×

Пошук по каталогу

UA RU
Розгорнути категорії і фільтри

Нова адреса Житомирського офісу!

Шановні партнери, повідомляємо вам, що ми змінили адресу регіонального представництва у Житомирській області! Тепер приїхати до нас в офіс для обговорення придбання техніки, запчастин чи замовлення сервісних послуг можна за новою адресою:

с. Сінгури, вул. Житомирська, 1-Ч

Карта: maps.app.goo.gl

Будемо раді зустрічі!


Компанія «Агробудівельний альянс «Астра» є одним з найбільших постачальників і сервісних операторів сільськогосподарської техніки в Україні. Основні напрямки діяльності компанії — це продаж нової та вживаної сільгосптехніки техніки; гарантійний сервіс та продаж запасних частин.

«Астра» пропонує своїм клієнтам широкий асортимент техніки для виконання практично всіх видів сільськогосподарських робіт: Fendt, Valtra, Manitou, Berthoud і Horsch, Framest, Bogballe, Valley, Trimble, Oros. Компанія постачає замовникам найширший спектр оригінальних запасних частин для підтримки всіх моделей сільськогосподарської техніки всесвітньо відомих виробників. Ключову позицію в діяльності компанії посідає сервісне обслуговування сільгосптехніки, що розповсюджується на майже всю територію України і забезпечує швидке реагування на запити від аграріїв.

Компанія «Астра» вже 25 років працює на аграрному ринку України та забезпечує сільгоспвиробників якісною сільгосптехнікою, інноваційними агротехнологіями та незмінно високим рівнем сервісу

 

Дата: 10.11.2023
Залишити заявку на демонстрацію