×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 332-56-00
Дрони для сільського господарства
Комплект Квадрокоптер XAG XP 2020 Standard
Сільськогосподарський квадрокоптер XAG XP 2020
Аероскаутинг посівів
Роботи виконуються дронами DJI Phantom 4 Multispectral
Обробіток полів за допомогою дронів
Роботи виконуються сільськогосподарським квадрокоптером XAG XP…
Картографування полів
Роботи виконуються дронами DJI Mavic 2 Pro, DJI Phantom 4 Pro,…

Починаючи з 2021 року ТОВ «Агробудівельний альянс «Астра» розпочало розвивати у своїй структурі напрямок робототехніки ‒ дронів.

Ми готові надати вам сервіси з обробки ваших посівів з повітря. Із цим напрямком ви можете детально ознайомитися тут.

Ми готові допомогти вам оглянути ваші посіви з висоти пташиного польоту та віднайти на них неоднорідності, не видимі для неозброєного ока, за допомогою наших дронів із мультиспектральними сенсорами. Із цим напрямком ви можете детально ознайомитися тут.

Ми готові оцифрувати посіви з RTK-точністю та допомогти вам визначити їхні точні розміри, перепади висот тощо. Із цим напрямком ви можете детально ознайомитися тут.

Також ми готові допомогти вам придбати й освоїти техніку для самостійного користування та обробітку власних посівів. Із запропонованою нами технікою ви можете ознайомитися тут.

Кожен аграрій працює з метою підвищення продуктивності і, відповідно, збільшення прибутків.  Елементи точного землеробства допоможуть досягти поставлених цілей, адже  точне землеробство ефективно використовує  вхідні  ресурси.

Сільськогосподарський квадрокоптер XAG XP 2020 ‒ оптимальне рішення для сільського господарства. Завдяки більшій потужності дрон XAG може переносити до 20 л корисного навантаження, що підвищує ефективність і економить час. Квадрокоптер XAG забезпечує точну і ефективну доставку засобів захисту рослин.

У нас ви можете замовити послугу аероскаутингу посівів, що включає в себе аналіз та оцінювання сходів, аналіз та оцінювання стану посівів, мультиспектральний аналіз рослин.

Внесення необхідних препаратів локально ми виконуємо сільськогосподарським квадрокоптером XAG XP 2020. Ви можете замовити послугу обробітку полів за допомогою дронів, що включає в себе внесення засобів захисту та водорозчинних мікродобрив.

Замовте у нас послугу картографування полів для визначення точної площі посіву з урахуванням долин. Ці роботи включають в себе створення ортофотопланів, побудову карт NDVI, NDRE, GNDVI, побудову карт рельєфу.

Залишити заявку на демонстрацію
×