×

Пошук по каталогу

UA RU
Розгорнути категорії і фільтри

Спеціальна програма обміну агропродукції на техніку за підтримки AGCO (Fendt)

Задля того, щоб ще більше українських аграріїв могли працювати на своїх полях висококласною продуктивною технікою світового виробника AGCO, ми оголошуємо про спеціальну дуже вигідну програму!

Наша місія – допомогти вам зробити агровиробництво ще ефективнішим, і техніка Fendt створена саме для цього. Власники сільськогосподарських підприємств та фермери можуть досягти своїх цілей швидше та з більшим урожаєм. Наша мета – не просто справдити ваші очікування, а й перевищити їх.

Програма дозволяє обміняти вироблену продукцію на нову техніку, яка працюватиме і приноситиме прибуток вашому господарству. Для вас це економія часу, найкраща ціна та безпечна співпраця.

У РАМКАХ ПРОГРАМИ МИ ПРОПОНУЄМО ДО 10 % ВИГІДНІШУ ЦІНУ НА ЗБІЖЖЯ!*

У спеціальній пропозиції бере участь така техніка:

  • Трактори Fendt 700 Vario
  • Трактори Fendt 900 Vario (визначені одиниці)
  • Трактори Fendt 1000 Vario G3 (визначені одиниці)
  • Трактори Fendt 1162 Vario MT
  • Комбайни Fendt
  • Сівалки Fendt
  • Прес-підбирачі Fendt

Період дії програми – до 31.07.2024 року.

Допомагаємо досягти успіху там, де все починається, – на вашому полі!

*% залежить від моделі техніки, виду і якості зернових, олійних і цукру та розміру авансу за техніку, яка купується за програмою.


Компанія «Агробудівельний альянс «Астра» є одним з найбільших постачальників і сервісних операторів сільськогосподарської техніки в Україні. Основні напрямки діяльності компанії — це продаж нової та вживаної сільгосптехніки техніки; гарантійний сервіс та продаж запасних частин.

«Астра» пропонує своїм клієнтам широкий асортимент техніки для виконання практично всіх видів сільськогосподарських робіт: Fendt, Valtra, Manitou, Berthoud і Horsch, Framest, Bogballe, Valley, Trimble, Oros. Компанія постачає замовникам найширший спектр оригінальних запасних частин для підтримки всіх моделей сільськогосподарської техніки всесвітньо відомих виробників. Ключову позицію в діяльності компанії посідає сервісне обслуговування сільгосптехніки, що розповсюджується на майже всю територію України і забезпечує швидке реагування на запити від аграріїв.

Компанія «Астра» вже 25 років працює на аграрному ринку України та забезпечує сільгоспвиробників якісною сільгосптехнікою, інноваційними агротехнологіями та незмінно високим рівнем сервісу

Дата: 13.11.2023
Залишити заявку на демонстрацію