×

Пошук по каталогу

UA RU
Розгорнути категорії і фільтри

Запрошуємо відвідати конференцію Андрія Капріци — Агроекономія(ка)!

Запрошуємо відвідати конференцію Андрія Капріци — Агроекономія(ка)!

Друзі, колеги, 25 січня відбудеться щорічна конференція, тема якої – фінанси у сільському господарстві. На заході буде корисно не тільки послухати думки спікерів про те, як зекономити у 2024-му, щоб не втратити економіку наприкінці року, – а й подивитись потужну новітню техніку!

Як завжди, ми представлятимемо найінноваційнішу техніку:

Колісний трактор Fendt 1042 VarioКолісний трактор Valtra T 155Сівалку Horsch Maestro 8

Це вже традиційний бізнес-захід для фермерів, які повсякчас піклуються про те, як розвинути своє господарство і досягти максимум результату. Тож чекаємо зустрічі з вами!

Більше про конференцію можна почитати ось тут: www.aggeekaggency.com

Для аграріїв вхід за донат від 1000 гривень, який потім буде передано ЗСУ.Компанія «Агробудівельний альянс «Астра» є одним з найбільших постачальників і сервісних операторів сільськогосподарської техніки в Україні. Основні напрямки діяльності компанії — це продаж нової та вживаної сільгосптехніки техніки; гарантійний сервіс та продаж запасних частин.

«Астра» пропонує своїм клієнтам широкий асортимент техніки для виконання практично всіх видів сільськогосподарських робіт: Fendt, Valtra, Manitou, Berthoud і Horsch, Framest, Bogballe, Valley, Trimble, Oros. Компанія постачає замовникам найширший спектр оригінальних запасних частин для підтримки всіх моделей сільськогосподарської техніки всесвітньо відомих виробників. Ключову позицію в діяльності компанії посідає сервісне обслуговування сільгосптехніки, що розповсюджується на майже всю територію України і забезпечує швидке реагування на запити від аграріїв.

Компанія «Астра» вже 25 років працює на аграрному ринку України та забезпечує сільгоспвиробників якісною сільгосптехнікою, інноваційними агротехнологіями та незмінно високим рівнем сервісу

Дата: 24.01.2024
Залишити заявку на демонстрацію