×

Пошук по каталогу

UA RU
Програмне забезпечення
AutoSync
Дивитися всі товари в рубриці: Програмне забезпечення
Дивитися всі товари виробника: Trimble
AutoSyncПрограмне забезпечення — ASTRA-00185

Нова функція AutoSync ™ автоматично синхронізує дані з лініями навігації, межами, назвами полів, орієнтирами і операторами на всіх пристроях у вашому господарстві – дисплеях Trimble TMX -2050 ™ і GFX-750 ™, а також програмному забезпеченні Trimble Ag на комп'ютерах і мобільних пристроях.

Після запуску AutoSync працює у фоновому режимі, забезпечуючи синхронізацію всіх ваших даних, одночасно виключаючи проблеми з USB-пристроями і знижуючи ймовірність людських помилок.

ОСНОВНІ ПЕРЕВАГИ:

  • Економія часу – спільне використання одних і тих самих даних про маршрути руху на всіх підтримуваних пристроях, що використовуються в господарстві, дозволяє уникнути дублювання при введенні даних
  • Підвищення ефективності – завдяки автоматичній синхронізації всі оператори працюють з єдиним актуальним набором навігаційних ліній
  • Зниження впливу людського чинника – підвищення достовірності даних досягається за рахунок виключення помилок, викликаних багаторазовим створенням ліній навігації, меж, назв полів і орієнтирів
  • Двосторонній обмін даними – програмні рішення Trimble Ag з підтримкою AutoSync забезпечують двосторонній автоматичний обмін даними між підтримуваними дисплеями.
  • Відповідність нормативним вимогам і зобов'язанням за договорами – AutoSync дозволяє легко створювати карти обробітку (звіти про внесення матеріалів).

Тарасюк Андрій
Тел.: +38 050 450 47 82
Е-mail: trimble@astra-group.ua

Кожен аграрій працює з метою підвищення продуктивності і, відповідно, збільшення прибутків.  Елементи точного землеробства допоможуть досягти поставлених цілей , адже  точне землеробство ефективно використовує  вхідні  ресурси. Екосистема Trimble – це передові рішення для точного землеробства, для оптимізації роботи вашого господарства.

Інноваційні та прості в застосуванні технічні рішення Trimble дозволяють виробникам об'єднати всі системи господарства в одну мережу та приймати рішення на основі даних у реальному часі. Нижче ‒ перелік систем точного землеробства.

Навігаційні дисплеї Trimble (дисплей Trimble TMX-2050™, дисплей Trimble GFX-750, дисплей Trimble GFX-350) допомагають чітко відстежувати та картографувати польові дані в реальному часі, а система автоматичного керування Trimble Autopilot™ дозволяє здійснювати високоточне рульове управління незалежно від поверхні поля. Ефективними простими варіантами рульового керування є також системи напівавтоматичного рульового керування Trimble EZ-Pilot® та Trimble EZ-Pilot Pro. Системи рульового керування від Trimble використовують передові технології компенсації нерівності земної поверхні для миттєвого розрахування фактичного положення трактора для підвищення точності у складних умовах, таких як неоднорідна місцевість, схили та нерівний ґрунт.

Система Trimble TrueTracker™ підтримує трактор та агрегат на одній напрямній лінії, а система навігації коригує положення агрегата шляхом переміщення трактора. Рішення Trimble Field-IQ призначені для контролю норми внесення. Це рішення дозволяє керувати витратами на посівний матеріал та вибраним агрегатом, оптимізуючи виконання завдань. Trimble WeedSeeker 2 — це система точкового обприскування нової генерації, що дозволяє досягти скорочення витрат гербіциду до 90 %. Завдяки програмному забезпеченню Trimble® Ag ви можете пов'язати разом всю вашу діяльність на полі.

Trimble Farmer Core ‒ нове програмне рішення початкового рівня, що дозволяє об'єднувати дані з дисплеїв точного землеробства, створені під час польових робіт, спростити роботу з даними господарства і оптимізувати діяльність. Функція Trimble AutoSync ™ автоматично синхронізує дані з лініями навігації, межами, назвами полів, орієнтирами і операторами на всіх пристроях у вашому господарстві – дисплеях Trimble TMX -2050 ™ і Trimble GFX-750 ™, а також програмному забезпеченні Trimble Ag на комп'ютерах і мобільних пристроях.

Залишити заявку на демонстрацію