×

Пошук по каталогу

UA RU
Навігаційні дисплеї TRIMBLE
Дисплей TMX-2050
Дивитися всі товари в рубриці: Навігаційні дисплеї TRIMBLE
Дивитися всі товари виробника: Trimble
Дисплей TMX-2050Навігаційні дисплеї TRIMBLE — ASTRA-00174

Дисплей TMX -2050 ™ – це сучасний дисплей із мультисенсорним екраном; яким керує операційна система Android ™, призначений для встановлення в кабінах сільськогосподарських машин. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу не тільки досвідчені користувачі, а й новачки можуть легко застосовувати рішення точного землеробства. Простий в роботі дисплей TMX-2050 виводить вас за рамки звичайних функцій точного землеробства, надаючи можливість прийняти оперативні рішення, не виходячи з кабіни.

Можливості точного землеробства

 • Ручне управління, картографування і керування віртуальними секціями
 • Сумісність із системами автоматичного водіння Trimble®
 • Технологія розвороту в кінці ряду NextSwath ™ для оптимізації розвороту знаряддя під час наступного проходу
 • Система Field-IQ ™ і низка промислових протоколів для автоматичного управління секціями та нормою витрати матеріалів
 • ISOBUS для керування секціями та диференційованим внесенням матеріалів
 • бездротовий зв'язок між полем і офісом

Спеціалізовані мобільні додатки (API)

Дисплей TMX-2050 спеціально створений для роботи з необхідними вам мобільними додатками. А операційна система Android забезпечує їх надійну стабільну роботу в звичному середовищі сучасних мобільних пристроїв. Ви отримаєте доступ до різних програм для точного землеробства, як-от TeamViewer, Amazone, і безлічі інших додатків сторонніх або спеціалізованих розробників.

Повний обмін даними по всьому господарству

Забезпечуючи миттєвий доступ до пакета додатків Connected Farm®, дисплей TMX -2050 дозволяє візуалізувати всі ваші дані разом з поточними діями в полі прямо в кабіні машини. Завдяки бездротовому обміну даними між машинами і передачі даних з поля в офіс в реальному часі всі оператори отримують актуальні і точні дані про хід виконання робіт, включаючи карти обробітку і маршрути руху.

Основні характеристики

 • Великий кольоровий сенсорний дисплей 30,5 см з високою роздільною здатністю
 • Єдиний для всіх мобільних пристроїв налаштовуваний інтерфейс у стилі планшетних комп'ютерів
 • Вибір комплектації з програмним забезпеченням Precision-IQ ™ і FmX® Plus
 • Платформа Android, що забезпечує просту модернізацію
 • Міцна конструкція для повсякденного використання в польових умовах
 • Одна вбудована камера, підтримка додаткових зовнішніх камер
 • Просте перенесення між машинами

Вибір конфігурації та програмного забезпечення дисплея

Виберіть конфігурацію і програмне забезпечення дисплея, що відповідають вашим завданням і бюджету:

Дисплей TMX -2050 з додатком Precision-IQ

Розроблений спеціально для провідних сільськогосподарських виробників, додаток Trimble Precision-IQ має розвинений графічний інтерфейс і підтримує оптимізовані робочі процеси. Додаток реалізовано на сучасній платформі, що забезпечує роботу із системами автоматичного керування і стандартними протоколами, включно з ISOBUS і Trimble TUVR для керування диференційованим внесенням матеріалів.

Дисплей TMX -2050 з додатками Precision-IQ і FmX Plus

Збільште свою функціональність з набором додаткових функцій програми FmX Plus, що включають керування сільськогосподарськими знаряддями і розворотом в кінці ряду, функції керування водними ресурсами та контролю врожайності.

Скористайтеся перевагами роботи зі знайомими робочими процесами і інтерфейсом багатофункціонального дисплея Trimble FmX разом зі швидкою обробкою даних і поліпшеними функціями зв'язку – без необхідності перенавчання або вивчення нового програмного забезпечення.

Додатки CONNECTED FARM

Дисплей TMX -2050 забезпечує роботу з різними додатками Connected Farm, які спрощують керування даними. Основні переваги цих додатків:

 • Введення докладної інформації по кожному виду польових робіт (обробіток ґрунту, сівба, обприскування, збирання врожаю тощо) для підготовки розширеної звітності, необхідної для сільськогосподарського підприємства
 • Перегляд місцевих карт погоди і рівня опадів для планування польових робіт
 • Відстеження місця розташування і поточного стану машин (час простою, робота або рух) в реальному часі
 • Контроль і керування дощувальними машинами кругової дії

Доступні рівні точності

Виберіть необхідний вам рівень точності сільськогосподарських робіт. Завдяки широкому вибору високоякісних сервісів корекції – від високоточних до поправок початкового рівня точності і способів передачі сигналів ви можете виконувати роботи на будь-якій території, з будь-якими культурами, на полях будь-якої форми з будь-яким типом ґрунту.

Сервіси поправки Trimble CenterPoint® RTX і RangePoint® RTX дозволяють значно підвищити ефективність роботи дисплеїв і курсовказівників, підвищуючи точність польових робіт, врожайність, а відповідно і прибуток.

CenterPoint

RTK

точність

< 2,5 см

CenterPoint

VRS™

точність

< 2,5 см

CenterPoint

RTX

точність

< 2,5 см

RangePoint

RTX

точність

< 15 см

SBAS

(EGNOS)

точність

15–20 см

 

Порівняння дисплеїв

Функції

Дисплей
TMX-2050

Дисплей
GFX-750

Дисплей
GFX‑350

Система
EZ-Guide 250

Розмір екрана

30,8 см

25,6 см

17,8 см

10,9 см

Сенсорний екран

+

+

+

 

Входи для відеокамери

2

1

1

 

Містить GNSS-ресивер

+

+

 

Тільки GPS

Сумісність із ГЛОНАСС

+

+

+

 

Сумісність із підрулюючими пристроями

+

+

+

+

Сумісність із системою автоматизованого водіння

+

+

+

 

Технологія розвороту наприкінці рядка NextSwath*

+

+

 

 

Водіння по рядках

+

 

 

 

Керування нормою та внесенням

+

+

 

 

Керування агрегатами

+

 

 

 

Підтримка ISOBUS UT/TC

+

+

+

 

Підтримка TUVR

+

+

+

 

Керування внесенням зі змінною нормою за допомогою датчиків GreenSeeker®

+

 

 

 

Керування водними ресурсами

+

 

 

 

Моніторинг урожайності

+

 

 

 

Підтримка Trimble Ag App Central

+

+

+

 

Можливість виходу в інтернет

+

+

+

 

Bluetooth®

 

+

+

 

Тарасюк Андрій
Тел.: +38 050 450 47 82
Е-mail: trimble@astra-group.ua

Кожен аграрій працює з метою підвищення продуктивності і, відповідно, збільшення прибутків.  Елементи точного землеробства допоможуть досягти поставлених цілей , адже  точне землеробство ефективно використовує  вхідні  ресурси. Екосистема Trimble – це передові рішення для точного землеробства, для оптимізації роботи вашого господарства.

Інноваційні та прості в застосуванні технічні рішення Trimble дозволяють виробникам об'єднати всі системи господарства в одну мережу та приймати рішення на основі даних у реальному часі. Нижче ‒ перелік систем точного землеробства.

Навігаційні дисплеї Trimble (дисплей Trimble TMX-2050™, дисплей Trimble GFX-750, дисплей Trimble GFX-350) допомагають чітко відстежувати та картографувати польові дані в реальному часі, а система автоматичного керування Trimble Autopilot™ дозволяє здійснювати високоточне рульове управління незалежно від поверхні поля. Ефективними простими варіантами рульового керування є також системи напівавтоматичного рульового керування Trimble EZ-Pilot® та Trimble EZ-Pilot Pro.

Системи рульового керування від Trimble використовують передові технології компенсації нерівності земної поверхні для миттєвого розрахування фактичного положення трактора для підвищення точності у складних умовах, таких як неоднорідна місцевість, схили та нерівний ґрунт. Система Trimble TrueTracker™ підтримує трактор та агрегат на одній напрямній лінії, а система навігації коригує положення агрегата шляхом переміщення трактора. Рішення Trimble Field-IQ призначені для контролю норми внесення.

Це рішення дозволяє керувати витратами на посівний матеріал та вибраним агрегатом, оптимізуючи виконання завдань. Trimble WeedSeeker 2 — це система точкового обприскування нової генерації, що дозволяє досягти скорочення витрат гербіциду до 90 %. Завдяки програмному забезпеченню Trimble® Ag ви можете пов'язати разом всю вашу діяльність на полі. Trimble Farmer Core ‒ нове програмне рішення початкового рівня, що дозволяє об'єднувати дані з дисплеїв точного землеробства, створені під час польових робіт, спростити роботу з даними господарства і оптимізувати діяльність.

Функція Trimble AutoSync ™ автоматично синхронізує дані з лініями навігації, межами, назвами полів, орієнтирами і операторами на всіх пристроях у вашому господарстві – дисплеях Trimble TMX -2050 ™ і Trimble GFX-750 ™, а також програмному забезпеченні Trimble Ag на комп'ютерах і мобільних пристроях.

Залишити заявку на демонстрацію