×

Пошук по каталогу

UA RU
Керування витратою і внесенням
Cистема контролю внесення матеріалів Field-IQ ISOBUS
Дивитися всі товари в рубриці: Керування витратою і внесенням
Дивитися всі товари виробника: Trimble
Cистема контролю внесення матеріалів Field-IQ ISOBUSКерування витратою і внесенням — ASTRA-00178

Система Trimble® Field‑IQ™ ISOBUS – це сумісна зі стандартами ISO система контролю внесення, яка працює з компонентами керування внесенням матеріалів більшості виробників. Модульна архітектура Field-IQ в поєднанні з новим ECU від Trimble дозволяє контролювати норму та секції на обприскувачах, агрегатах для внесення безводного аміаку тощо. Інтуїтивно зрозумілий головний екран та екран налаштування спрощують налаштування й експлуатацію системи.

Економія часу

Система керування внесенням Field-IQ ISOBUS проста в налаштуванні та дозволить не втрачати час і розпочати роботу в полі раніше.

Проста модульна конструкція

Економте більше, використовуючи комплекти системи Field-IQ. Обладнання ISOBUS ECU можна під’єднати до кабелів, що вже встановлені на агрегаті.

Інтуїтивний інтерфейс

Система контролю внесення Trimble Field-IQ ISOBUS працює з дисплеєм TMX-2050™ та дисплейною системою GFX-750™. Програмне забезпечення Precision-IQ™, що встановлене на обох дисплеях, у комбінації з універсальним терміналом (UT) дозволяє легко налаштувати агрегат та розпочати польові роботи.

Більше ніж контроль внесення

Використовуйте більше функцій системи контролю внесення, а саме – контроль норми та секцій, внесення матеріалу по картах змінних норм та картографування матеріалу, фактично внесеного на полях.

Ключові властивості

  • Можливе використання з будь-якими агрегатами (внесення рідких матеріалів)
  • Використовуйте будь-який ISOBUS-термінал для керування агрегатом зі встановленим Trimble ECU
  • Сумісність з комплектами/кабелями системи Trimble Field-IQ
  • Просте налаштування агрегата на стандартних екранах налаштування та калібрування

Тарасюк Андрій
Тел.: +38 050 450 47 82
Е-mail: trimble@astra-group.ua

Кожен аграрій працює з метою підвищення продуктивності і, відповідно, збільшення прибутків.  Елементи точного землеробства допоможуть досягти поставлених цілей , адже  точне землеробство ефективно використовує  вхідні  ресурси. Екосистема Trimble – це передові рішення для точного землеробства, для оптимізації роботи вашого господарства.

Інноваційні та прості в застосуванні технічні рішення Trimble дозволяють виробникам об'єднати всі системи господарства в одну мережу та приймати рішення на основі даних у реальному часі. Нижче ‒ перелік систем точного землеробства.

Навігаційні дисплеї Trimble (дисплей Trimble TMX-2050™, дисплей Trimble GFX-750, дисплей Trimble GFX-350) допомагають чітко відстежувати та картографувати польові дані в реальному часі, а система автоматичного керування Trimble Autopilot™ дозволяє здійснювати високоточне рульове управління незалежно від поверхні поля. Ефективними простими варіантами рульового керування є також системи напівавтоматичного рульового керування Trimble EZ-Pilot® та Trimble EZ-Pilot Pro. Системи рульового керування від Trimble використовують передові технології компенсації нерівності земної поверхні для миттєвого розрахування фактичного положення трактора для підвищення точності у складних умовах, таких як неоднорідна місцевість, схили та нерівний ґрунт.

Система Trimble TrueTracker™ підтримує трактор та агрегат на одній напрямній лінії, а система навігації коригує положення агрегата шляхом переміщення трактора. Рішення Trimble Field-IQ призначені для контролю норми внесення. Це рішення дозволяє керувати витратами на посівний матеріал та вибраним агрегатом, оптимізуючи виконання завдань. Trimble WeedSeeker 2 — це система точкового обприскування нової генерації, що дозволяє досягти скорочення витрат гербіциду до 90 %. Завдяки програмному забезпеченню Trimble® Ag ви можете пов'язати разом всю вашу діяльність на полі.

Trimble Farmer Core ‒ нове програмне рішення початкового рівня, що дозволяє об'єднувати дані з дисплеїв точного землеробства, створені під час польових робіт, спростити роботу з даними господарства і оптимізувати діяльність. Функція Trimble AutoSync ™ автоматично синхронізує дані з лініями навігації, межами, назвами полів, орієнтирами і операторами на всіх пристроях у вашому господарстві – дисплеях Trimble TMX -2050 ™ і Trimble GFX-750 ™, а також програмному забезпеченні Trimble Ag на комп'ютерах і мобільних пристроях.

Залишити заявку на демонстрацію