×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 545-56-00
Розгорнути категорії і фільтри

Fendt 700 Vario з новою системою управління FendtONE

Серія Fendt 700 Vario вже багато років є бестселером у виробничій програмі Fendt. Користувачі 700-ї серії в Європі і в усьому світі високо оцінили її загальний концепт, бездоганну hightech-комплектацію і можливість різноманітного використання техніки в полі, на луках і пасовищах, а також на дорозі. Вперше в новій серії Fendt 700 Vario використано філософію інтуїтивного управління FendtONE. Такі нововведення, як, наприклад, роз'єм ISOBUS спереду і 6-позиційний мультироз'єм для 3-го клапана на фронтальному навантажувачі, додатково підвищують універсальність лінійки техніки Fendt 700 Vario. А завдяки збільшенню варіантів ширини колії Fendt тепер з легкістю задовольняє вимоги до техніки, що висуваються на світовому ринку. Крім того, Fendt 700 Vario відповідає і європейським нормам щодо токсичності вихлопних газів Євро 5.

Комплексна та інтуїтивна філософія управління

У серії тракторів Fendt 700 Vario вперше були об'єднані системи On-Board Welt і Off-Board Welt. FendtONE – нова комплексна платформа Fendt, що функціонує в кабіні трактора, в офісі або ж взагалі без прив'язки до місця на мобільному пристрої. Завдяки такому універсальному підходу, застосованому в системі FendtONE, компанія Fendt стала першим виробником, який об'єднав перевірену часом систему управління трактором через термінал із платформою для планування і контролю завдань, що раніше можна було робити тільки в офісі. Зображення як в терміналі трактора, так і на комп’ютері в режимі online однакові, що дозволяє користувачеві легко в них орієнтуватися.

Завдяки системі FendtONE користувач може планувати замовлення або польові дані незалежно від свого місцезнаходження за допомогою комп'ютера або іншого інтелектуального пристрою, щоб потім по мобільному зв'язку передати в систему управління трактором.

У системі FendtONE будуть доступні додатки Smart Farming для версій Power + і Profi +, зокрема функція ведення по колії, Fendt Task Manager – додаток для ефективного керування робочими завданнями, Fendt Guide Sync – керування польовими даними, а також документування використання трактора. FendtONE є платформою, яка надає можливість вирішення специфічних завдань для будь-якого клієнта, при цьому функції самої платформи допускають послідовне доповнення і розширення. Вона забезпечує підтримку користувача в процесі оптимізації його робочих процесів і завантаження устаткування, дотримання законодавчих вимог до документообігу та загалом підготовлена ​​до будь-яких вимог майбутнього.

Fendt Task Manager

Система Fendt Task Manager дозволяє легко і лише за кілька кроків виконати підготовку до виконання таких завдань, як, наприклад, застосування кількох засобів захисту рослин на одній ділянці. Для цього спочатку визначається робоче завдання, потім позначаються машина, навісне знаряддя, відповідальний співробітник і ділянка, після чого вказуються використовувані засоби захисту рослин. Тільки-но завдання буде складене, його можна зберегти для наступних випадків використання. Подальша оцінка та аналіз даних дозволяє істотно скоротити витрати праці на необхідне на законодавчому рівні обов'язкове ведення документації.

Fendt Guide Sync

Система Fendt Guide Sync синхронізує всі межі полів, траєкторії руху і перешкоди у всіх зареєстрованих машинах. Пакети даних, що надходять від різних машин, одноразово обробляються мобільним терміналом, після чого розсилаються на всі машини підприємства. Ці дані дозволяють оптимально використовувати сільськогосподарські площі, рівномірно обробляючи їх різними машинами і дотримуючись при цьому єдності меж і траєкторій руху техніки. Синхронізація для всього автопарку забезпечує зниження витрати пального кожної його одиниці, оскільки в цьому разі вся техніка працює більш узгоджено, забезпечуючи незмінно ефективний обробіток площ. Система Fendt Guide Sync буде доступна для встановлення з листопада 2020 р. за допомогою оновлення програмного забезпечення.

Професійна робота з відкритим інтерфейсом

Система управління FendtONE включає в себе також платформу обміну даними agrirouter. Завдяки цьому фермер буде вільним у виборі операційної системи і техніки, оскільки відкриті інтерфейси дають можливість обміну даними між різними системами, а також між фермером і підрядником. Користувачі зберігають повний контроль над своїми даними: платформа agrirouter не зберігає інформацію, і користувачі вирішують самі, обмін якими даними і з якими системами буде здійснюватися. Весь процес відповідає суворим вимогам Загального регламенту ЄС щодо захисту даних (DSGVO).

Ергономічне управління

У процесі розробки нової філософії управління для лінійки Fendt 700 Vario на передній план були поставлені принципи інтуїтивності та індивідуальності, а також ергономічності. Так, тут було встановлено новий мультифункціональний джойстик з додатковими функціями, а важіль хрестового перемикання був ергономічно оптимізований, завдяки чому при роботі з різними навісними знаряддями тепер відбувається менше перехоплень. Система Individual Operation Manager (IOM) в терміналі дозволяє присвоювати кнопкам пристрою ті чи ті функції. А продумана колірна концепція забезпечує підтримку водія, полегшуючи орієнтування і попереджаючи помилки керування.

Усі функції об'єднані в кілька різних функціональних груп, кожній з яких присвоєно певний колір. Кольорове позначення відразу ж показує водієві, чи мають кнопки якісь нові функції. Опціонально, крім уже відомого важеля хрестового перемикання, машина може бути обладнана новим 3L-джойстиком, що дозволяє контролювати до трьох рівнів керування і до 27 різних функцій. Завдяки цьому 3L-джойстику трактори з фронтальними навантажувачами Fendt Cargo і Fendt CargoProfi можуть використовуватися разом з функцією зважування. Крім того, трактори Fendt з фронтальними навантажувачами і 3-м керуючим клапаном, разом з 3L-джойстиком, вперше можуть одночасно виконувати три функції, наприклад, піднімати із захватом для рулонів сіна фронтальний навантажувач, втягувати захват для рулонів і закривати його.

Крім того, 3L-джойстик дозволяє контролювати роботу пристрою ISOBUS і функції трактора. А додаткова кнопка реверсу на 3L-джойстику значно полегшує і прискорює зміну напрямку руху, дозволяючи водієві, не втомлюючись, працювати протягом усього дня.

Новий термінал збільшена панель приладів

Збільшення кількості функцій терміналу вимагає додаткових приладових панелей у тракторі. Відповідно до цієї тенденції в новій серії Fendt 700 Vario нова філософія управління проявилася в комбінації трьох варіантів індикації та центрального обчислювального пристрою: новій цифровій 10-дюймовій індикаторній панелі, 12-дюймовому терміналі на підлокітнику і опціонального 12-дюймового терміналу в стелі кабіни. 12-дюймовий термінал дозволяє відображати до шести вікон, що довільно конфігуруються, на панель моніторингу виводяться функції Fendt Guide, а також вся необхідна відповідно до вимог ПДР інформація для руху по дорогах загального користування. Керування панеллю здійснюється за допомогою регулятора поворотно-натискної дії, розташованого на підлокітнику крісла.

Для підвищення рівня комфорту 12-дюймові термінали мають додаткову функцію сенсорного управління. Розташований в даху кабіни 12-дюймовий термінал може бути наполовину зміщений в дах трактора для поліпшення огляду під час руху по дорозі. На нижню частину терміналу, що залишається видимою, виводяться дані деяких додатків, зокрема, вікно управління кондиціонером або інформаційно-розважальною системою.

Комбінація цих трьох терміналів дає водієві можливість індивідуального оформлення індикаторних панелей, а також забезпечує кращий огляд всього функціонального розмаїття машини.

Інформаційно-розважальна система і акустична система 4.1

Як опцію Fendt пропонує встановлення інформаційно-розважальної системи Infotainment і додаткової акустичної системи типу 4.1 з сабвуфером. Пакет Infotainment включає в себе комплект гучного зв'язку з вісьмома встановленими в даху кабіни мікрофонами. Спеціальне розташування мікрофонів забезпечує оптимальну якість звучання у всіх робочих позиціях. Управління системою комфортно здійснюється через термінал. Крім AM/FM-радіостанцій можливе також відтворення цифрових каналів і зовнішніх аудіоджерел через Bluetooth, USB або AUX. Дві антени розташовані під кутом 90° у вікнах кабіни, що забезпечує якісний і надійний прийом.

Стандарти, що підвищують комфорт у процесі роботи

Стандарт підключення навісного обладнання ISOBUS набуває все більшого поширення, і для того, щоб бути підготовленим до майбутнього, вся техніка серії Fendt 700 Vario тепер має і передній роз'єм ISOBUS. Завдяки цьому всі знаряддя переднього і заднього навішування можуть контролюватися тепер через шину ISOBUS. Це підвищує комфорт праці і дає можливість централізованого керування навісним обладнанням через підлокітник.

FendtONE з'явиться спочатку на ринках Німеччини, Франції і Великобританії, а потім і на ринках інших країн.

Дата: 09.08.2019
Залишити заявку на демонстрацію