×

Пошук по каталогу

UA RU
Розгорнути категорії і фільтри

Безкоштовна діагностика вашого трактора Fendt та Valtra від компанії «Астра» та AGCO!

Від вчасності проведення агротехнічних операцій залежить майбутній урожай. Дбайливі господарі, які це знають, проводять діагностику техніки у міжсезоння і так мінімізують непередбачуваний час простою техніки.

Зараз ви можете зробити це на вигідних умовах!

Спільно з партнером AGCO пропонуємо вам скористатись перевагами програми Smart Check. Вона передбачає безкоштовну діагностику негарантійних тракторів Fendt або Valtra віком від 3 років і старших.

Пропозиція діє до 31 березня 2024 року в таких областях: Київська, Вінницька, Чернігівська та Черкаська.

Дізнайтеся все про стан вашого трактора, щоб запланувати необхідний ремонт тоді, коли вам це зручно, і техніка не буде залучена в роботу. А отже, ви не втрачатимете своїх грошей.

Замовити сервіс ви можете у свого менеджера компанії «Астра» або отримати необхідну інформацію за телефоном:

Київ  +380 50 359 34 90

Вінниця  +380 99 160 01 74

Черкаси  +380 50 470 68 43

Чернігів  +380 50 373 52 18


Компанія «Агробудівельний альянс «Астра» є одним з найбільших постачальників і сервісних операторів сільськогосподарської техніки в Україні. Основні напрямки діяльності компанії — це продаж нової та вживаної сільгосптехніки техніки; гарантійний сервіс та продаж запасних частин.

«Астра» пропонує своїм клієнтам широкий асортимент техніки для виконання практично всіх видів сільськогосподарських робіт: Fendt, Valtra, Manitou, Berthoud і Horsch, Framest, Bogballe, Valley, Trimble, Oros. Компанія постачає замовникам найширший спектр оригінальних запасних частин для підтримки всіх моделей сільськогосподарської техніки всесвітньо відомих виробників. Ключову позицію в діяльності компанії посідає сервісне обслуговування сільгосптехніки, що розповсюджується на майже всю територію України і забезпечує швидке реагування на запити від аграріїв.

Компанія «Астра» вже 25 років працює на аграрному ринку України та забезпечує сільгоспвиробників якісною сільгосптехнікою, інноваційними агротехнологіями та незмінно високим рівнем сервісу.

Дата: 28.11.2023
Залишити заявку на демонстрацію