×

Пошук по каталогу

UA RU
Сівалки
Зернові сівалки Horsch Avatar
Дивитися всі товари в рубриці: Сівалки
Дивитися всі товари виробника: HORSCH
Зернові сівалки Horsch AvatarСівалки — ASTRA-00064

Нову сівалку зернову Horsch Avatar по праву можна назвати універсальною: вона підходить для будь-яких умов, включаючи мінімальну і традиційну підготовку ґрунту; відмінно працює на легких, важких глинистих, а також кам'янистих ґрунтах.

Робоча ширина зернової сівалки Horsch Avatar – 6 і 12 м, вага 9300 і 19 000 кг відповідно.

У зернових сівалках Horsch Avatar SD тиск на один дисковий сошник збільшено до 200 кг. Це гарантує добре проникнення насіння в ґрунт. 2-рядна дискова система допомагає зменшити використовувану потужність трактора, глибина сошника контролюється за допомогою поліпшеної версії гумових амортизаторів.

Відстань між рядами становить 16,7 см (6 м) і 25 см (12 м), посилена рама усуває поперечний рух, що є гарантією збереження сошником встановленої глибини сівби навіть на нерівних ґрунтах. Посівна борозна закривається і закріплюється за допомогою колісного ґрунтоущільнювача.

Об’єм насіннєвого бункера сівалок Avatar SD становить 5 000 літрів (6 м) і 5 800 літрів (12 м). Контроль і моніторинг сівби здійснюється за допомогою стандартного терміналу ISOBUS.

Параметр/модельAvatar 6.16 SDAvatar 18/60 SD
Робоча ширина, м6,012,0
Транспортна ширина, м2,892,98
Транспортна висота, м3,063,80
Довжина, м6,648,31
Вага, кг9 30018 880
Об’єм бункера, л5 0005 800
Кількість висівних сошників3648
Ширина міжряддя, см16,725
Тиск на сошник, кг250
Робоча швидкість, км/год.6–15 
Необхідна тягова потужність трактора, к. с.210300

З усіх питань звертатися до продукт-менеджера:

Шипоша В'ячеслав
Тел.: 050 358 79 37
Email: Viacheslav.Shyposha@astra-group.ua

Залишити заявку на демонстрацію

Коли ціни на зернові зростають, а витрати на виробництво і оренду землі сягають захмарних висот, дуже важливо виростити високий урожай з низькими експлуатаційними витратами. На ринку широко використовуються посівні комплекси, які за один прохід можуть провести передпосівну культивацію, боротьбу з бур'янами, вирівнювання, зворотне прикочування ґрунту, посів і навіть адресний внесення добрив. Причому все це – на космічних швидкостях і з ювелірною точністю.

На думку 14 000 фермерів зі всього світу, найкращою пропозицією на ринку є посівні комплекси Pronto від молодого, але потужного виробника Horsch.

Просапні сівалки Horsch Maestro забезпечують ідеальну точність дозування і відділення насіння, оптимально підходять для висіву кукурудзи, сої, соняшнику або цукрових буряків. Три особливості роблять Maestro свого роду єдиною машиною: інноваційна система дозування – компактний вакуумний дозатор – система контролю укладання насіння.

На сьогоднішній день Horsch є виробником повного спектра просапних сівалок з точним висівом. У його асортименті представлені сівалки розміром від 8 до 36 рядів. Horsch встановлює світові рекорди з сівби: одна сівалка за 24 години роботи в стані якісно засіяти 450 га. Ми пропонуємо своїм клієнтам просапні сівалки Horsch Maestro, посівні комплекси Horsch Pronto DC, універсальні сівалки Pronto SW, універсальні сівалки Horsch Focus TD, Зернові сівалки Horsch Avatar.

Точність поділу і укладання насіння істотно впливає на результат урожаю. Високоточні технології, розроблені в концерні AGCO компанією Precision Planting®, вбудовані в сівалку точного висіву Fendt MOMENTUM. Сівалка Fendt MOMENTUM з дозатором насіння vSet®, приводом дозатора vDrive® і насіннєпроводом SpeedTube® уособлює точність поділу і укладання насіння навіть на високих швидкостях. Сівалка точно і рівномірно укладає насіння в ґрунт завдяки гнучкій рамі і продуманій системі поділу насіння, що дозволяє максимально збільшити потенційну врожайність. Швидко і точно – насінина за насіниною на ідеальній відстані.

 

Залишити заявку на демонстрацію