×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 545-56-00
Розгорнути категорії і фільтри

Перехід клієнтів персональних комп'ютерів до хмарних сервісів: де дані господарства справді приносять прибуток

Донедавна фермери із задоволенням використовували персональні комп'ютери для відстеження своїх польових записів, роботи з картами та ведення бухгалтерії. Як порівняти з блокнотами і розкиданими по шухлядах домашнього офісу і в бардачку машини клаптиками паперу, ПО значно спростило управління господарством.

Тепер фермери повинні мати можливість контролювати і керувати своєю роботою в режимі реального часу з мобільного пристрою. Це означає, що дані, зібрані в полі, мають відображатися в системі незалежно від того, чи знаходиться фермер біля свого офісного комп'ютера, ремонтує обладнання в майстерні чи обговорює з консультантом плани на майбутній рік. Дані про господарство повинні бути в нього під рукою завжди, цілодобово.

Ось чому так захоплюють оновлення функцій синхронізації в Trimble Ag. Тепер фермери можуть поєднати непоєднуване. Незалежно від того, використовують вони програмне забезпечення Trimble на офісному комп'ютері чи на своєму смартфоні в полі, дані можуть використовуватися з різних місць, і це дозволяє приймати обґрунтовані рішення.

А для тих, хто хоче зовсім відмовитися від офісного програмного забезпечення, Trimble пропонує повноцінне онлайн-рішення, яке працює без персонального комп'ютера. Це найкрутіше в Trimble Ag – тепер у вас з'явилася можливість вибирати, з чого почати.

Ось лише кілька поліпшень функцій синхронізації, які були зроблені в останній версії програмного забезпечення Trimble Ag:

  • Завантаження польових завдань з мобільного додатка Trimble Ag – при введенні польового завдання в мобільному додатку (сівба, внесення добрив, захист посівів тощо) дані тепер можна завантажувати в програмне забезпечення для персональних комп'ютерів. У попередніх версіях синхронізація даних виконувалася тільки з онлайн-платформою. Це важливе поліпшення, оскільки користувачі персональних комп'ютерів тепер можуть використовувати свій смартфон для внесення польових записів.
  • Синхронізація нових завдань з персонального комп'ютера – тепер ви можете вибрати завдання (польові записи і карти) в програмному забезпеченні для персонального комп'ютера і завантажити їх на онлайн-платформу. Чому це важливо? Є тисячі клієнтів з персональними комп'ютерами, які накопичили карти обробітку своїх полів за багато років (наприклад: врожайність, сорти насіння, норми внесення добрив і т. ін.). Одним натисканням кнопки можна переглянути ці карти на смартфоні. Ці карти дуже зручно використовувати, проводячи польове обстеження, коли ви можете бачити карту врожайності або комплексні зміни під час переходу до ділянок з низькою врожайністю.

  • Отримання координат виконаних і запланованих місць ґрунтових проб з мобільного додатка Trimble Ag – завдяки новим інструментам синхронізації відбір ґрунтових проб став простішим. Якщо ви запланували на персональному комп'ютері відбір ґрунтових проб, тепер ви зможете синхронізувати це завдання з мобільним додатком Trimble Ag. Тільки-но ви збережете фактичне місце розташування зібраних проб у мобільному додатку, ці дані будуть синхронізовані з програмним забезпеченням на персональному комп'ютері, і ви зможете імпортувати результати ґрунтових проб для цих збережених точок. Це усуває потребу використання застарілого польового програмного забезпечення для Windows Mobile, такого як Farm Works Mobile, і дозволяє використовувати планшет або смартфон на базі Android або iOS для вирішення завдань зі збору проб.

Але не варто вірити нам на слово – запросіть безплатне демо!

Кондратьєв Євгеній

Тел.: +38 50 450 47 82

Е-mail: e.kondratyev@astra-group.com.ua

Дата: 27.07.2020
Залишити заявку на демонстрацію