×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 332-56-00
Дрони для сільського господарства
Обробіток полів за допомогою дронів
Дивитися всі товари в рубриці: Дрони для сільського господарства
Обробіток полів за допомогою дронівДрони для сільського господарства — ASTRA-00210

Роботи виконуються сільськогосподарським квадрокоптером XAG XP 2020.

Ці роботи включають в себе внесення засобів захисту та водорозчинних мікродобрив.

ПЕРЕВАГИ

  1. Внесення необхідних препаратів локально. Немає потреби використовувати важку техніку на невеликих ділянках чи осередках для обробітку.
  2. Не пошкоджуються високі культури в пізніх фазах. Також не пошкоджується техніка.
  3. Економія до 30 % препарату та тисяч відсотків води завдяки системі ультрамалооб'ємного внесення.
  4. Фракція краплі становить 85‒550 мкм, що забезпечує однорідний шар туману та повне покриття рослини препаратом і його утримання на рослині. Маса краплі не дозволяє їй скотитися до землі.
  5. Вирішення проблеми знесення речовини та екології, особливо поблизу населених пунктів та чужих посівів, що не може забезпечити сільгоспавіація.

Технічні характеристики

Продуктивність при обприскуванні

48-60 га/год.

Ширина обробітку при оприскуванні

4-7 метрів

Ефективна висота обробітку

1,5-5 метрів

Швидкість польоту

до 10 м/с

Розмір краплі

85-550 мкм

Проконсультує з усіх питань:

Андрій Ременюк

Тел.: 095 239 92 21

E-mail: Andrii.Remeniuk@astra-group.ua

СТВОРИТИ ЗАЯВКУ НА ОБРОБІТОК ВАШОГО ПОЛЯ

Починаючи з 2021 року ТОВ «Агробудівельний альянс «Астра» розпочало розвивати у своїй структурі напрямок робототехніки ‒ дронів.

Ми готові надати вам сервіси з обробки ваших посівів з повітря. Із цим напрямком ви можете детально ознайомитися тут.

Ми готові допомогти вам оглянути ваші посіви з висоти пташиного польоту та віднайти на них неоднорідності, не видимі для неозброєного ока, за допомогою наших дронів із мультиспектральними сенсорами. Із цим напрямком ви можете детально ознайомитися тут.

Ми готові оцифрувати посіви з RTK-точністю та допомогти вам визначити їхні точні розміри, перепади висот тощо. Із цим напрямком ви можете детально ознайомитися тут.

Також ми готові допомогти вам придбати й освоїти техніку для самостійного користування та обробітку власних посівів. Із запропонованою нами технікою ви можете ознайомитися тут.

Кожен аграрій працює з метою підвищення продуктивності і, відповідно, збільшення прибутків.  Елементи точного землеробства допоможуть досягти поставлених цілей, адже  точне землеробство ефективно використовує  вхідні  ресурси.

Сільськогосподарський квадрокоптер XAG XP 2020 ‒ оптимальне рішення для сільського господарства. Завдяки більшій потужності дрон XAG може переносити до 20 л корисного навантаження, що підвищує ефективність і економить час. Квадрокоптер XAG забезпечує точну і ефективну доставку засобів захисту рослин.

У нас ви можете замовити послугу аероскаутингу посівів, що включає в себе аналіз та оцінювання сходів, аналіз та оцінювання стану посівів, мультиспектральний аналіз рослин.

Внесення необхідних препаратів локально ми виконуємо сільськогосподарським квадрокоптером XAG XP 2020. Ви можете замовити послугу обробітку полів за допомогою дронів, що включає в себе внесення засобів захисту та водорозчинних мікродобрив.

Замовте у нас послугу картографування полів для визначення точної площі посіву з урахуванням долин. Ці роботи включають в себе створення ортофотопланів, побудову карт NDVI, NDRE, GNDVI, побудову карт рельєфу.

Залишити заявку на демонстрацію
×