×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 545-56-00
Розгорнути категорії і фільтри

Устаткування для переробки відходів Andritz

Переробні машини й індивідуальні рішення для переробки

ANDRITZ MeWa розробляє і виготовляє установки для переробки, а також комплексні рішення для утилізації відходів електричного та електронного обладнання, холодильників, масляних фільтрів, побутових та домашніх відходів (ПДВ), використаних шин і багато чого іншого.

Інноваційні стандартні та індивідуально розроблені рішення переконують завдяки прибутковості, ефективності та надійності. Ключ до успіху цілих заводів – наші переробні машини для первинного подрібнення і гранулювання, а також наші ноу-хау, напрацьовані за понад 30 років постійної напруженої роботи.

ANDRITZ MeWa допомагає своїм клієнтам економічно, ефективно і точно реалізувати плани й задовольняти індивідуальні потреби. Мета полягає в тому, щоб повторно використовувати перероблений матеріал як нову сировину, наприклад чисті метали і пластмаси, та отримати замінник палива і біоенергію.

Машини для переробки відходів ANDRITZ MeWa: гнучкі, високопродуктивні і надійні

Серія ліній ANDRITZ MeWa складається з різних спеціальних агрегатів, що забезпечують повний цикл переробки: первинне подрібнення, вторинне подрібнення та дрібнозернисте гранулювання, а також поділ складників матеріалів і переробку матеріалів, придатних для повторного використання на тому самому обладнанні в і той самий час.

Кожен тип матеріалу вимагає особливого підходу, для чого ANDRITZ MeWa розробив оптимізовані технології ефективної та повної переробки. Усі переробні машини відзначаються гнучкістю, ефективністю та надійністю і обробляють вхідний матеріал до стану чистих, цінних речовин, забезпечуючи високу пропускну здатність.

Переробні лінії ANDRITZ MeWa: вигідні, ефективні та надійні

Серія ліній ANDRITZ MeWa пропонує рішення з переробки для найрізноманітніших сфер застосування: електронні та електричні відходи, холодильники, кабельний брухт, алюмінієвий брухт, автомобільні деталі, як-от масляні фільтри, блоки двигунів і шини, побутові та промислові відходи.

Усі матеріали містять цінні частини, наприклад мідь, алюміній і залізо, які за умов правильної обробки можна знову продати як вторинну сировину.

Залишити заявку на демонстрацію