UA RU
(044) 545-56-00
Розгорнути категорії і фільтри

Про компанію

Компанія «Агробудівельний альянс “Астра”» – один з найбільших постачальників і сервісних операторів сільськогосподарської техніки в Україні.

Провідні напрями нашої діяльності:

  • продаж нової і вживаної сільськогосподарської техніки; 
  • гарантійний сервіс та післягарантійне обслуговування сільськогосподарської техніки; 
  • продаж запасних частин.

Спектр техніки, що постачається, охоплює практично всі види сільськогосподарських робіт на агропідприємствах будь-якого масштабу. Наша техніка – це відомі в Європі і світі марки Fendt, Fliegl, FraMest, GEHL, Gregoire Besson, Horsch, Kuhne, Manitou, Mascar, Oros, Trimble, Valley, Berthoud, Bogballe, Challenger.

За рахунок оптимальних фінансових схем і сервісного обслуговування наші клієнти отримують найкращі умови придбання техніки.

Максимальна швидкість і якість сервісного обслуговування забезпечується наявністю складських і ремонтних приміщень, кількох регіональних сервісних центрів, а також можливістю виїзду наших сервісних фахівців у господарства замовників.

Якщо ви шукаєте партнера, здатного надати першокласну техніку, запасні частини, кваліфіковані консультації, швидке і якісне обслуговування, звертайтеся до нас. Ви переконаєтеся, що девіз «Кожен з наших клієнтів – клієнт номер один» – це незмінний принцип діяльності нашої компанії.

Центральний офіс компанії розташований на південній околиці Києва в смт Чабани. Регіональні представники працюють по всій Україні.

Залишити заявку на демонстрацію