×

Пошук по каталогу

UA RU
Розгорнути категорії і фільтри

Блискучі технічні рішення та інновації – Fendt на виставці Agritechnica2023!

Розповідаємо про потужну техніку Fendt (AGCO), яка добре відома серед аграріїв своїми  новітніми технологіями та конструктивними рішеннями.

Переможець Sustainable 2024 – Fendt e 107 V Vario.

На виставці Agritechnica-2023 названі переможці конкурсу «Трактор року 2024».

Fendt e107 V Vario — перший повністю електричний спеціалізований трактор на ринку з потужністю понад 60 кінських сил.

БІЛЬШЕ ТУТ

Fendt починає продаж серійного електротрактора

Fendt оновив свій електричний трактор e100 і розпочне обмежений продаж після виставки Agritechnica. На відміну від перших прототипів, Fendt тепер вибрав варіант із вузькою колією.

БІЛЬШЕ ТУТ

Fend представив трактори нової серії

Більш як рік мережею ширились чутки про новий трактор Fendt 600. І ось на Agritechnica-2023 відбулась його прем'єра.

БІЛЬШЕ ТУТ

Трактор Fendt 600 Vario отримав одразу дві нагороди Farm Machine 2024

Трактор Fendt 600 Vario отримав нагороди Farm Machine 2024 у категорії «Трактори середнього класу» та «Приз глядацьких симпатій» на виставці Agritechnica 2023.

БІЛЬШЕ ТУТ


Компанія «Агробудівельний альянс «Астра» є одним з найбільших постачальників і сервісних операторів сільськогосподарської техніки в Україні. Основні напрямки діяльності компанії — це продаж нової та вживаної сільгосптехніки техніки; гарантійний сервіс та продаж запасних частин.

«Астра» пропонує своїм клієнтам широкий асортимент техніки для виконання практично всіх видів сільськогосподарських робіт: Fendt, Valtra, Manitou, Berthoud і Horsch, Framest, Bogballe, Valley, Trimble, Oros. Компанія постачає замовникам найширший спектр оригінальних запасних частин для підтримки всіх моделей сільськогосподарської техніки всесвітньо відомих виробників. Ключову позицію в діяльності компанії посідає сервісне обслуговування сільгосптехніки, що розповсюджується на майже всю територію України і забезпечує швидке реагування на запити від аграріїв.

Компанія «Астра» вже 25 років працює на аграрному ринку України та забезпечує сільгоспвиробників якісною сільгосптехнікою, інноваційними агротехнологіями та незмінно високим рівнем сервісу

Дата: 20.11.2023
Залишити заявку на демонстрацію