×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 545-56-00
Розгорнути категорії і фільтри

У НУБіП відкрили сучасну лабораторію точного землеробства

За підтримки компаній «АБА «АСТРА», Trimble та AgriLab в університеті НУБіП України відкрили нову сучасну лабораторію точного землеробства. 

Про це повідомляється на офіційному сайті університету.

Лабораторія була створена для нової спеціальності агробіологічного факультету «Агрохімсервіс у прецизійному агровиробництві».

«Лабораторія складається із двох частин – для комп’ютерного класу компанія Trimble спільно з «АБА «АСТРА» та AgriLab надали комплект ліцензійного програмного забезпечення на 20 комп’ютерів, за допомогою якого студенти будуть аналізувати отримані з лабораторії дані та робити карти завдань. Друга частина – практична лабораторія, в якій розміщені демонстраційні стенди, тобто встановлені дисплеї, якими укомплектовуються трактори. На дисплеї можна за допомогою флешки чи «хмари» відправити ту карту завдань, з якою працюватиме техніка, наприклад налаштування польового обладнання, а саме сівалки чи розкидача добрив».

Євгеній Кондратьєв – керівник відділу точного землеробства компанії «АБА «АСТРА»

За його словами, завдяки лабораторії точного землеробства студенти матимуть змогу наблизитись до реального виробництва.

«Загальний успіх гарантує трикутник «освіта-наука-виробництво». І в облаштованій з допомогою бізнесу компаній AgriLab, Trimble та «АБА «АСТРА» лабораторії таких спеціалістів аграрного сектора і готуватимуть»

В’ячеслав Третяк – представник Trimble

Ректор університету Станіслав Ніколаєнко повідомив, що за останні 5 років університет витратив на облаштування новітньої матеріально-технічної бази, зокрема сучасних лабораторій, 135 млн грн. Остання в цьому переліку –лабораторія агробіологічного факультету, за допомогою якої готуватимуть сучасних фахівців з урахуванням практичної складової.

Також завдяки деканату агробіологічного факультету лабораторія була доукомплектована кількома дронами – для дистанційного зондування рослин у полі.

Дата: 14.01.2020
Залишити заявку на демонстрацію