×

Пошук по каталогу

UA RU
Розгорнути категорії і фільтри

Trimble запустив нову вдосконалену технологію планування колії

Trimble запустив нову вдосконалену технологію планування колії

Компанія Trimble запустила нову вдосконалену технологію планування колії, яка працює не тільки із власними системами, а й з системою виробника обладнання.

Про це повідомляє видання futurefarming.com.

Зазначається, що нова технологія дає кінцевим користувачам та виробникам обладнання можливість оптимізувати та автоматизувати траєкторію, швидкість та загальну схему шляху сільськогосподарського (або промислового) обладнання.

«Тепер виробники по всьому світу можуть надати своїм клієнтам автоматизоване рішення, що легко інтегрується та працює не тільки з системами Trimble, але і з існуючою системою виробника обладнання. Технологія також буде доступна у рамках Trimble Connected Farm». - йдеться в повідомленні Trimble.

Як завіряють в компанії, технологія планування колії Trimble пропонує автоматизовану повну траєкторію проєкту від входу до виходу, включаючи логістичні точки. Система дозволяє створювати плани в офісі та вносити коригування у полі або, наприклад, на будмайданчику. Крім того, технологія оптимізована для складних полів, унікальних форм ділянки, перешкод та зон об'їзду.

«Наша нова технологія планування шляху — наступний крок у реалізації концепції компанії Trimble щодо забезпечення доступності повністю автономних рішень у всіх галузях промисловості, незалежно від марки, типу обладнання та умов використання. За допомогою цього простого в інтеграції рішення ми зробили ще один значний крок на шляху до повної автономії. Система дозволяє нашим клієнтам скоротити втрати та спростити складні завдання незалежно від того, чи знаходяться вони в кабіні чи ні — це частина нашої концепції, спрямованої на задоволення потреб операторів їхнього шляху до повністю автономних рішень». - Фінлей Вуд - генеральний менеджер підрозділу автономних позашляхових систем Trimble.

Компанія Trimble провела польові випробування технології спільно з компанією Horsch, інтегрувавши її на самохідні обприскувачі серії PT та VL.

Дата: 09.03.2023
Залишити заявку на демонстрацію