×

Пошук по каталогу

UA RU
(044) 332-56-00
Системи автоводіння
Система TrueTracker
Дивитися всі товари в рубриці: Системи автоводіння
Дивитися всі товари виробника: Trimble
Система TrueTrackerСистеми автоводіння — ASTRA-00180

Система автоматичного водіння керує вашою машиною, але не завжди керує сільськогосподарським агрегатом, причепленим ззаду.

Відведення причіпних сільськогосподарських агрегатів з лінії руху є завжди, навіть у невеликих знарядь, тому, уникнувши відведення, можна домогтися високої точності польових робіт. Система керування сільськогосподарськими агрегатами Trimble® TrueTracker ™ дозволяє утримувати причіпні агрегати й агрегати зі зчіпним пристроєм на тій самій траєкторії, що і трактор, керований автоматизованою системою рульового управління Trimble Autopilot ™. Використовуючи вбудований GNSS-приймач багатофункціонального дисплея FmХ® і технологію компенсації нерівностей Т3 ™, система TrueTracker точно розраховує положення агрегата на схилах пагорбів, складних маршрутах і в мінливих польових умовах, забезпечуючи точне повторення ліній руху по всьому господарству. Система працює з будь-якими агрегатами – і такими, що мають вбудовані засоби керування, і з некерованими агрегатами, після встановлення на них додаткових систем керування, таких, наприклад, як Orthman Tracker IV або Sunco AcuraTrak.

Система керування сільськогосподарськими агрегатами TrueTracker:

  • Окрема корекція крену для машини і агрегата: дозволяє точніше розташовувати машину і агрегат. Точність RTK ± 2,5 см (± 1 дюйм) для всіх видів польових робіт на будь-яких типах рельєфу – тепер це реально.
  • Один приймач в кабіні: просте керування всіма системами – немає потреби захаращувати кабіну декількома дисплеями і зовнішніми приймачами.
  • Роздільне калібрування і регулювання нахилу: дозволяє відрегулювати агрегат окремо від машини і домогтися максимально ефективного керування на всіх видах робіт.
  • Можливість роботи при зворотному ході: значно підвищує ефективність і маневреність великих агрегатів, таких, наприклад, як сівалка картоплі.
  • Різні траєкторії руху: система ТгіеТгаскег забезпечує рух по прямих, криволінійних і кругових траєкторіях з високою повторюваністю.
  • Роздільне керування для машини і агрегата: система TrueTracker керує рухом агрегата як додатковою машиною; таким чином, машина і агрегат можуть скоригувати своє положення на полі незалежно одне від одного.

Система автоматичного керування сільськогосподарською машиною використовується для керування рухом причіпного агрегата. Щоб повною мірою скористатися всіма перевагами системи автоматичного водіння, додайте систему ТгіеТгаскег до вашого сільськогосподарському агрегата і отримаєте найвищий рівень точності для ваших польових робіт.

Переваги

  • Дозволяє знаряддю і трактору перебувати на повторюваній траєкторії з високою точністю
  • Скорочує пошкодження і прикочування сільськогосподарських культур
  • Забезпечує високу точність при роботі на складному рельєфі завдяки технології компенсації нерівностей
  • Більше підходить для просапних культур і повторюваних сільськогосподарських операцій.

Керований сошник

Тяга керування

Підшипник

Бокове зчеплення

Шарнірно-зчленоване триточкове зчеплення

СИСТЕМА ORTHMAN TRACKER

Активне керування агрегатами зі складним керуванням. Встановіть систему Orthman Tracker IV і дозвольте системі TrueTracker додати точності від Trimble для будь-якого агрегата

SUNCO ACURATRAK

Портативний зчіпний пристрій, що встановлюється пррямо на трактор. Замовте Sunco AcuraTrak "TrueTracker Ready" і керуйте будь-якими агрегатами на зчепленні за допомогою одного портативного рішення.

АГРЕГАТИ ІЗ ВБУДОВАНИМ КЕРУВАННЯМ

Керування в полі за допомогою GPS Автоматизоване керування агрегатами із вбудованим керуванням, встановленим виробником, для руху по рядах з дуже високою точністю.

БІЧНЕ ЗЧЕПЛЕННЯ

Перетворіть камеру і бічне зчеплення в систему TrueTracker GPS і працюйте в будь-яких умовах.

Тарасюк Андрій
Тел.: +38 50 450 47 82
Е-mail: Andrii.Tarasiuk@astra-group.ua

Кожен аграрій працює з метою підвищення продуктивності і, відповідно, збільшення прибутків.  Елементи точного землеробства допоможуть досягти поставлених цілей , адже  точне землеробство ефективно використовує  вхідні  ресурси. Екосистема Trimble – це передові рішення для точного землеробства, для оптимізації роботи вашого господарства.

Інноваційні та прості в застосуванні технічні рішення Trimble дозволяють виробникам об'єднати всі системи господарства в одну мережу та приймати рішення на основі даних у реальному часі. Нижче ‒ перелік систем точного землеробства.

Навігаційні дисплеї Trimble (дисплей Trimble TMX-2050™, дисплей Trimble GFX-750, дисплей Trimble GFX-350) допомагають чітко відстежувати та картографувати польові дані в реальному часі, а система автоматичного керування Trimble Autopilot™ дозволяє здійснювати високоточне рульове управління незалежно від поверхні поля. Ефективними простими варіантами рульового керування є також системи напівавтоматичного рульового керування Trimble EZ-Pilot® та Trimble EZ-Pilot Pro. Системи рульового керування від Trimble використовують передові технології компенсації нерівності земної поверхні для миттєвого розрахування фактичного положення трактора для підвищення точності у складних умовах, таких як неоднорідна місцевість, схили та нерівний ґрунт.

Система Trimble TrueTracker™ підтримує трактор та агрегат на одній напрямній лінії, а система навігації коригує положення агрегата шляхом переміщення трактора. Рішення Trimble Field-IQ призначені для контролю норми внесення. Це рішення дозволяє керувати витратами на посівний матеріал та вибраним агрегатом, оптимізуючи виконання завдань. Trimble WeedSeeker 2 — це система точкового обприскування нової генерації, що дозволяє досягти скорочення витрат гербіциду до 90 %. Завдяки програмному забезпеченню Trimble® Ag ви можете пов'язати разом всю вашу діяльність на полі.

Trimble Farmer Core ‒ нове програмне рішення початкового рівня, що дозволяє об'єднувати дані з дисплеїв точного землеробства, створені під час польових робіт, спростити роботу з даними господарства і оптимізувати діяльність. Функція Trimble AutoSync ™ автоматично синхронізує дані з лініями навігації, межами, назвами полів, орієнтирами і операторами на всіх пристроях у вашому господарстві – дисплеях Trimble TMX -2050 ™ і Trimble GFX-750 ™, а також програмному забезпеченні Trimble Ag на комп'ютерах і мобільних пристроях.

Залишити заявку на демонстрацію
×