×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 545-56-00
Розгорнути категорії і фільтри

Запобіжні заходи щодо поширення коронавірусу!

Шановні партнери!

Як ви знаєте, у світі лютує новий тип коронавірусу, а епіцентр зараження перемістився із Китаю до  Західної Європи. Через загрозу епідемії коронавірусу нового типу COVID-19 Кабінет міністрів затвердив обмежувальні заходи в Україні – карантин на три тижні – з 12 березня по 3 квітня.

16 березня в Україну припиняють пускати іноземців та закривають близько сотні пунктів пропуску. Влада вдається до таких жорстких методів у зв'язку з тим, що сьогодні загроза, яку несе коронавірус, велика як ніколи.

Компанія «Астра» розуміє відповідальність, і ми дотримуємось рекомендацій Кабміну і МОЗ України. На даний момент найголовніше – зупинити поширення інфекції, почавши з себе. У зв'язку з цим ми запроваджуємо низку заходів для запобігання поширенню коронавірусу, основні з них наводимо нижче:

  • всі закордонні відрядження, а також навчання і поїздки з клієнтами на заводи виробників скасовано або перенесено;
  • всі заходи, що потребують збирання великої кількості людей, скасовано або переносяться (семінари, навчання і святкування). Натомість за потреби застосовується така форма спілкування, як відеозв’язок;
  • частина співробітників переходить на дистанційну форму роботи;
  • всі регіональні офіси компанії працюють за графіком і забезпечуються додатковими дезінфекційними засобами. Тому за потреби ви можете приїхати до нас за замовленням, але ми рекомендуємо на час карантину користуватись послугами поштових перевізників.

Вантажопотік на кордонах працює в уповільненому режимі, і ми намагаємось робити все можливе, щоб ви отримали свою продукцію вчасно!

 

Просимо вас дотримуватися стандартних рекомендацій щодо захисту:

!
  • Регулярно мийте руки з милом або ж обробляйте спиртовмісними розчинами
  • Тримайтеся на відстані не менше ніж один метр від людей, які чхають або кашляють
  • Чхаючи або кашляючи, прикривайте ніс і рот серветкою
  • Відчувши нездужання, лишайтеся вдома і звертайтеся до лікаря

!!! Більше про коронавірус, методи його поширення і способи захисту тут: covid19.com.ua

Ми закликаємо наших друзів та партнерів також вжити заходів з метою попередження поширення коронавірусу. Будьте завжди на зв’язку з колегами, ставтеся з розумінням до їхніх потреб та підвищеного занепокоєння стосовно ситуації. Пам’ятайте, що підтримка та здоровий глузд також роблять великий внесок у зменшення поширеності небезпечних хвороб.

У разі змін ми будемо вас регулярно інформувати.

Будьте свідомими, бережіть себе та своїх близьких!

Дата: 16.03.2020
Залишити заявку на демонстрацію