×

Пошук по каталогу

UA RU
Системи автоводіння
Система керування агрегатами TrueGuide
Дивитися всі товари в рубриці: Системи автоводіння
Дивитися всі товари виробника: Trimble
Система керування агрегатами TrueGuideСистеми автоводіння — ASTRA-00183

Система TrueGuide ™ – це "пасивна" система керування для сільськогосподарських агрегатів. Вона використовує автоматизовану систему рульового керування Autopilot ™, дозволяючи трактору та причіпному агрегату рухатися по одній лінії.

Точність положення причіпного агрегата за трактором має велике значення. Єдиний спосіб безпосередньо керувати агрегатом – точно визначати і коригувати його положення.

Під час спільної роботи систем TrueGuide і Autopilot неконтрольоване відведення агрегата зазвичай знижується більше ніж на 50 % в порівнянні з керуванням тільки трактором.

ВИКОРИСТОВУЙТЕ ДРУГИЙ ПРИЙМАЧ

Для дисплеїв TMX -2050 ™ – додайте додатковий приймач до модуля TM-200, розширивши його функціональність.

ПРОСТО ДОДАЙТЕ СИСТЕМУ КЕРУВАННЯ АГРЕГАТОМ

Система TrueGuide використовує систему Autopilot для підвищення точності руху агрегата. Більше не потрібно встановлювати на агрегат додаткове рульове керування, щоб точніше ним керувати. Нехай трактор сам керує агрегатом.

КЕРУЙТЕ ТИМ, ЩО ВАЖЛИВО

Якщо агрегат рухається, наскільки ефективне автоматичне рульове керування? Керуйте тим, що справді відповідає за всю роботу – агрегатом.

Характеристики

  • Дозволяє агрегату коригувати положення завдяки руху трактора
  • Ідеально підходить для масштабних робіт, коли не потрібна висока точність від проходу до проходу
  • Знижує неконтрольоване відведення агрегата більш ніж на 50 % в порівнянні зі звичайним автоводінням трактора
  • Мінімізує відхилення від курсу і забезпечує створення рівних смуг
  • Підвищує точність внесення матеріалів

ПРОСТЕ ВСТАНОВЛЕННЯ І ЕКСПЛУАТАЦІЯ

СФЕРИ ВИКОРИСТАННЯ

ВЕЛИКІ АГРЕГАТИ

Керуйте великими агрегатами і мінімізуйте відхилення без встановлення додаткового рульового керування. Великі агрегати схильні до значного відхилення при роботі на ґрунтах з різним станом і вологістю.

ГОРБИСТИЙ РЕЛЬЄФ

Під час роботи на горбистому рельєфі рух агрегата непередбачуваний. Унеможливіть вплив рельєфу на агрегат, коригуючи його положення на ходу.

ПОЛЯ СКЛАДНОЇ ФОРМИ

Система TrueGuide допомагає зберігати положення агрегата максимально близько до необхідного курсу навіть на полях найскладнішої форми. Зберігайте точний рух по заданій траєкторії навіть коли природною реакцією агрегата є випрямлення кривих.

СХИЛИ

Мінімізує ефект сповзання вниз при роботі на схилах.

Дозвольте системі Autopilot тягнути агрегат вгору по схилу і дотримуватися заданої траєкторії.

ТИПИ СХЕМ РУХУ

Тарасюк Андрій
Тел.: +38 050 450 47 82
Е-mail: trimble@astra-group.ua

Кожен аграрій працює з метою підвищення продуктивності і, відповідно, збільшення прибутків.  Елементи точного землеробства допоможуть досягти поставлених цілей , адже  точне землеробство ефективно використовує  вхідні  ресурси. Екосистема Trimble – це передові рішення для точного землеробства, для оптимізації роботи вашого господарства.

Інноваційні та прості в застосуванні технічні рішення Trimble дозволяють виробникам об'єднати всі системи господарства в одну мережу та приймати рішення на основі даних у реальному часі. Нижче ‒ перелік систем точного землеробства.

Навігаційні дисплеї Trimble (дисплей Trimble TMX-2050™, дисплей Trimble GFX-750, дисплей Trimble GFX-350) допомагають чітко відстежувати та картографувати польові дані в реальному часі, а система автоматичного керування Trimble Autopilot™ дозволяє здійснювати високоточне рульове управління незалежно від поверхні поля. Ефективними простими варіантами рульового керування є також системи напівавтоматичного рульового керування Trimble EZ-Pilot® та Trimble EZ-Pilot Pro. Системи рульового керування від Trimble використовують передові технології компенсації нерівності земної поверхні для миттєвого розрахування фактичного положення трактора для підвищення точності у складних умовах, таких як неоднорідна місцевість, схили та нерівний ґрунт.

Система Trimble TrueTracker™ підтримує трактор та агрегат на одній напрямній лінії, а система навігації коригує положення агрегата шляхом переміщення трактора. Рішення Trimble Field-IQ призначені для контролю норми внесення. Це рішення дозволяє керувати витратами на посівний матеріал та вибраним агрегатом, оптимізуючи виконання завдань. Trimble WeedSeeker 2 — це система точкового обприскування нової генерації, що дозволяє досягти скорочення витрат гербіциду до 90 %. Завдяки програмному забезпеченню Trimble® Ag ви можете пов'язати разом всю вашу діяльність на полі.

Trimble Farmer Core ‒ нове програмне рішення початкового рівня, що дозволяє об'єднувати дані з дисплеїв точного землеробства, створені під час польових робіт, спростити роботу з даними господарства і оптимізувати діяльність. Функція Trimble AutoSync ™ автоматично синхронізує дані з лініями навігації, межами, назвами полів, орієнтирами і операторами на всіх пристроях у вашому господарстві – дисплеях Trimble TMX -2050 ™ і Trimble GFX-750 ™, а також програмному забезпеченні Trimble Ag на комп'ютерах і мобільних пристроях.

Залишити заявку на демонстрацію