×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 545-56-00
Розгорнути категорії і фільтри

Відгук задоволеного партнера про трактори Valtra

Відгук задоволеного партнера про трактори Valtra

«Кілька років тому виникла потреба у заміні старого трактора Т-150», розповідає Василь Іванович Шумигора, директор СТОВ «Немирівське».

«Цим питанням займались довго, тому що на ринку є велика кількість пропозицій техніки різних марок, проте ми вирішили зупинитись на Valtra. Що ж в ній найбільше зацікавило? У тракторі є роздільна масляна ванна між КПП та гідравлікою, і масло гідравліки причіпного обладнання не змішується з тим, що у коробці передач. Також підресорений передній міст. Багато операцій в полі виконуються по діагоналі, під кутом до оранки, – дискування, культивація… А ця опція значно полегшує роботу тракториста, робить її більш комфортною. Крім того, в майбутньому плануємо використовувати трактор не лише з сільськогосподарськими знаряддями, а й для транспортних робіт, а для цього потрібні пневматичні гальма, які в тракторі є в стандартній комплектації. І, скажімо так, така комплектація трактора нас дуже задовольняє. В інших все, що нам потрібно, можна було замовляти як опцію, але з цим також були б певні проблеми…

Що ж сказати про наш трактор Т234?

У цілому роботою трактора задоволені. На даний час техніка напрацювала 730 мотогодин, і з нею не виникало ніяких серйозних проблем. У майбутньому, якщо нам вдасться збільшити земельний банк, то напевне придбаємо ще одного такого трактора. І в цілому рекомендуємо для господарників техніку Valtra, вона заслуговує на вашу увагу і вас не підведе».

Відеоверсію інтерв’ю дивіться на нашому YouTube-каналі: 

Valtra не підведе – відгук клієнта після експлуатації трактора

З усіх питань звертайтесь:

Пилявець Олександр
Тел.: (050) 358 79 76
Еmaila.pyliavets@astra-group.com.ua

Дата: 19.06.2020
Залишити заявку на демонстрацію