×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 545-56-00
Розгорнути категорії і фільтри

«АСТРА» на польовій демонстрації «Битва агротитанів – 2020»

«АСТРА» на польовій демонстрації «Битва агротитанів – 2020»

Компанія «АБА «АСТРА» в рамках проведення щорічної виставки «Битва агротитанів – 2020» показала роботу навантажувача Manitou MLT-X 735 T LSU та самохідного обприскувача Berthoud Bruin 4240.

Про подробиці Тraktorist.ua дізнавався з ексклюзивних коментарів представників компанії «АБА «АСТРА».

Компанія показала роботу навантажувача Manitou MLT-X 735 T LSU у досить незвичайній формі. Демонстрацію гідравлічних операцій було організовано як баскетбольну гру, боулінг та маніпуляції із розставлення літер у заданому порядку. 

Ми представили бестселер на ринку України, показавши технічні можливості незвичайно — у формі спортивних ігор. Клієнти попередніх моделей змогли оцінити змінені параметри навантажувача і те, наскільки зручнішою та простішою стала робота з гідравлікою.

Сергій Дрозд, продукт-менеджер компанії «АБА «АСТРА»

За словами представника компанії, навантажувачі Manitou MLT-X 735 T LSU — найбільш потужні й оптимальні машини в 7-метровому діапазоні. Ідеальні для використання на дуже важких і об'ємних роботах, як-от робота з гноєм і цукровим буряком. За рахунок системи LSU продуктивність цих машин вища на 20–30 %.

Стандартною комплектацією передбачається закрита кабіна з обігрівом та кондиціонером, дзеркала заднього огляду (у тому числі ​​дзеркало над фаркопом для полегшення зчеплення), система освітлення (спереду і ззаду), два додаткових гідровиходи на стрілі із системою швидкого з'єднання, звукова сигналізація під час заднього ходу, палетні вила, префільтр циклонного типу, система Autoclean.

Потужна гідродинамічна трансмісія та вигідні параметри вантажопідйомності забезпечують надійність машини. Це оптимальна модель для малого та великого фермерства, яка однаково добре показує себе як у навантаженні зерна, так і в роботі тваринництва. - Сергій Дрозд, продукт-менеджер компанії «АБА «АСТРА»

Щодо обсягів продажу, то цей рік у порівнянні з минулим видався важким. Сталося падіння рівня продажу, проте в кожному регіоні, де представлена «АСТРА», продано по кілька навантажувачів. 

Продукт-менеджер «АБА «АСТРА» Денис Муштин розповів про демонстрацію на агрозаході самохідного обприскувача Berthoud Bruin 4240.

Ми показали обприскувач, у якому маємо ідеальну стабілізацію, використовуючи прості рішення, а саме – запатентоване рішення кріплення штанги в центрі мас. Навіть без використання додаткових електричних елементів контролю штанга залишається стабільною. На підтвердження наших слів на заході ми показали різні віражі руху обприскувача, а не тільки рух по прямій, як більшість наших конкурентів, оскільки ми знаємо, що оператори бувають різні, і штанга незалежно від виду руху має завжди тримати лінію обробітку.

Також в обприскувачі в базовій комплектації гідравлічно змінний кліренс від 1,5 м до 1,8 м, гідравлічно змінна колія від 3 до 4 м. Поєднання цих двох опцій дозволяє швидко адаптуватись під будь-яку фазу росту, міжряддя, не хвилюватися через переїзди між полями та впевнено і швидко працювати на схилах.

Машина має активну систему підвіски, а саме 4 пневматичні подушки на кожному колесі; задня вісь обприскування — на шарнірі. Це дозволяє краще копіювати рельєф, мінімізуючи розгойдування машини, та підвищити її надійність.

Поєднання усіх особливостей, що втілені в моделі Bruin, забезпечує високу продуктивність та стабільно високу якість внесення препаратів. - Денис Муштин, продукт-менеджер «АБА «АСТРА»

«Розумна» конструкція обприскувача була спеціально розроблена для країн Східної Європи та Північної Америки. Самохідний обприскувач Berthoud Bruin вирізняється високою продуктивністю і дозволяє зберегти високу якість розпилення. Серед інших технічних характеристик — двотурбінний насос Omega (патент Berthoud) — подвійний ефект відцентрової сили, гідростатична трансмісія Bosh Rexroth (комплект), насос зі змінною продуктивністю Rexroth (1*175 см3), незалежна пневматична підвіска виробництва DUNLOP, 4 пневмоподушки (на кожному колесі) та додаткова шарнірно-поворотна підвіска заднього моста.

Дата: 07.09.2020 Джерело: Traktorist.ua
Залишити заявку на демонстрацію