×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 332-56-00
Керування витратою і внесенням
Система точкового обприскування WeedSeeker 2
Дивитися всі товари в рубриці: Керування витратою і внесенням
Дивитися всі товари виробника: Trimble
Система точкового обприскування WeedSeeker 2Керування витратою і внесенням — ASTRA-00179

WeedSeeker 2 від Trimble Agriculture — це система точкового обприскування нової генерації. Вона створена на базі 25-річного досвіду знищення бур'яну та забезпечує постійну високу продуктивність у порівнянні з попередніми рішеннями.

Завдяки використанню сучасної оптики та обчислювальних можливостей система WeedSeeker® 2 ефективно виявляє бур'ян та наносить на нього гербіцид. Коли бур'ян проходить під датчиком, той подає сигнал на під'єднане сопло, яке видає точну кількість гербіциду, знищуючи бур'ян. Така система зменшує витрати хімічних рідин до 90 %.

Завдяки більш ніж 25-річному досвіду компанії Trimble у цій сфері система WeedSeeker 2 стала справжнім проривом на ринку точкового обприскування. Тепер у сільськогосподарських виробників є радикальне рішення, що допоможе їм ефективно боротися навіть із найживучішими, найстійкішими до гербіциду бур'янами.

Ключові переваги

  • Інтелектуальний датчик
  • Скорочення витрат гербіциду до 90 %
  • Неперевершена точність
  • Сумісність з ISOBUS
  • Легкі датчики та дроти
  • Зменшення потреби в датчиках та збільшення ширини виявлення бур'яну
  • Картографування бур'яну та контроль секцій
  • Автоматична компенсація повороту

СУМІСНІСТЬ З ISOBUS

Новий дисплей не потрібен — використовуйте будь-який дисплей, сумісний із протоколом ISOBUS, для відстеження та управління системою WeedSeeker 2. Наш простий та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дає змогу людям із будь-яким рівнем технічної підготовки відстежувати використання гербіциду та створювати карти покриття.

РОЗШИРЕНЕ ПОКРИТТЯ ЗА ДОПОМОГОЮ ЛЕГКОГО ДАТЧИКА

Навіть на найбільші стріли тепер можна встановлювати систему точкового покриття Weedseeker 2, при цьому ми подолали обмеження, притаманні попереднім системам: модернізація обладнання та особливі кріплення більше не потрібні. Легкий сенсор має розширену область покриття, що відповідає стандартній відстані розташуванню розпилювальних форсунок – 50 см.

ІНТЕГРОВАНА СИСТЕМА

З WeedSeeker 2 ви можете й далі користуватися своїми системами Autopilot™, системами для управління обприскувачем, реєстрації даних, передачі даних тощо. Можна також прискорити повернення інвестицій, використовуючи дисплей та систему автоматичного керування впродовж усього року в усіх сільськогосподарських операціях, виконавши модернізацію до дисплейної системи GFX-750™.

КАРТОГРАФУВАННЯ БУР'ЯНУ

Якщо ви знаєте, де на ваших полях найвища концентрація бур'янів, це дає змогу ефективніше протидіяти їм упродовж сільськогосподарського року. Система WeedSeeker 2 тепер реєструє кожен оброблений бур'ян, тож ви можете у реальному часі переглядати проблемні місця та бачити докладні карти на основі ваших записів для організації наступного обприскування.

КОМПЕНСАЦІЯ ПОВОРОТУ ТА КОНТРОЛЬ СЕКЦІЙ

Наші інтелектуальні датчики тепер знають швидкість руху стріли та своє положення на стрілі. Це означає, що вони не будуть обприскувати вже охоплені секції, а також автоматично регулюватимуть час обприскування при виконанні повороту.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИЙ ДАТЧИК

Економте час польових робот, усунувши потребу в повторному калібруванні. Після швидкого калібрування при вмиканні інтелектуальні датчики системи WeedSeeker 2 автоматично підлаштовуються на ходу під зміну температури, освітлення та такі зовнішні фактори, як ґрунт або стерня, забезпечуючи точність роботи в будь-яких умовах.

Тарасюк Андрій
Тел.: +38 50 450 47 82
Е-mail: Andrii.Tarasiuk@astra-group.ua

 

Кожен аграрій працює з метою підвищення продуктивності і, відповідно, збільшення прибутків.  Елементи точного землеробства допоможуть досягти поставлених цілей , адже  точне землеробство ефективно використовує  вхідні  ресурси. Екосистема Trimble – це передові рішення для точного землеробства, для оптимізації роботи вашого господарства.

Інноваційні та прості в застосуванні технічні рішення Trimble дозволяють виробникам об'єднати всі системи господарства в одну мережу та приймати рішення на основі даних у реальному часі. Нижче ‒ перелік систем точного землеробства.

Навігаційні дисплеї Trimble (дисплей Trimble TMX-2050™, дисплей Trimble GFX-750, дисплей Trimble GFX-350) допомагають чітко відстежувати та картографувати польові дані в реальному часі, а система автоматичного керування Trimble Autopilot™ дозволяє здійснювати високоточне рульове управління незалежно від поверхні поля. Ефективними простими варіантами рульового керування є також системи напівавтоматичного рульового керування Trimble EZ-Pilot® та Trimble EZ-Pilot Pro. Системи рульового керування від Trimble використовують передові технології компенсації нерівності земної поверхні для миттєвого розрахування фактичного положення трактора для підвищення точності у складних умовах, таких як неоднорідна місцевість, схили та нерівний ґрунт.

Система Trimble TrueTracker™ підтримує трактор та агрегат на одній напрямній лінії, а система навігації коригує положення агрегата шляхом переміщення трактора. Рішення Trimble Field-IQ призначені для контролю норми внесення. Це рішення дозволяє керувати витратами на посівний матеріал та вибраним агрегатом, оптимізуючи виконання завдань. Trimble WeedSeeker 2 — це система точкового обприскування нової генерації, що дозволяє досягти скорочення витрат гербіциду до 90 %. Завдяки програмному забезпеченню Trimble® Ag ви можете пов'язати разом всю вашу діяльність на полі.

Trimble Farmer Core ‒ нове програмне рішення початкового рівня, що дозволяє об'єднувати дані з дисплеїв точного землеробства, створені під час польових робіт, спростити роботу з даними господарства і оптимізувати діяльність. Функція Trimble AutoSync ™ автоматично синхронізує дані з лініями навігації, межами, назвами полів, орієнтирами і операторами на всіх пристроях у вашому господарстві – дисплеях Trimble TMX -2050 ™ і Trimble GFX-750 ™, а також програмному забезпеченні Trimble Ag на комп'ютерах і мобільних пристроях.

Залишити заявку на демонстрацію
×