×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 332-56-00
Програмне забезпечення
Farmer Core
Дивитися всі товари в рубриці: Програмне забезпечення
Дивитися всі товари виробника: Trimble
Farmer CoreПрограмне забезпечення — ASTRA-00184

Завдяки програмному забезпеченню Trimble® Ag ви можете пов'язати разом всю вашу діяльність на полі. Використовуйте інноваційні, повністю інтегровані програмні рішення для перетворення вашого господарства.

Важко собі уявити роботу в офісі господарства без телефону. Наше просте у використанні і доступне за ціною програмне забезпечення – потужний, але так само зрозумілий і незамінний інструмент.

Компанія Trimble запускає Farmer Core, нове програмне рішення початкового рівня, що дозволяє об'єднувати дані з дисплеїв точного землеробства, створені під час польових польових робіт, спростити роботу з даними господарства і оптимізувати вашу діяльність. Програмне забезпечення Farmer Core є цілодобово на онлайн- або мобільних платформах, і дозволяє користувачам працювати з даними точного землеробства – включно з даними зі сторонніх джерел – в режимі реального часу.

ВИКОРИСТОВУЮЧИ FARMER CORE, ВИ МОЖЕТЕ:

  • Спростити роботу з даними господарства
    Створюйте назви для клієнтів / господарств / полів, імпортуйте або створюйте межі полів і орієнтири за допомогою мобільного додатку.
  • Оптимізувати будь-які види робіт
    Керуйте даними про лінії навігації, кордони, назви полів, орієнтири і операторів з будь-яких пристроїв, що використовуються у вашому господарстві, і об'єднуйте всі дані, отримані з польових дисплеїв Trimble та з інших джерел через API.
  • Покращити облікову документацію господарства
    Відстежуйте закупівлі і витрати по кожному полю, підвищуйте узгодженість даних точного землеробства і створюйте точні, документально підтверджені звіти для перевірок з боку державних органів.

Тарасюк Андрій
Тел.: +38 50 450 47 82
Е-mail: Andrii.Tarasiuk@astra-group.ua

Кожен аграрій працює з метою підвищення продуктивності і, відповідно, збільшення прибутків.  Елементи точного землеробства допоможуть досягти поставлених цілей , адже  точне землеробство ефективно використовує  вхідні  ресурси. Екосистема Trimble – це передові рішення для точного землеробства, для оптимізації роботи вашого господарства.

Інноваційні та прості в застосуванні технічні рішення Trimble дозволяють виробникам об'єднати всі системи господарства в одну мережу та приймати рішення на основі даних у реальному часі. Нижче ‒ перелік систем точного землеробства.

Навігаційні дисплеї Trimble (дисплей Trimble TMX-2050™, дисплей Trimble GFX-750, дисплей Trimble GFX-350) допомагають чітко відстежувати та картографувати польові дані в реальному часі, а система автоматичного керування Trimble Autopilot™ дозволяє здійснювати високоточне рульове управління незалежно від поверхні поля. Ефективними простими варіантами рульового керування є також системи напівавтоматичного рульового керування Trimble EZ-Pilot® та Trimble EZ-Pilot Pro. Системи рульового керування від Trimble використовують передові технології компенсації нерівності земної поверхні для миттєвого розрахування фактичного положення трактора для підвищення точності у складних умовах, таких як неоднорідна місцевість, схили та нерівний ґрунт.

Система Trimble TrueTracker™ підтримує трактор та агрегат на одній напрямній лінії, а система навігації коригує положення агрегата шляхом переміщення трактора. Рішення Trimble Field-IQ призначені для контролю норми внесення. Це рішення дозволяє керувати витратами на посівний матеріал та вибраним агрегатом, оптимізуючи виконання завдань. Trimble WeedSeeker 2 — це система точкового обприскування нової генерації, що дозволяє досягти скорочення витрат гербіциду до 90 %. Завдяки програмному забезпеченню Trimble® Ag ви можете пов'язати разом всю вашу діяльність на полі.

Trimble Farmer Core ‒ нове програмне рішення початкового рівня, що дозволяє об'єднувати дані з дисплеїв точного землеробства, створені під час польових робіт, спростити роботу з даними господарства і оптимізувати діяльність. Функція Trimble AutoSync ™ автоматично синхронізує дані з лініями навігації, межами, назвами полів, орієнтирами і операторами на всіх пристроях у вашому господарстві – дисплеях Trimble TMX -2050 ™ і Trimble GFX-750 ™, а також програмному забезпеченні Trimble Ag на комп'ютерах і мобільних пристроях.

Залишити заявку на демонстрацію
×