×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 332-56-00
Розгорнути категорії і фільтри

Досконалість доступна кожному

Трактор Valtra T4 в новій лімітованій комплектації Red Line скоро в Україні! Модель відрізняється не тільки ексклюзивним дизайном, а й спеціально розробленою комплектацією RedLine, яка являє собою сукупність усіх опцій, необхідних для роботи в сільському господарстві і спеціальному сегменті навіть у складних умовах.

Крім того, Red Line – це рішення, доступне підприємствам, які прагнуть оптимізації бюджету. На всіх тракторах комплектації Red Line встановлені дизельні двигуни AGCOPower об'ємом 6,6 і 7,4 літрів. Трансмісія представлена ​​революційною коробкою передач із перемиканням під навантаженням, тип 5PS на 30 передач переднього ходу + 30 передач заднього ходу. Ідеальне поєднання з трансмісіями, що випускаються компанією Valtra, забезпечує передачу на колеса максимальної потужності при найнижчій витраті палива серед машин цього класу. Триступінчасте впорскування пального і високий тиск впорскування забезпечують максимальну точність і паливну економічність. Оптимально підібраний турбонагнітач гарантує високий крутний момент навіть на низькій частоті обертання колінчастого вала двигуна.

Турбонагнітач спеціально розроблений для двигуна AGCO Power, призначеного для тракторів Valtra. Завдяки ідеальній сумісності двигуна AGCO Power з трансмісіями, розробленими Valtra, трактори відрізняються одним з найнижчих рівнів витрат пального серед машин свого класу. Криві потужності і крутного моменту для двигуна 74AWF є виключно збалансованими. Такі характеристики двигунів гарантують передачу незмінно високої потужності на колеса. Діапазон максимальної потужності надзвичайно широкий і досягає свого піку за 1900 об./хв, а максимальний крутний момент розвивається вже за 1500 об./хв. Холості оберти двигуна: 850 об./хв, альтернативні знижені оберти: 650 об./хв для зниження витрати пального.

Потужність двигуна, встановленого на тракторах Valtra серії T, може бути збільшена на 15 к. с. з функцією Boost.

Потужна трансмісія з перемиканням під навантаженням (PowerShift) розроблена для тих клієнтів, які цінують надійність і зручність в роботі і не вимагають електрогідравлічного управління або терміналу в підлокітнику сидіння. На моделі Active застосовується революційна трансмісія з перемиканням передач під навантаженням, гідравлічним підсилювачем і роздільними ваннами гідравліки для контуру гідравлічної системи і трансмісії.

Кабіна має закруглену форму, яка забезпечує найбільший обсяг внутрішнього простору серед машин цього класу. Група конструкторів оптимізувала розміри кабіни для того, щоб зберегти на високому рівні маневреність і зручність в експлуатації трактора навіть в місцях з обмеженим простором.

Унікальні передні стійки зігнутої форми збільшують оглядовість спереду, сприяють зниженню аеродинамічного опору в транспортному положенні, а також дозволяють розмістити вихлопну і повітрянозабірну труби в безпосередній близькості від кабіни, що підвищує їхню довговічність.

Високопродуктивна гідравлічна система з регулюванням продуктивності залежно від навантаження є складовою непереможної комбінації, що включає також двигун AGCO Power і трансмісію Valtra. На Valtra T154 HiTech, T194 Active і T234 Versu встановлено

 

З усіх питань звертайтесь:

Пилявець Олександр
Тел.: (050) 358 79 76
Еmail
a.pyliavets@astra-group.com.ua

Дата: 14.05.2020
Залишити заявку на демонстрацію