×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 332-56-00
Програмне забезпечення
Farmer Core
Дивитися всі товари в рубриці: Програмне забезпечення
Дивитися всі товари виробника: Trimble
Farmer CoreПрограмне забезпечення — ASTRA-00184

Завдяки програмному забезпеченню Trimble® Ag ви можете пов'язати разом всю вашу діяльність на полі. Використовуйте інноваційні, повністю інтегровані програмні рішення для перетворення вашого господарства.

Важко собі уявити роботу в офісі господарства без телефону. Наше просте у використанні і доступне за ціною програмне забезпечення – потужний, але так само зрозумілий і незамінний інструмент.

Компанія Trimble запускає Farmer Core, нове програмне рішення початкового рівня, що дозволяє об'єднувати дані з дисплеїв точного землеробства, створені під час польових польових робіт, спростити роботу з даними господарства і оптимізувати вашу діяльність. Програмне забезпечення Farmer Core є цілодобово на онлайн- або мобільних платформах, і дозволяє користувачам працювати з даними точного землеробства – включно з даними зі сторонніх джерел – в режимі реального часу.

ВИКОРИСТОВУЮЧИ FARMER CORE, ВИ МОЖЕТЕ:

  • Спростити роботу з даними господарства
    Створюйте назви для клієнтів / господарств / полів, імпортуйте або створюйте межі полів і орієнтири за допомогою мобільного додатку.
  • Оптимізувати будь-які види робіт
    Керуйте даними про лінії навігації, кордони, назви полів, орієнтири і операторів з будь-яких пристроїв, що використовуються у вашому господарстві, і об'єднуйте всі дані, отримані з польових дисплеїв Trimble та з інших джерел через API.
  • Покращити облікову документацію господарства
    Відстежуйте закупівлі і витрати по кожному полю, підвищуйте узгодженість даних точного землеробства і створюйте точні, документально підтверджені звіти для перевірок з боку державних органів.

Тарасюк Андрій
Тел.: +38 50 450 47 82
Е-mail: Andrii.Tarasiuk@astra-group.ua

Залишити заявку на демонстрацію
×