×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 545-56-00
Розгорнути категорії і фільтри

«АСТРА» допомагає аграріям готуватись до посівної в звичайному режимі

Надворі весна, а це означає, що не за горами посівна. Українські аграрії повним ходом обробляють ґрунт, готуючи його до сівби, а в південних областях вже активно сіються. Незважаючи на карантин в країні, посівна має пройти за планом, бо на плечах аграріїв одне з найважливіших завдань – забезпечити країну продовольством.

Наша компанія прагне забезпечити вашу безперебійну і вчасну роботу.

Повідомляємо вам, що післяпродажне обслуговування у нашій компанії працює в звичайному режимі. У цей час наші співробітники департаменту сервісного обслуговування і відділу демонстрації приймають, збирають, перевіряють і відвантажують техніку для того, щоб ви могли вийти в поле вчасно!

Ми вводимо куплену техніку в експлуатацію, навчаємо механізаторів і партнерів. Готуємо техніку до сезону, а якщо стались поломки – ремонтуємо. Всі наші сервісні бригади працюють у звичайному режимі.

Доставка запасних частин забезпечується департаментом продажу з/ч, який приймає замовлення, відбирає товар із центрального складу, відвантажує на регіональні офіси і безпосередньо клієнтам. Отримуємо регулярно запасні частини з Європи.

Всі роботи проводяться з дотриманням правил безпеки. Ми піклуємось про ваше і наше здоров’я, тому в регіональних офісах всі контакти перенесені із закритого приміщення. Свої замовлення ви можете забрати тільки на безпечній дистанції на відкритому повітрі.

Ми продовжуємо вас обслуговувати і завжди будемо залишатись вашим надійним партнером!

Для замовлення сервісних послуг телефонуйте (050) 334-78-16

Для замовлення запасних частин звертайтесь до наших торгових представників у вашому регіоні, їх контакти ви можете знайти на нашому сайті: astra-group.ua

Дата: 18.03.2020
Залишити заявку на демонстрацію