автопілот, це не означає, що він сумісний тільки з продуктами Trimble. Будь-який ISOBUS-сумісний дисплей з можливістю універсального термінала можна використовувати для моніторингу та керування новою системою точкового обприскування. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу система проста і зручна у використанні, забезпечує оптимальну гнучкість у роботі для фермерів.

Кондратьєв Євгеній
Тел.: +38 50 450 47 82
Е-maile.kondratyev@astra-group.com.ua

Дата: 01.09.2020
Залишити заявку на демонстрацію