×

Пошук по каталогу

UA RU
Жатки
Зернові жатки Fendt
Дивитися всі товари в рубриці: Жатки
Дивитися всі товари виробника: FENDT
Зернові жатки FendtЖатки — ASTRA-00071

Зернові жатки Fendt FreeFlow

Зернова жатка FreeFlow доступна з робочою шириною від 4,80 до 7,60 м. Жатка відрізняється міцною конструкцією і простотою обслуговування завдяки болтовим з'єднанням компонентів. Висока швидкість різального апарату (до 1254 зрізів/хв.) гарантує чистий зріз за мінімальних витрат потужності. Подавальний шнек діаметром 610 мм швидко і рівномірно подає урожай в зерновий елеватор, забезпечуючи при цьому максимальну робочу ширину і найкращі результати збору врожаю.

Технічна характеристика

ТипFF 480FF 540FF 600FF 700FF 760
Ширина, м4,805,406,007,007,60
Вага, кг15001600170018001950

Переваги зернової жатки Fendt FreeFlow

  1. Багатофункціональне з'єднання в стандартному виконанні, для всіх гідравлічних і електричних з'єднань – заощаджує дорогоцінний робочий час і полегшує підготовку жатки до роботи.
  2. Гідравлічний привод мотовила 0–55 обертів на хвилину.
  3. Різальний механізм Schumacher з високою швидкістю (1254 зрізів/хв.), менша вібрація і зношування елементів, ефективне скошування зелених або вологих культур.
  4. Великий діаметр головного шнека жатки (610 мм) і розташування пальців по всій ширині шнека покращують потік скошеної маси і підвищують продуктивність збирання.

Зернові жатки Fendt PowerFlow

Ідеальна подача скошеної маси колосками вперед

Велика відстань між різальним апаратом і шнеком спрощує збирання високорослих культур. Стрічковий транспортер жатки PowerFlow подає скошену зернову масу безпосередньо на шнек. Це гарантує рівномірний цикл подачі врожаю колосками вперед для рівномірного завантаження молотильного апарату, що забезпечує найкращу якість обмолоту будь-яких культур. Жатка PowerFlow доступна з робочою шириною від 5,50 до 10,70 м. Жатки відрізняються міцною конструкцією і простотою обслуговування завдяки болтовим з'єднанням компонентів. Різальний апарат Schumacher з високою частотою ходу ножа (до 1220 зрізів/хв.) гарантує чистий зріз за мінімальних витрат потужності і можливість самоочищення. Подавальний шнек швидко і рівномірно подає урожай в зерновий елеватор, забезпечуючи при цьому максимальну робочу ширину і найкращі результати збирання врожаю.

Технічні характеристики

PowerFlow РозміриPF 5.50(18‘)PF 6.20 (20‘)PF 6.80 (22‘)PF 7.70 (25‘)PF 9.20* (30‘ SF)PF 10.70(35‘)
Ширина, м5,56,26,87,79,210,7
Вага, кг241024802550266035004200

Переваги жатки Fendt PowerFlow

  1. Велика відстань між різальним апаратом і шнеком жатки дозволяє ефективно збирати високоврожайні й полеглі культури.
  2. Завдяки активним стрічкам, встановленим на жатці, скошена маса швидко і безперервно подається безпосередньо під шнек, що гарантує стабільний потік і рівномірне завантаження молотильного апарата і обмолот високої якості.
  3. Збирає ріпак без комплектації ріпакового столу – необхідно лише встановити вертикальні ножі.
  4. Керування автоматичними функціями, такими як вирівнювання жатки Auto Level, регулювання висоти зрізування і опорного тиску.
  5. Самоочисний різальний апарат Schumacher гарантує чудовий різальний ефект з мінімальними витратами енергії.

З усіх питань звертатися до:

Дмитренко Максим
Тел.: 050 414 66 35
Email: Maksym.Dmytrenko@astra-group.ua

Збирання врожаю завжди було заключною, але однією з основних технологічних операцій в сільському господарстві. Саме від якості збирання врожаю залежать результати всієї сільськогосподарської кампанії. У збиранні технічних культур велику роль відіграє якість жатки, адже саме жатка впливає на рівень втрат і ефективність збирання зерна. Понад п'ять десятиліть досвіду виробництва кукурудзяних жаток і жаток для збирання соняшнику дозволили угорській компанії Linamar Hungary стати одним з лідерів у виробництві обладнання для ефективного збирання врожаю. Високотехнологічні жатки Oros, представлені на ринку України, – головна гордість компанії. Особливість бренду – поєднання нових технологій з простотою в експлуатації і безумовною надійністю.

Сьогодні бренд Oros – це широкий асортимент жаток для будь-якої марки комбайнів, від 2 до 16 рядів, зі складаною і жорсткою рамною конструкцією, з подрібнювачем стеблової маси і без нього, з великим вибором додаткових опцій.

Технологічність жаток Oros досягається завдяки цілій низці змін, що стосуються як процесу збирання врожаю, так і можливостей агрегатування з комбайнами будь-яких типів, моделей або брендів.

Флагманом бренду можна впевнено назвати жатку Oros3 8 + HSA, виробництво якої почалося з модернізації та якісного поліпшення попередніх моделей. Підвищення ефективності та економічності при збиранні врожаю здійснюється за рахунок зменшення енерговитратності приводу і оптимізації кількості рухомих деталей в жатці, максимального пристосування до потреб сільськогосподарських виробників. Oros3 + HSA – економна і надійна жатка для збирання кукурудзи з тривалим терміном служби.

Жатка Oros Cornado – преміум-жатка для збирання кукурудзи. Жатка забезпечує менші витрати пального в порівнянні з іншими жатками, має відмінну якість стеблоподрібнення навіть у разі більшої швидкості збирання – 10–12 км/год, а також широкий спектр різних опцій, кольорові обшивки.

Жатка Oros Sun – висока ефективність збирання врожаю завдяки оптимальній конструкції вібротранспортерів. Характерна особливість Oros Sun полягає в тому, що з її допомогою можна збирати будь-який соняшник без ризику втрати значної частини врожаю. Мінімальна потреба в догляді і низька енерговитратність забезпечують економію коштів і часу.

Залишити заявку на демонстрацію