×

Пошук по каталогу

UA RU
Агрохімічне обстеження полів (Soil Analises)
Агрохімічний аналіз ґрунту. Пакет Farmer
Агрохімічний аналіз ґрунту ‒ оптимальне рішення для сільського…
Агрохімічний аналіз ґрунту. Пакет Farmer Pro
Агрохімічний аналіз ґрунту ‒ оптимальне рішення для сільського…

З метою індивідуального і комплексного підходу до кожного фермера – не тільки в напрямку техніки, а й точного землеробства – в 2021 році «Агробудівельний альянс «Астра» запровадив новий напрямок – агрохімічний аналіз ґрунту.

Для забезпечення високоякісного надання сервісу, а також для отримання точних результатів аналізу ґрунту між компанією «Астра» та європейською агрохімічною лабораторією HL-Lab укладено договір про співпрацю.

Ми вибрали цю лабораторію після детального аналізу і порівняння з іншими лабораторіями. Критерії вибору були такими: досвід роботи на ринку, проходження міжнародних акредитацій, відповідність міжнародним і європейським нормам. Лабораторія HL-Lab площею близько 1000 м2 щороку аналізує більше ніж 50 000 зразків ґрунту.

Серед супутніх послуг ми надаємо послуги з відбору зразків ґрунту та вимірювання полів з використанням екосистеми Trimble. Наше обладнання дозволяє працювати з RTK-точністю; також ми готові запропонувати повний комплекс впровадження точного землеробства. Якщо ви хочете знати, як підвищити родючість ґрунту й урожайність, які добрива найкраще застосовувати, звертайтесь до наших фахівців. Ми пропонуємо на вибір два пакети аналізу ґрунту: Пакет Farmer і Пакет Farmer Pro.

Відділ точного землеробства компанії «Астра» готовий до співпраці з вами.

Залишити заявку на демонстрацію