×

Пошук по каталогу

UA RU
Розгорнути категорії і фільтри

Навчання

Супертехніка вимагає суперпрофесіоналів

Стрімкий інноваційний розвиток технічної бази сільськогосподарської галузі в останні десятиліття допомагає істотно полегшити життя аграріїв, збільшити урожай, скоротити фінансові та часові витрати на її обслуговування. 

Однак для роботи з сучасною технікою потрібен також і вищий рівень знань. Адже за рівнем своєї вона порівнянна з космічною технікою. Як відомо, на підготовку космонавтів йдуть роки. А сервісні інженери компанії «АБА «АСТРА» всього за кілька занять допоможуть механізаторам опанувати конструкцію та функціонування новітньої сільськогосподарської техніки. Розробники подбали про те, щоб керувати сільгосптехнікою було легко і зручно – але для цього потрібні знання. Адже незнання того, який важіль переключити або яку кнопку натиснути для виконання певного маневру, може призвести до сумних результатів.

Компанія «АСТРА», яка добре зарекомендувала себе на ринку сільськогосподарської техніки, займається не тільки продажем техніки та запчастин до неї, але і сервісним обслуговуванням сільгосптехніки. А також:

  • здійснює базове навчання при введенні техніки в експлуатацію;
  • пропонує додаткове навчання для охочих глибше ознайомитися з її особливостями;
  • проводить курси для актуалізації знань механізаторів перед сезоном.

Зазвичай курси проводяться взимку. За повторним навчанням звертаються близько третини клієнтів, що цікавляться всім функціоналом, з якими не вдалося ознайомитися в період сезонних робіт. Курси ведуть висококваліфіковані фахівці – сервісні інженери компанії «АБА «АСТРА», які не тільки досконально знають техніку і специфіку її роботи, а й можуть дати відповіді на всі питання, що виникають у клієнтів.

Навчання складається з теоретичної та практичної частин.

Теоретична частина включає в себе ознайомлення з відео- і фотоматеріалами, презентаціями, технічними схемами у спеціально обладнаному конференц-залі або на території клієнта. Практична частина курсу передбачає безпосередній контакт з технікою. 

Навчання вважається завершеним за фактом успішного складання підсумкового тесту (іспиту), після чого слухачі курсів отримують сертифікати.

У результаті проходження такого навчання оператор більш впевнено, грамотно і технічно точно керує ввіреною йому технікою, що дозволяє:

  • скоротити витрати на її ремонт;
  • скоротити витрати на паливно-мастильні матеріали;
  • зменшити втрати часу;
  • збільшити оброблені площі;
  • подовжити працездатність техніки.

Ми раді повідомити, що в зимовий період 2013–2014 рр. кількість господарств, які подали заявки, значно збільшилася. Клієнти розуміють цінність кваліфікованих знань. Вони дають можливість запобігти передчасному старінню техніки, значно заощаджувати на ремонтних витратах.

Техніка, що постійно удосконалюється, вимагає постійного підвищення кваліфікації кадрів для роботи з нею. «АБА «АСТРА» завжди готова прийти на допомогу і поділитися безцінним досвідом в обслуговуванні і експлуатації сільськогосподарської техніки.

– У чоловіка зламався автомобіль. Він викликає майстра, той оглядає машину, б'є молотком по капоту, і авто заводиться, а чоловікові виставляють рахунок на 100 доларів. У автолюбителя така ціна викликає обурення. Він просить майстра надати докладний звіт про виконані роботи, і той виписує акт такого змісту: «Удар молотком – 1 долар. Знання місця удару – 99 доларів».

Залишити заявку на демонстрацію