×

Пошук по каталогу

UA RU
Керування витратою і внесенням
Система контролю внесення матеріалів Field-IQ
Дивитися всі товари в рубриці: Керування витратою і внесенням
Дивитися всі товари виробника: Trimble
Система контролю внесення матеріалів Field-IQКерування витратою і внесенням — ASTRA-00177

Система контролю внесення матеріалів Field-IQ™ від Trimble – це система, яка запобігає повторному внесенню насіння та добрив в одному і тому самому місці, контролює норму внесення матеріалу, відстежує якість сівби та блокування добрива. Система Field‑IQ працює на дисплеї TMX-2050™, інтегрованому дисплеї FmX® та дисплеї CFX-750™. Кожен з цих дисплеїв підтримує різні поєднання функцій Field-IQ, надаючи вам можливість вибору варіанта інтерфейсу, який задовольнить ваші вимоги.

Field-IQ для обприскування

Повторне внесення продукту під час обприскування підвищує витрати на добрива та хімікати, а також збільшує ризик потенційної шкоди довкіллю. Система Field-IQ вносить задану кількість добрива або хімікатів на вашому полі, а також запобігає утворенню перекриття при обприскуванні.

Field-IQ для сівби

Перекриття під час сівби підвищують витрати та створюють дефіцит поживних речовин у ґрунті через надлишок насіння. Система Field-IQ контролює муфти та різноманітні системи сівалки, щоб автоматично вмикати або вимикати секції та ряди на основі необроблюваних зон та попередньо засаджених областей.

Моніторинг якості сівби, усунення пропусків та двійників, а також підтримання правильної відстані між насінням є критичним для отримання максимальної врожайності. Система Field‑IQ допомагає фермерам запобігти втраті врожаю за допомогою моніторингу розподілу насіння в реальному часі, що дозволяє миттєво вносити коригування.

Рослини можуть мати різні потреби у поживних речовинах впродовж сільськогосподарського сезону залежно від стану ґрунту та інших факторів навколишнього середовища. Система Field-IQ відстежує та водночас змінює норму внесення матеріалів для точного висіву, внесення хімікатів та добрив.

Переваги обприскування

 • Знижує витрати на внесення
 • Запобігає повторному внесенню
 • Забезпечує рівномірне внесення продукту
 •  Знижує стомлюваність оператора

Переваги сівби

 • Усуває перекриття
 • Підвищує врожайність
 • Забезпечує належний інтервал сівби
 • Запобігає поляганню та боротьбі за поживні речовини
 • Сприяє рівномірній врожайності по всьому полю
 • Знижує вплив на навколишнє середовище

Автоматичне керування секціями

 • Керуйте секціями при внесенні рідких та гранульованих матеріалів з точністю 2,5 см (кількість окремих секцій – до 48)
 • Усувайте перекриття під час сівби, на поворотних смугах та клинах за допомогою пневматичних муфт Tru Count Clutches™
 • Запобігайте повторному внесенню добрив з клапанами Tru Count LiquiBlock™

Моніторинг висіву

 • Вдосконалений моніторинг висіву підвищує якість розташування насіння, передаючи оператору дані про поштучний розподіл насінин і дозволяючи здійснювати налаштування сівалки на ходу
 • Запобігайте виникненню проблем із сівалкою, виявляючи їх до того, як завдано шкоди врожаю
 • Спостерігайте за якістю сівби, зокрема, отримуйте інформацію про щільність, розподіл, пропуски/двійники, відстань між насінинами.

Керування змінною нормою внесення

 • Керуйте водночас нормою внесення різних матеріалів (до 6 з дисплеєм FmX і до 2 з дисплеєм CFX-750) включно з гранульованим насінням, гранульованим добривом, рідиною та рідким аміаком у різних комбінаціях
 • Внесення матеріалів зі змінними нормами може бути реалізовано за картами приписів змінної норми внесення або в реальному часі за допомогою системи GreenSeeker для ефективнішого використання добрива
 • Автоматизуйте картографування та ведення записів при внесенні
 • Встановлюйте необхідну щільність сівби, норми внесення при розкиданні та обприскуванні вручну або використовуючи припис, створений за допомогою програмного забезпечення Trimble Ag
 • Автоматично контролюйте швидкість ротора розкидача, щоб рівномірно розподілити поживні речовини при використанні дисплея FmX.

Тарасюк Андрій
Тел.: +38 050 450 47 82
Е-mail: trimble@astra-group.ua

Кожен аграрій працює з метою підвищення продуктивності і, відповідно, збільшення прибутків.  Елементи точного землеробства допоможуть досягти поставлених цілей , адже  точне землеробство ефективно використовує  вхідні  ресурси. Екосистема Trimble – це передові рішення для точного землеробства, для оптимізації роботи вашого господарства.

Інноваційні та прості в застосуванні технічні рішення Trimble дозволяють виробникам об'єднати всі системи господарства в одну мережу та приймати рішення на основі даних у реальному часі. Нижче ‒ перелік систем точного землеробства.

Навігаційні дисплеї Trimble (дисплей Trimble TMX-2050™, дисплей Trimble GFX-750, дисплей Trimble GFX-350) допомагають чітко відстежувати та картографувати польові дані в реальному часі, а система автоматичного керування Trimble Autopilot™ дозволяє здійснювати високоточне рульове управління незалежно від поверхні поля. Ефективними простими варіантами рульового керування є також системи напівавтоматичного рульового керування Trimble EZ-Pilot® та Trimble EZ-Pilot Pro. Системи рульового керування від Trimble використовують передові технології компенсації нерівності земної поверхні для миттєвого розрахування фактичного положення трактора для підвищення точності у складних умовах, таких як неоднорідна місцевість, схили та нерівний ґрунт.

Система Trimble TrueTracker™ підтримує трактор та агрегат на одній напрямній лінії, а система навігації коригує положення агрегата шляхом переміщення трактора. Рішення Trimble Field-IQ призначені для контролю норми внесення. Це рішення дозволяє керувати витратами на посівний матеріал та вибраним агрегатом, оптимізуючи виконання завдань. Trimble WeedSeeker 2 — це система точкового обприскування нової генерації, що дозволяє досягти скорочення витрат гербіциду до 90 %. Завдяки програмному забезпеченню Trimble® Ag ви можете пов'язати разом всю вашу діяльність на полі.

Trimble Farmer Core ‒ нове програмне рішення початкового рівня, що дозволяє об'єднувати дані з дисплеїв точного землеробства, створені під час польових робіт, спростити роботу з даними господарства і оптимізувати діяльність. Функція Trimble AutoSync ™ автоматично синхронізує дані з лініями навігації, межами, назвами полів, орієнтирами і операторами на всіх пристроях у вашому господарстві – дисплеях Trimble TMX -2050 ™ і Trimble GFX-750 ™, а також програмному забезпеченні Trimble Ag на комп'ютерах і мобільних пристроях.

Залишити заявку на демонстрацію