×

Пошук по каталогу

UA RU
Розгорнути категорії і фільтри

Fendt побив свій попередній рекорд за кількістю випущеної продукції

Fendt побив свій попередній рекорд за кількістю випущеної продукції

Ніколи ще на батьківщині Fendt у Марктобердорфі не виготовлялося стільки тракторів, як 2023 року. Чи триватиме цей успіх і 2024 року – питання відкрите. Марктобердорф – не єдиний тракторний завод Fendt, але він найважливіший. Тільки гусеничні трактори MT виготовляються не в німецькому регіоні Альгой, а на колишньому заводі Challenger у Джексоні, штат Міннесота, США.

Потужність заводу в Марктобердорфі становить 25 000 тракторів на рік. Після модернізації 2012 року компанія Fendt жодного разу не досягала цього показника. Але нині результат рекордний: у 2023 році в Марктобердорфі побудовано понад 21 000 тракторів.

Дуже високою є частка експорту – за 2023 рік вона зберігається на рівні попереднього року і становить близько 71%. Це означає, що Fendt постачає майже 15 000 тракторів на ринки за межами Німеччини – повідомляє Agrarheute.
Компанія «Агробудівельний альянс «Астра» є одним з найбільших постачальників і сервісних операторів сільськогосподарської техніки в Україні. Основні напрямки діяльності компанії — це продаж нової та вживаної сільгосптехніки техніки; гарантійний сервіс та продаж запасних частин.

«Астра» пропонує своїм клієнтам широкий асортимент техніки для виконання практично всіх видів сільськогосподарських робіт: Fendt, Valtra, Manitou, Berthoud і Horsch, Framest, Bogballe, Valley, Trimble, Oros. Компанія постачає замовникам найширший спектр оригінальних запасних частин для підтримки всіх моделей сільськогосподарської техніки всесвітньо відомих виробників. Ключову позицію в діяльності компанії посідає сервісне обслуговування сільгосптехніки, що розповсюджується на майже всю територію України і забезпечує швидке реагування на запити від аграріїв.

Компанія «Астра» вже 25 років працює на аграрному ринку України та забезпечує сільгоспвиробників якісною сільгосптехнікою, інноваційними агротехнологіями та незмінно високим рівнем сервісу

Дата: 17.01.2024 Джерело: Mecha Bulletin, volume 27 #8 - January 2024
Залишити заявку на демонстрацію