×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 545-56-00
Розгорнути категорії і фільтри

Партнерство, перевірене часом

У 2020-му компанія «АБА «Астра» відзначає 15 років від початку співпраці з ключовим угорським партнером – компанією FraMest KFT.

У 2005 році було налагоджено імпорт в Україну передпосівних культиваторів FraMest FraKomb. Перший агрегат продали того самого року в одне з господарств Миколаївської області. Удосконалення культиватора не припиняється: йдеться про матеріали, технічний бік, окремі деталі і комплектацію.

Відтоді компанія FraMest  значно зросла, але не відходить від свої принципів: безпосередньо спілкується з фермерами, які користуються технікою FraMest, та завжди прислухається до побажань клієнтів щодо її поліпшення.

За весь період  співпраці компанія «АБА «Астра» постачала культиватори, глибокорозпушувачі та важкі дискові борони. Передпосівний культиватор FraMest   FraKomb став «бестселером» на українському ринку. Це засвідчують відгуки клієнтів, які придбали ці культиватори, та результати демонстрації техніки, які ми проводимо, змагаючись із конкурентами.

Особливості культиватора FraMest FraKomb

  1. Комплектація.
  2. Потужність рами.
  3. Найкраща рівномірність посівного ложе.
  4. Можливість працювати в вологому ґрунті.
  5. Оптимальне співвідношення ціни та якості.

Тепер детальніше про перелічені особливості.

  1. Особливість комплектації полягає в поєднанні переднього ряду лап по всій ширині культиватора, переднього трубчастого котка, заднього подвійного кільчасто-шпорового котка, встановленого в шаховому порядку. Цю комплектацію може надати тільки компанія «АБА «Астра».
  2. Потужність рамної конструкції забезпечується за рахунок використання високоякісної сталі британського виробника «British Steel». Підтвердженням цього факту слугують культиватори, які працюють на території України по 10 років, без жодного додаткового зварного шва.
  3. Найкраща на ринку рівномірність посівного ложа досягається за допомогою можливості регулювання кожної секції культиватора та рівномірного розподілу ваги по всій ширині культиватора.
  4. Можливість працювати максимально рано навесні досягається завдяки поєднанню в комплектації переднього спірального трубчастого котка діаметром 400 мм та заднього подвійного кільчасто-шпорового котка, встановленого в шаховому порядку, що зменшує забивання при роботі у вологому ґрунті.
  5. Отже, при абсолютно конкурентній вартості на ринку клієнт отримує ексклюзивну машину, яка дозволить його власнику оптимально використовувати час, економити пально-мастильні матеріали та готувати посівне ложе абсолютно під всі культури – від маку до кукурудзи.

Дмитренко Максим
Тел.: 050 414 66 35
Emailm.dmytrenko@astra-group.com.ua

Також дивіться детальний огляд культиваторів:

Дата: 12.02.2020
Залишити заявку на демонстрацію