×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 332-56-00
Розгорнути категорії і фільтри

Відновлені в заводських умовах запчастини AGCO Reman

Відновлені в заводських умовах запчастини AGCO Reman

AGCO Reman – це програма високотехнологічних рішень не тільки для двигунів, а й для низки вузлів та агрегатів. Від обладнання систем впорскування пального до турбін, головок блока циліндрів та коробок передач. Коли термін служби двигуна добігає кінця, виникає потреба в його оперативній заміні. Програма AGCO Reman пропонує надійні та ефективні рішення, що дозволяють повернути вашу техніку до роботи в максимально короткі терміни. Ви отримуєте новий відновлений двигун, а ми натомість – ваш, що вийшов з ладу. У результаті ви можете спокійно повертатися до роботи разом із гарантією 12 місяців на всі вузли та деталі AGCO Reman. Рішення, яке не поступається заміні деталей на нові за якістю, продуктивністю, технічними показниками та гарантійними умовами, але обійдеться вам у середньому на 30 % дешевше.

Заводське відновлення деталей – це набагато більше, ніж ремонт чи термомеханічне відновлення. Це системний процес відновлення двигунів та інших вузлів у повній відповідності до специфікацій заводів-виробників до стану «як новий». Для кожного заводу AGCO Reman регламентована сувора процедура відновлення:

  • Спочатку вузол, який повернули, розбирають на деталі, потім кожна деталь проходить глибоке багатоступеневе очищення.

  • Далі виконується ретельна перевірка кожної деталі на відповідність допускам заводських специфікацій для нового виробу. Усі деталі, які не пройшли перевірку, замінюються на нові. Так відбувається з кожною окремою деталлю вузла, що відновлюється. Без компромісів, без питань і без вагань всі швидкозношувані вироби, такі як підшипники, ущільнення, кільця і ​​плунжерні пари, завжди замінюються на нові ‒ це стандарт.

  • Після того як кожна деталь була перевірена або замінена, AGCO починає процес складання, забезпечуючи повну відповідність заводським стандартам на кожному етапі.

Результат – відновлена ​​запчастина, яка нічим не поступається новій! Але це ще не все. Усі запчастини Reman проходять спеціалізовані стендові випробування для гарантії надійності та повторної експлуатації. І, нарешті, продукт Reman готовий. Відновлений, протестований, упакований та готовий до роботи.

AGCO parts відновлює не тільки двигуни, а й КПП, паливні насоси, турбіни, електроніку, гідравлічні насоси, стартери та ГБЦ, а також більшість складових цих систем. Заощаджуйте ваш час та кошти разом з AGCO Reman.

Для отримання детальнішої інформації звертайтеся до вашого регіонального представника.

Дата: 18.11.2021
Залишити заявку на демонстрацію