×

Пошук по каталогу

UA RU
Розгорнути категорії і фільтри

АСТРА: працювали навіть тоді, коли поблизу йшли бої

АСТРА: працювали навіть тоді, коли поблизу йшли бої

Редакція Traktorist.ua продовжує інформувати читачів у воєнний період. Цього разу ми поспілкувалися з Леонідом Куликом, керівником відділу продуктового маркетингу в компанії «АБА АСТРА». 

Як працює під час війни один із найбільших постачальників сільгосптехніки світових брендів, таких як AGCO (Fendt, Valtra), Horsch, Manitou, Berthoud, Valley, FraMest, Oros, Trimble та Bogballe — читайте у нашому матеріалі.

Як працює «АСТРА» під час війни

Компанія «АСТРА», як і більшість дилерів сільгосптехніки, розпочала свою роботу тільки на третій тиждень після того дня, як росія напала на Україну. Станом на сьогодні «АСТРА» працює практично у всіх своїх регіонах, в яких була представлена до початку воєнних дій.

Леонід Кулик, керівник відділу продуктового маркетингу компанії «АБА АСТРА».

На сьогодні працюємо в регіонах центральної та західної України, частково південної й східної та на північній частині нашої країни в тому числі. Звичайно є регіони, які в нас частково постраждали від окупаційних російських військ. Сильно постраждала Чернігівська та Київська області

Леонід Кулик - керівник відділу продуктового маркетингу компанії «АБА АСТРА»

Представник компанії додає, що в тих регіонах, де була окупація, там робота на превеликий жаль не ведеться, тому що є ризики для працівників, а на тих територіях, де було відносно спокійніше — працювали та продовжують роботу у напрямку сервісу та запасних частин (Чернігівська і Київська обл.).

Зараз, відповідно, ці регіони звільнилися і сподіваюся, що найближчим часом, після того, як наша влада скаже, що там відносно спокійно й можна працювати, то відповідно будемо продовжувати свою роботу.

Леонід Кулик - керівник відділу продуктового маркетингу компанії «АБА АСТРА»

Склад запчастин АБА АСТРА

Щодо центрального офісу «АСТРА», який знаходиться в смт Чабани Київської обл., тут робота не припинялася, хоч і поблизу було «гаряче» — за можливістю працювали та старалися відвантажувати запчастини аграріям.

Сільгосптехніку з майданчика перемістили у більш спокійніші регіони, але скажу відверто, ми не закривали філіал навіть коли поблизу проходили військові дії — головний офіс продовжував працювати в такому режимі “якщо виходить, то працюємо.

Леонід Кулик - керівник відділу продуктового маркетингу компанії «АБА АСТРА»

Техніка, запчастини, сервіс

Якщо говорити про напрямок запчастин, ситуація не сильно критична, через те, що в «АСТРИ» більшість компонентів були присутні на складах й аграрії отримували свої замовлення, наскільки це було можливим.

Від початку бойових дій нам потрібно було трішки часу для переорганізації наших процесів по відношенню запчастин і, відповідно, ми, після другого тижня розпочали роботу по запасних частинах. Наразі ми запчастини поставляємо як і зі своїх складів, так і вже понад 2 тижнів проводимо постачання з Європи.

Леонід Кулик - керівник відділу продуктового маркетингу компанії «АБА АСТРА»

Ситуація з сільгосптехнікою була трішки складніша через те, що певний час після початку війни було обмеження критичного імпорту.

В перший період бойових дій, розпорядженням Кабміну сільгосптехніка не була внесена в критичний імпорт і, відповідно, були питання в організації постачань. Та ось 22 березня сільгосптехніку включено в критичний імпорт, тому «АСТРА» розпочала постачання техніки. Вже є перші машини, які ми доставили на минулому тижні для наших клієнтів та продовжуємо завозити й надалі.

Леонід Кулик - керівник відділу продуктового маркетингу компанії «АБА АСТРА»

Передача ключів від новенького Fendt 1038 Vario

Аграрії вже отримують передпосівні культиватори, трактори, а на цьому тижні «АСТРА» очікує доставлення в Україну і посівної техніки та обприскувачів. На склад техніку не ставлять, тому що невідомо, як буде розвиватися ситуація надалі. Машини доставляються під кінцевих споживачів — аграріїв. Ось на днях аграріям Вінниччини працівниками «АСТРИ» було доставлено зрошувальну систему Valley, посівний комплекс Horsch та трактори Fendt.

Щодо роботи сервісу, то в тих регіонах, де немає загрози життю співробітників, сервісні інженери виїжджають в поля.

Ми розуміємо, що техніка повинна на полях працювати і є питання, коли вона зупиняється, тоді, крім прямого виїзду до цієї техніки, її запустити не можна в подальшу роботу. Тому звичайно сервіс наш працює в полях і працює в наших філіалах, якщо там потрібно провести ремонтні роботи. Працюємо у всіх напрямках.

Леонід Кулик - керівник відділу продуктового маркетингу компанії «АБА АСТРА»

Фінансування сільгосптехніки під час війни

За словами Леоніда Кулика, ситуація фінансування від фінансових установ й банків зараз ускладнена, тому що організації звісно беруть до уваги свої ризики й, відповідно, їхні рішення відносно того, «фінансуємо» чи «не фінансуємо», доволі довгі в часі.

Сервісна служба АСТРИ в полях

У нас на сьогодні від деяких фінансових партнерів є підтвердження того, що вони будуть видавати фінансування під «відкриті угоди», тобто ті угоди, які вони підтверджували раніше. Звісно чуємо не від усіх фінансових установ, але можу сказати, що «ОТП Лізинг» підтвердив свою готовність продовжувати фінансування таких проєктів, і знову ж таки, на територіях, де на сьогодні загроза найменша в порівнянні, наприклад, з Чернігівщиною чи Київщиною.

Леонід Кулик - керівник відділу продуктового маркетингу компанії «АБА АСТРА»

Представник компанії додає, що також є підтвердження від деяких фінустанов й про видачу кредитів кінцевим споживачам для придбання сільгосптехніки. Але ситуація кардинально різна в порівнянні з тим, як було до війни.

Все зараз в підвішеному режимі та всі фінустанови, перестраховуючи свої ризики, переглядають кожне своє попереднє рішення і відповідно до нових рішень ставляться з обережністю.

Леонід Кулик - керівник відділу продуктового маркетингу компанії «АБА АСТРА»

Гуманітарна допомога Україні

Не можемо й не згадати про гуманітарну допомогу Україні від компанії «АСТРА». Дилер разом з угорськими та німецькими компаніями-партнерами вже доставили в Україну другу партію гуманітарної допомоги (харчові продукти, одяг та засоби гігієни).

Враховуючи те, що наші власники ведуть в Україні бізнес доволі довгий час — більш як 20 років, Україна для них є країною, яку вони добре знають, багато чого з нею пов'язано. Тому в цей нелегкий час наші власники підтримують країну з точки зору гуманітарної допомоги. На цьому тижні вже друга партія гуманітарки була доставлена в Україну і надалі будуть ще додаткові постачання.

Леонід Кулик - керівник відділу продуктового маркетингу компанії «АБА АСТРА»

На завершення Леонід Кулик додає, що «Все буде лише Україна! Все буде добре!», а ми це підтверджуємо! Слава Україні!

Дата: 11.04.2022 Джерело: traktorist.ua
Залишити заявку на демонстрацію