×

Пошук по каталогу

UA RU
Розгорнути категорії і фільтри

Великий розпродаж запасних частин!

Великий розпродаж запасних частин!

Такого ще не було! У зв’язку з оновленням асортименту ми оголошуємо Великий розпродаж запчастин! Це вигідні пропозиції зі знижками до 70 % на різні групи товарів. Адже кінець року – це час для дефектування техніки та підготовки її до наступного сезону. І без якісних запасних частин тут не обійтись!

Ми пропонуємо:

  • Оригінальні запчастини та замінники високоякісного виробництва.
  • Широкий асортимент для забезпечення ваших потреб в ремонті тракторів, комбайнів, навантажувачів, ґрунтообробної техніки, обприскувачів та розкидачів.
  • Працюємо по всій Україні.

Щоб переглянути каталог та обрати необхідні запчастини зі знижкою, переходьте за посиланням: shop.astra-group

Щоб отримати консультацію у підборі запчастин з нашого великого асортименту, звертайтесь до менеджерів у вашому регіоні. Контакти ви знайдете тут: shop.astra-group

Звернувшись до нас, ви завжди отримаєте висококваліфіковану консультацію та допомогу!


Компанія «Агробудівельний альянс «Астра» є одним з найбільших постачальників і сервісних операторів сільськогосподарської техніки в Україні. Основні напрямки діяльності компанії — це продаж нової та вживаної сільгосптехніки техніки; гарантійний сервіс та продаж запасних частин.

«Астра» пропонує своїм клієнтам широкий асортимент техніки для виконання практично всіх видів сільськогосподарських робіт: Fendt, Valtra, Manitou, Berthoud і Horsch, Framest, Bogballe, Valley, Trimble, Oros. Компанія постачає замовникам найширший спектр оригінальних запасних частин для підтримки всіх моделей сільськогосподарської техніки всесвітньо відомих виробників. Ключову позицію в діяльності компанії посідає сервісне обслуговування сільгосптехніки, що розповсюджується на майже всю територію України і забезпечує швидке реагування на запити від аграріїв.

Компанія «Астра» вже 25 років працює на аграрному ринку України та забезпечує сільгоспвиробників якісною сільгосптехнікою, інноваційними агротехнологіями та незмінно високим рівнем сервісу

Дата: 03.11.2023
Залишити заявку на демонстрацію