×

Пошук по каталогу

UA RU
Системи автоводіння
Trimble Autopilot
Дивитися всі товари в рубриці: Системи автоводіння
Дивитися всі товари виробника: Trimble
Trimble AutopilotСистеми автоводіння — ASTRA-00044

Autopilot – глибоко інтегрована система автоматичного керування самохідною технікою, яка має найкращі якісні показники:

  • Точність до 2 см (люфти не впливають)
  • Діапазон робочих швидкостей від 600 м/год. до 35 км/год.
  • Технологія компенсації нерівностей
  • Миттєвий вихід на лінію
  • Рух заднім ходом

Особливість роботи Trimble Autopilot полягає в керуванні машиною безпосередньо через електрогідравлічний клапан системи керування, без повороту керма. За рахунок системи компенсації нерівностей поля, побудованої на основі присутніх у контролері гіроскопів та акселерометрів, Autopilot, забезпечує можливість працювати з точністю до 2 см, незалежно від рельєфу.

Ця система, враховуючи безліч її переваг, є найбільш сучасною та досконалою серед систем авто керування, побудованих за високими технологіями. Крім того Autopilot, як найкраща пропозиція серед систем автоматичного керування, пропонується виробниками як заводська опції для найсучасніших тракторів.

Робота механізатора з автопілотом виглядає так:

Механізатор виводить трактор на край поля, далі визначає напрямок і шаблон водіння, обираючи один з шести запропонованих. Далі механізатор виконує «обсів» в ручному режимі, замкнувши кільце якого автопілот пропонує зробити ще декілька паралельних обсівів у автоматичному режимі. Після чого механізатор обирає необхідний та натискає кнопку ввімкнення автопілота, трактор починає самостійний рух по оптимальній траєкторії, а механізатор регулює його параметри, та спостерігає за знаряддям. Зробивши необхідну кількість автоматичних обсівів – в ручну задає лінію першого гону (задаючи дві крапки А і Б) паралельно якій поле розбивається на гони, далі все виконується в автоматичному режимі. Авторозворот у кінці рядка виконується автоматично лише з дисплеями Trimble TMX-2050.

Тарасюк Андрій
Тел.: +38 050 450 47 82
Е-mail: trimble@astra-group.ua

Кожен аграрій працює з метою підвищення продуктивності і, відповідно, збільшення прибутків.  Елементи точного землеробства допоможуть досягти поставлених цілей , адже  точне землеробство ефективно використовує  вхідні  ресурси. Екосистема Trimble – це передові рішення для точного землеробства, для оптимізації роботи вашого господарства.

Інноваційні та прості в застосуванні технічні рішення Trimble дозволяють виробникам об'єднати всі системи господарства в одну мережу та приймати рішення на основі даних у реальному часі. Нижче ‒ перелік систем точного землеробства.

Навігаційні дисплеї Trimble (дисплей Trimble TMX-2050™, дисплей Trimble GFX-750, дисплей Trimble GFX-350) допомагають чітко відстежувати та картографувати польові дані в реальному часі, а система автоматичного керування Trimble Autopilot™ дозволяє здійснювати високоточне рульове управління незалежно від поверхні поля. Ефективними простими варіантами рульового керування є також системи напівавтоматичного рульового керування Trimble EZ-Pilot® та Trimble EZ-Pilot Pro. Системи рульового керування від Trimble використовують передові технології компенсації нерівності земної поверхні для миттєвого розрахування фактичного положення трактора для підвищення точності у складних умовах, таких як неоднорідна місцевість, схили та нерівний ґрунт.

Система Trimble TrueTracker™ підтримує трактор та агрегат на одній напрямній лінії, а система навігації коригує положення агрегата шляхом переміщення трактора. Рішення Trimble Field-IQ призначені для контролю норми внесення. Це рішення дозволяє керувати витратами на посівний матеріал та вибраним агрегатом, оптимізуючи виконання завдань. Trimble WeedSeeker 2 — це система точкового обприскування нової генерації, що дозволяє досягти скорочення витрат гербіциду до 90 %. Завдяки програмному забезпеченню Trimble® Ag ви можете пов'язати разом всю вашу діяльність на полі.

Trimble Farmer Core ‒ нове програмне рішення початкового рівня, що дозволяє об'єднувати дані з дисплеїв точного землеробства, створені під час польових робіт, спростити роботу з даними господарства і оптимізувати діяльність. Функція Trimble AutoSync ™ автоматично синхронізує дані з лініями навігації, межами, назвами полів, орієнтирами і операторами на всіх пристроях у вашому господарстві – дисплеях Trimble TMX -2050 ™ і Trimble GFX-750 ™, а також програмному забезпеченні Trimble Ag на комп'ютерах і мобільних пристроях.

Залишити заявку на демонстрацію