×

Пошук по каталогу

UA RU
Розгорнути категорії і фільтри

«Астра» знову в УКАБ!

Раді поділитися з вами гарною новиною – наша компанія знову є членом асоціації УКАБ (Українського клубу аграрного бізнесу).

Раніше ми вже входили до цієї професійної спільноти, але тепер Асоціація розширилася, до її складу долучилося чимало нових компаній. Ми будемо раді зустрічатися з партнерами на заходах УКАБ. Насамперед на УКАБ Агротехнології, де будемо демонструвати нашу техніку.

Діяльність УКАБ, на нашу думку, сприяє ефективному веденню бізнесу в АПК України і охоплює практично всі його процеси, від залучення інвестицій до глобальних завдань підвищення ефективності роботи аграрних компаній і розробки пропозицій з удосконалення аграрної політики.

Бути в професійній спільноті однодумців – це бути в середовищі, де люблять сільське господарство, люблять працювати на землі і точно знають, що мають важливу місію – забезпечувати Україну та світ продовольством!


Компанія «Агробудівельний альянс «Астра» є одним з найбільших постачальників і сервісних операторів сільськогосподарської техніки в Україні. Основні напрямки діяльності компанії — це продаж нової та вживаної сільгосптехніки техніки; гарантійний сервіс та продаж запасних частин.

«Астра» пропонує своїм клієнтам широкий асортимент техніки для виконання практично всіх видів сільськогосподарських робіт: Fendt, Valtra, Manitou, Berthoud і Horsch, Framest, Bogballe, Valley, Trimble, Oros. Компанія постачає замовникам найширший спектр оригінальних запасних частин для підтримки всіх моделей сільськогосподарської техніки всесвітньо відомих виробників. Ключову позицію в діяльності компанії посідає сервісне обслуговування сільгосптехніки, що розповсюджується на майже всю територію України і забезпечує швидке реагування на запити від аграріїв.

Компанія «Астра» вже 25 років працює на аграрному ринку України та забезпечує сільгоспвиробників якісною сільгосптехнікою, інноваційними агротехнологіями та незмінно високим рівнем сервісу

Дата: 31.10.2023
Залишити заявку на демонстрацію