×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 332-56-00
Системи автоводіння
Trimble EZ-Pilot
Дивитися всі товари в рубриці: Системи автоводіння
Дивитися всі товари виробника: Trimble
Trimble EZ-PilotСистеми автоводіння — ASTRA-00047

EZ-Pilot – система автоматичного керування технікою (підрулюючий пристрій), що відрізняться максимальною простотою та універсальністю:

  • Точність до 5 см (люфти впливають)
  • Діапазон робочих швидкостей 
    від 4 км/год до 20 км/год
  • Простота перевстановлення
  • Універсальність за рахунок додаткових 
    монтажних комплектів

Особливість роботи Trimble EZ-Pilot полягає в управлінні машиною за допомогою електричного двигуна, закріпленого на рульовій колонці, який передає крутний момент на вал керма через перехідну шайбу. Через відсутність прогресивної системи компенсації нерівностей поля, зазвичай побудованої на принципі акселерометра, EZ-Pilot, не забезпечує можливість працювати з максимальною точністю на рельєфних полях. Найкращий рівень точності – близько 5 см, що забезпечується на порівняно рівних полях, суттєво залежить від рельєфу.

Ця система має мінімальний рівень інтеграції, що робить її оптимальним рішенням для господарств, які мають необхідність у обладнанні автокеруванням машини, що знаходиться на гарантії, або в сезонному перевстановленні цієїї системи, наприклад з трактора на комбайн.

Робота механізатора з EZ-пілотом виглядає так:

Механізатор виводить трактор на край поля, далі визначає напрямок і шаблон водіння, обираючи один із шести запропонованих. Далі механізатор виконує «обсів» в ручному режимі, після замикання кільця автопілот пропонує зробити ще кілька паралельних обсівів у автоматичному режимі. Після цього механізатор обирає необхідний режим та натискає кнопку ввімкнення автопілота, трактор починає самостійний рух по оптимальній траєкторії, а механізатор регулює його параметри та спостерігає за знаряддям. Зробивши необхідну кількість автоматичних обсівів, вручну задає лінію першого гону (задаючи дві точки А і Б), паралельно якій поле розбивається на гони. Потім все виконується в автоматичному режимі.

Тарасюк Андрій
Тел.: +38 50 450 47 82
Е-mail: Andrii.Tarasiuk@astra-group.ua

Кожен аграрій працює з метою підвищення продуктивності і, відповідно, збільшення прибутків.  Елементи точного землеробства допоможуть досягти поставлених цілей , адже  точне землеробство ефективно використовує  вхідні  ресурси. Екосистема Trimble – це передові рішення для точного землеробства, для оптимізації роботи вашого господарства.

Інноваційні та прості в застосуванні технічні рішення Trimble дозволяють виробникам об'єднати всі системи господарства в одну мережу та приймати рішення на основі даних у реальному часі. Нижче ‒ перелік систем точного землеробства.

Навігаційні дисплеї Trimble (дисплей Trimble TMX-2050™, дисплей Trimble GFX-750, дисплей Trimble GFX-350) допомагають чітко відстежувати та картографувати польові дані в реальному часі, а система автоматичного керування Trimble Autopilot™ дозволяє здійснювати високоточне рульове управління незалежно від поверхні поля. Ефективними простими варіантами рульового керування є також системи напівавтоматичного рульового керування Trimble EZ-Pilot® та Trimble EZ-Pilot Pro. Системи рульового керування від Trimble використовують передові технології компенсації нерівності земної поверхні для миттєвого розрахування фактичного положення трактора для підвищення точності у складних умовах, таких як неоднорідна місцевість, схили та нерівний ґрунт.

Система Trimble TrueTracker™ підтримує трактор та агрегат на одній напрямній лінії, а система навігації коригує положення агрегата шляхом переміщення трактора. Рішення Trimble Field-IQ призначені для контролю норми внесення. Це рішення дозволяє керувати витратами на посівний матеріал та вибраним агрегатом, оптимізуючи виконання завдань. Trimble WeedSeeker 2 — це система точкового обприскування нової генерації, що дозволяє досягти скорочення витрат гербіциду до 90 %. Завдяки програмному забезпеченню Trimble® Ag ви можете пов'язати разом всю вашу діяльність на полі.

Trimble Farmer Core ‒ нове програмне рішення початкового рівня, що дозволяє об'єднувати дані з дисплеїв точного землеробства, створені під час польових робіт, спростити роботу з даними господарства і оптимізувати діяльність. Функція Trimble AutoSync ™ автоматично синхронізує дані з лініями навігації, межами, назвами полів, орієнтирами і операторами на всіх пристроях у вашому господарстві – дисплеях Trimble TMX -2050 ™ і Trimble GFX-750 ™, а також програмному забезпеченні Trimble Ag на комп'ютерах і мобільних пристроях.

Залишити заявку на демонстрацію
×