×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 332-56-00
Системи автоводіння
Trimble EZ-Pilot
Дивитися всі товари в рубриці: Системи автоводіння
Дивитися всі товари виробника: Trimble
Trimble EZ-PilotСистеми автоводіння — ASTRA-00047

EZ-Pilot – система автоматичного керування технікою (підрулюючий пристрій), що відрізняться максимальною простотою та універсальністю:

  • Точність до 5 см (люфти впливають)
  • Діапазон робочих швидкостей 
    від 4 км/год до 20 км/год
  • Простота перевстановлення
  • Універсальність за рахунок додаткових 
    монтажних комплектів

Особливість роботи Trimble EZ-Pilot полягає в управлінні машиною за допомогою електричного двигуна, закріпленого на рульовій колонці, який передає крутний момент на вал керма через перехідну шайбу. Через відсутність прогресивної системи компенсації нерівностей поля, зазвичай побудованої на принципі акселерометра, EZ-Pilot, не забезпечує можливість працювати з максимальною точністю на рельєфних полях. Найкращий рівень точності – близько 5 см, що забезпечується на порівняно рівних полях, суттєво залежить від рельєфу.

Ця система має мінімальний рівень інтеграції, що робить її оптимальним рішенням для господарств, які мають необхідність у обладнанні автокеруванням машини, що знаходиться на гарантії, або в сезонному перевстановленні цієїї системи, наприклад з трактора на комбайн.

Робота механізатора з EZ-пілотом виглядає так:

Механізатор виводить трактор на край поля, далі визначає напрямок і шаблон водіння, обираючи один із шести запропонованих. Далі механізатор виконує «обсів» в ручному режимі, після замикання кільця автопілот пропонує зробити ще кілька паралельних обсівів у автоматичному режимі. Після цього механізатор обирає необхідний режим та натискає кнопку ввімкнення автопілота, трактор починає самостійний рух по оптимальній траєкторії, а механізатор регулює його параметри та спостерігає за знаряддям. Зробивши необхідну кількість автоматичних обсівів, вручну задає лінію першого гону (задаючи дві точки А і Б), паралельно якій поле розбивається на гони. Потім все виконується в автоматичному режимі.

Тарасюк Андрій
Тел.: +38 50 450 47 82
Е-mail: Andrii.Tarasiuk@astra-group.ua

Залишити заявку на демонстрацію
×